Ceny dużych i małych firm w Ciudad Delicias

Porównaj wypożyczalnie samochodów Ciudad Delicias

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Ciudad Delicias

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Ciudad Delicias, stanie Chihuahua, , Meksyk. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Ciudad Delicias

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Ciudad Delicias w Meksyk. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Thrifty, National, Hertz, Europcar, Alamo, Green Motion, Firefly, Goldcar, Keddy By Europcar, Enterprise, Mex, Advantage, Budget, Rhodium, Sixt, Avis, Payless, Dollar, które posiadają lokalne oddziały. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Ciudad Delicias, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Chihuahua General Roberto Fierro Villalobos 75 km.

Fakty o Ciudad Delicias

Ciudad Delicias (Delicias, Las Delicias) znajduje się w hrabstwie Delicias, Chihuahua, Meksyk i posiada około 118 100 (2018) mieszkańców. To 3te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 123te największe miasto/największy dystrykt w Meksyk. Miasto jest położone około 1172 metrów nad poziomem morza. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Ciudad Delicias ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Camargo (do. 40 200 pop), Jiménez (do. 31 100 pop), Meoqui (do. 22 600 pop) i Saucillo (do. 11 000 pop). Saucillo, Lázaro Cárdenas, Ampliación Colonia Lázaro Cárdenas, Santa Eulalia, Rosales, Naica, Colonia Revolución, Sector Sur, San Isidro, Sector Oriente, Los Leones i Villa Los Laureles to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Transportes Chihuahuenses. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Delicias.

Atrakcje, Zajęcia oraz Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Ciudad Delicias? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki w Ciudad Delicias to Ocotillal, Armendáriz, Calavera, Estancia, Cruces, Orégano, Charco del Buey, Corral Matrero, Rosetilla oraz Cantera. Paseo Agricultura, Plaza de Armas, Plaza Carranza, Plaza Bénito Juárez i Ogrody Cristo Rey to nadające się do relaksacji tereny zielone i parki, idealne na piknik na trawie. Muzea i galerie sztuki w Ciudad Delicias które mogą cię zainteresować to Muzeum desierto Chihuahuense, Muzeum Desierto Chihuahuense oraz Muzeum paleontología.

Masz ochotę na dzień zakupów? Plaza Centro oraz Plaza del Rio są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru. Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Parki rozrywki, aquaparki i parki tematyczne w Ciudad Delicias to między innymi Albercas Loya, El Delfín, Las Bugambilias. Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Club Campestre del Desierto 5 km. Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Gran estadio Delicias.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodu Lotnisko Chihuahua. Tanie wypożyczalnie samochodów dostawczych w Ciudad Delicias.

Wypożyczalnie samochodów Ciudad Delicias, Meksyk

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Enterprise, Payless, Firefly, Rhodium, America Car Rental, Green Motion, Budget, Sixt, Alamo, Dollar, Keddy By Europcar, Adocar Rental, U-Save, Thrifty, Right Cars, Avis, Europcar, Hertz, Mex, Advantage, Goldcar i National. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Chihuahua General Roberto Fierro Villalobos. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Ciudad Delicias - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników