Ceny dużych i małych firm w Kolumbia

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kolumbia

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kolumbia

Szukaj i porównaj ceny za wynajem samochodów w Kolumbia. Korzystne ceny wynajmu samochodów luksusowych, rodzinnych oraz ekonomicznych. Wynajmując samochód przez autoprio.pl, minimalizujesz ryzyko negatywnych niespodzianek przy odbiorze do zera. Ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, podatki oraz niezbędne ubezpieczenia. Naszym celem jest udzielanie pomocy przy wynajmie samochodów na terenie Kolumbia online. Masz preferencje dotyczące wypożyczalni? Możesz określić je przy wyszukiwaniu.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące wynajmu samochodu w Kolumbia

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Kolumbia oraz w regionach/stanach takich jak Bogota D.C., Antioquia, Valle del Cauca, Cundinamarca, Atlántico, Bolívar, Santander, Nariño, Córdoba i Tolima.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Kolumbia, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Kolumbia, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Bogota, Cali, Medellín, Barranquilla, Cartagena de Indias, Cúcuta, Bucaramanga, Pereira, Santa Marta i Ibagué, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Bogotá-El Dorado, Port lotniczy Cali, Port lotniczy José María Córdova, Port lotniczy Medellin-Olaya Herrera, Port lotniczy Barranquilla, Port lotniczy Cartagena-Rafael Núñez, Port lotniczy Cúcuta-Camilo Daza, Port lotniczy Bucaramanga-Palonegro, Port lotniczy Pereira-Matecana i Port lotniczy Santa Marta-Simón Bolívar, jeśli czekasz zbyt długo.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w KolumbiaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, National, Enterprise, Alamo, Mex i Global itp.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak .

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Kolumbia

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Kolumbia?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Kolumbia?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Kolumbia?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Kolumbia. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Kolumbia?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Kolumbia?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Kolumbia - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów KolumbiaWypożyczanie aut z wszelkimi opłatami wliczonymi w cenę, brak ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z odwoływaniem rezerwacji lub dokonywaniem zmian, nawet do 24-48 godzin przed uzgodnionym terminem odbioru. Łatwy i bezpieczny sposób na rezerwację online. autoprio.pl oferuje wynajem aut w miastach, na promach, w terminalach, centrach podróży i na lotniskach w Kolumbia.

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Kolumbia. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Bogota, Cali, Medellín, Barranquilla, Cartagena de Indias, Cúcuta, Bucaramanga, Pereira, Santa Marta, Ibagué, Bello, Pasto. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Więcej na temat Kolumbia

Kolumbia znajduje się w Ameryka Południowa i jest krajem z populacją liczącą około 47 790 000 ludzi. Jego stolicą jest Bogota, z około 7 674 400 mieszkańców. Całkowita powierzchnia liczy około 1 138 910 km2. Ameryka Południowa jest 4ty na liście pod względem wielkości terenu i 2ty pod względem wielkości populacji. Kraj ten nazywany jest również Columbien, Republic of Colombia, Colombié, República de Colombia, Colombia. Kolumbia jest 27tym krajem na świecie pod względem terenu i 27tym pod względem populacji. Państwo jest podzielone na 33 obszarów, spośród których największe stanowią Bogota D.C. (departament), Antioquia (departament), Valle del Cauca (departament), Cundinamarca (departament), Atlántico (departament), Bolívar (departament), Santander (departament), Nariño (departament), Córdoba (departament), Tolima (departament), Cauca (departament), Boyacá (departament), Norte de Santander (departament), Magdalena (departament), Huila (departament), Caldas (departament), Cesar (departament), Risaralda (departament), Meta (departament), Sucre (departament), La Guajira (departament), Quindío (departament), Chocó (departament), Caquetá (departament) i Putumayo (departament). Przejrzyj lokalne prognozy pogody i mapy dotyczące Kolumbia. Dzielimy się poradami dotyczącymi atrakcji, muzeów i miejsc w kraju, które warto odwiedzić, podczas pobytu na jego terenie. Aby nawiązać połączenie telefoniczne na terenie kraju, skorzystaj z numeru kierunkowego kraju +57. Bogota (do. 7674400 pop), Cali (do. 2392900 pop), Medellín (do. 2000000 pop), Barranquilla (do. 1380400 pop), Cartagena de Indias (do. 952000 pop) stanowią pięć największych miast. Hiszpański są językami urzędowymi kraju. Podstawową domeną stron internetowych jest .co. Kraje sąsiadujące to Ekwador, Peru, Panama, Brazylia, Wenezuela. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Ekwador, Peru, Panama, Brazylia, Wenezuela. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Peso (COP), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Peso (COP) jest walutą wykorzystywaną do wszelkich transakcji i płatności w kraju. Pięcioma najwyższymi górami są Pico Simón Bolívar (5775 m), Nevado del Huila (5365 m), Nevado del Ruiz (5300 m), Nevado del Tolima (5200 m) i Nevado del Quindío (5150 m).

Zajęcia oraz Atrakcje turystyczne we Kolumbia

Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Jardin Zoologico de Barranquilla, Departmental Ogród zoologiczny, Zoológico de Cali i Zoologico Matecaña to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne oraz terraria. Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: San Agustin Park Archeologiczny, Alto de Los Idolos Park Archeologiczny i Ciudad Perdida. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Parki rozrywki, aquaparki i parki tematyczne w Kolumbia to między innymi Parque agroecologico Macanú, Multiparque, Finca Museo el Bosque, Termales, Park wodny, Hacienda el Chaco, Lagosol, Cici Aguapark, Parque Jaime Duque, Salitre Mágico, Parque los Agataes, Mundo Aventura, Jardin Botanico, Piscina de Olas, Park wodny Piscilago, Balneario Lumbí i Parque Las Malocas. Dzień na degustację win w Kolumbia? Ortopédicos Futuro, Vivi, Recuperadora Jd, Ecopositiva, Viñedo Ain Karim, Bodega Komatsu Maquinaria, Juan Bautista, Supersalud, La Bodega, El Oriente Oraz Deposito de Cerveza to przykłady winnic i winiarni. Skorzystaj z okazji, aby skosztować lokalnego wina podczas wakacji.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Kolumbia

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Kolumbia: Intermediate elite, Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody ekonomiczne (Economy), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody elektryczne (Electric cars), Mini samochody (Mini), Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate, Mini elite, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody premium (Premium), Estate, Motorower (Moped), Samochody specjalne (Special), Średni SUV (Medium SUV), Mały SUV (Small SUV), Duża ciężarówka (Large truck), Minivan, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Egzotyczne samochody (Exotic), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody standardowe (Standard), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Luksusowe samochody (Luxury), Kabriolet (Convertible), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Furgonetka (Cargo van), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Kompaktowa elita (Compact elite). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Bogota D.C. (departament), Antioquia (departament), Valle del Cauca (departament), Cundinamarca (departament), Atlántico (departament), Bolívar (departament), Santander (departament), Nariño (departament), Córdoba (departament), Tolima (departament), Cauca (departament), Boyacá (departament), Norte de Santander (departament), Magdalena (departament), Huila (departament), Caldas (departament), Cesar (departament), Risaralda (departament), Meta (departament), Sucre (departament), La Guajira (departament), Quindío (departament), Chocó (departament), Caquetá (departament) i Putumayo (departament) itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Kolumbia to m.in. Luksusowe samochody: np. Toyota Fortuner, itp. Samochody standardowe: np. Hyundai Sonata, Ford Fusion, Mazda BT50, Samochody elektryczne, Kabriolet, itp. Mini samochody: np. Chevrolet Spark, Chevrolet Sonic, Kia Picanto, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Hyundai Tucson, Mitsubishi Montero, Toyota Prado, Ford Expedition, Toyota Land Cruiser, 5-osobowy minivan, Średni SUV, Minivan, Mała-średnia ciężarówka, Mały SUV, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Versa, Kia Rio, Nissan Almera, Samochody specjalne, itp. Furgonetka: np. Chevrolet D-Max, Nissan Pickup, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Peugeot 807, Chrysler Voyager, Opel Zafira, Intermediate elite, Duża ciężarówka, Motorower, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Volkswagen Amarok, 9-osobowy minivan / minibus, Elita ekonomiczna, Egzotyczne samochody, itp. Samochody ekonomiczne: np. Toyota Yaris Sedan, Fiat Novo Uno Way, Toyota Yaris, itp. Intermediate: np. Toyota Avensis, Kompaktowa elita, Elita luksusu, Samochody premium, Estate, Samochody hybrydowe, Pełnowymiarowa elita, Mini elite, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Isla del Guayabo, Isla Caño Bravo, Isla 1928, Isla de Zura, Isla Zapatilla, Isla Yuma, Isla La Yuca, Isla Yarumal, Isla Viudo, Isla Verde, Isla Venezuela, Isla Venecia, Isla Venado, Isla Vacazunga, Isla de Tumaco, Isla del Trueno, Isla Trapichote, Isla Tortuguilla, Isla Tintipán, Isla Tierra Bomba, Isla de Tíamaría, Isla del Tesoro i Isla Terrón de Azúcar itd., wybór może być mniejszy.

Ruch uliczny i transport samochodowy

Wypożyczenie i poruszanie się samochodem jest zwykle łatwe i bezproblemowe, ale należy pamiętać o różnicach dotyczących ruchu ulicznego, obowiązujących w różnych krajach, w Kolumbia obowiązuje wiele zasad, o których warto pamiętać. Jeśli zamierzasz odwiedzić duże miasta, takie jak Bogota, Cali, Medellín, Barranquilla, Cartagena de Indias, Cúcuta, Bucaramanga, Pereira, Santa Marta, Ibagué, Bello, Pasto i poruszać się po nich samochodem, przygotuj się na korki, duży ruch uliczny i problemy związane ze znalezieniem miejsca parkingowego. Postaraj się zapamiętać najważniejsze zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego przed wyjazdem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i brak problemów z policją.

O czym należy pamiętać, poszukując samochodu na wynajem na terenie Kolumbia?

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Kolumbia i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Bogotá El Dorado, Port lotniczy Cali Palmaseca Alfonso Bonilla Aragón, Port lotniczy Bogotá José María Córdova, Port lotniczy Medellin Enrique Olaya Herrera, Port lotniczy Barranquilla Ernesto Cortissoz, Port lotniczy Cartagena Crespo Rafael Núñez, Port lotniczy Cúcuta Camilo Daza i Port lotniczy Bucaramanga Palonegro, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Porównujemy oferty na terenie Kolumbia, pochodzące między innymi z firm: Hertz, Confort, Royal Colombia, Enterprise, Mex, Loki, Autos Renta Facil, Europcar, Andes, Localiza, Budget, Sixt, National, Global, Universal, Alamo, Avis.

Destynacje w Kolumbia

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem samochodów Bogota D.C., Wypożyczenia auta Antioquia, Wynajem samochodu Valle del Cauca, Cundinamarca, Atlántico, Bolívar, Santander, Nariño, Córdoba, Tolima, Cauca, Boyacá, Norte de Santander, Magdalena i Huila. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok w Kolumbia. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnia aut Bogota, Porównaj wynajem samochodów Cali, Wypożyczalnie samochodów Medellín, Barranquilla, Cartagena de Indias, Cúcuta, Bucaramanga, Pereira, Santa Marta, Ibagué, Bello, Pasto, Manizales, Neiva, Soledad, Villavicencio, Armenia, Soacha, Valledupar i Itagüí. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Auta na wynajem Lotnisko Bogotá-El Dorado, Wynajem aut Lotnisko Cali, Wynajem tanich samochodów Lotnisko José María Córdova, Port lotniczy Medellin-Olaya Herrera, Port lotniczy Barranquilla, Port lotniczy Cartagena-Rafael Núñez, Port lotniczy Cúcuta-Camilo Daza, Port lotniczy Bucaramanga-Palonegro, Port lotniczy Pereira-Matecana, Port lotniczy Santa Marta-Simón Bolívar, Port lotniczy Manizales-La Nubia, Port lotniczy Neiva-Benito Salas, Port lotniczy Villavicencio-Vanguardia, Port lotniczy San Andrés, Port lotniczy Leticia, Port lotniczy Quibdó-El Caraño, Port lotniczy Puerto Asís, Port lotniczy Apartadó, Port lotniczy Cartago-Santa Ana i Port lotniczy Ibagué-Perales.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Kolumbia

Szukając wypożyczonego samochodu w Kolumbia, autoprio.pl porównuje np. Firmy: Localiza, Global, Autos Renta Facil, National, Alamo, Loki, Enterprise, Andes, Confort, Avis, Mex, Budget, Sixt, Europcar, Universal, Hertz i Royal Colombia.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kolumbia - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników