Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bucaramanga

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Bucaramanga, departamencie Santander, , Kolumbia. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Bucaramanga

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Bucaramanga
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bucaramanga

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Bucaramanga w Kolumbia.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Localiza Promociones na Calle 37 36 70, Localiza na Carrera 27 36 14, które posiadają lokalne oddziały. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Bucaramanga, na dworcach kolejowych i lotniskach, na przykład like Fundacion Oftalmologica de Santander Lądowisko dla helikopterów 6 km, Port lotniczy Bucaramanga Palonegro 7 km, Port lotniczy Sabana de Torres Las Cruces 51 km i Port lotniczy Barrancabermeja Yariguíes 77 km, BGA. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Informacje i fakty dotyczące Bucaramanga

Bucaramanga to miasto w hrabstwie Bucaramanga, Santander, Kolumbia, które ma około 571 800 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 7te największe miasto/największy dystrykt w Kolumbia. Floridablanca (do. 252 300 pop), Girón (do. 108 500 pop), Piedecuesta (do. 86 400 pop), Pamplona (do. 53 600 pop) i San Gil (do. 33 600 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Miasto jest położone około 993 metrów nad poziomem morza. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Bucaramanga. Sabana de Torres, San Vicente de Chucurí, Lebrija, Zapatoca, El Playón, Barichara, Chitagá, Comuna 13 Centroriental, Sotomayor, San Alonso, Comuna 15 Centro i Comuna 4 Occidental to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. La Rosita, Chorreras Centro, Quebradaseca, Provenza Oriental, Diamante, Metrolínea Estación UIS i Estación San Mateo to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Bucaramanga.

Atrakcje, Zajęcia & Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Bucaramanga? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Chcesz obejrzeć mecz lub innej wydarzenie sportowe, a może posłuchać koncertu? W okolicy miasta znajdują się Stadion Departamental Alfonso López, Velódromo Alfonso Florez Ortíz, Alfonso López i Coliceo Bicentenario. Zoológico de Aves la Fantasía to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Bucaramanga. Chcesz zobaczyć egzotyczne zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy i strusie? Odwiedzasz park zwierząt z rodziną? Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Muzeum Sztuki Nowoczesnej Bucaramanga, Casa de Bolívar, The house of The total book oraz Sala de Arte CASONA UNAB.

Wybierasz się na wypad golfowy i poszukujesz pola golfowego? Pola golfowe takie jak Campo Golf 7 km, znajdują się nieopodal miasta.

Parki, Punkty widokowe oraz Ogrody

Aby zobaczyć całe Bucaramanga z punktu obserwacyjnego, odwiedź Mini Cascada, Cascada la Judia, Cascada de la Carbona, Puente sobre la Carbona, Cascada del Venado i CASCADA DEL VENADO. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Mesón de los Búcaros, Concha Acústica José A Morales López, Park los Niños, Park Centenario, Park Mejoras Públicas, Park Santander i Park Antonia Santos.

Centra handlowe, Targi oraz Zakupy

Centro Comercial Cabecera I Etapa, Centro Comercial Cabecera III Etapa, Centro Comercial Cabecera IV Etapa, El Cacique Centro Comercial, Acrópolis Ciudadela Comercial, Parque Caracolí Centro Comercial, Centro Comercial Cabecera II Etapa, Centro Comercial Megamall, La Rosita San Andresito, La Quinta Centro Comercial i La Isla to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Porównaj wynajem samochodów Lotnisko Cúcuta-Camilo Daza, Wynajem aut Lotnisko Bucaramanga-Palonegro i Port lotniczy Barrancabermeja-Yariguíes.

Wypożyczalnie samochodów Bucaramanga, Kolumbia

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy; National, Royal Colombia, Confort, Enterprise, Andes, Budget, Global, Universal, Autos Renta Facil, Localiza, Alamo, Loki, Mex, Sixt, Europcar, Avis i Hertz, wszystkie z biurami na miejscu lub w regionie. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Bucaramanga Palonegro, Port lotniczy Barrancabermeja Yariguíes i Fundacion Oftalmologica De Santander Lądowisko dla helikopterów. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bucaramanga - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników