Ceny dużych i małych firm w Meksyk

Porównaj wypożyczalnie samochodów Meksyk

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Meksyk

Porównywanie cen online z terenu całego kraju Meksyk. Wyszukuj i rezerwuj samochody w trzech prostych krokach. Dokonując u nas rezerwacji nie musisz obawiać się niespodzianek przy umówionym odbiorze auta, w dniu przyjazdu. Cena obejmuje brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia, opłaty lotniskowe oraz lokalne koszty i podatki. Najlepsze ceny na auta ekonomiczne, rodzinne oraz luksusowe w Meksyk. Możesz zawężyć poszukiwania do konkretnej, interesującej cię wypożyczalni z listy.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące wynajmu samochodu w Meksyk

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Meksyk oraz w regionach/stanach takich jak Meksyk, Meksyk, Veracruz, Jalisco, Puebla, Guanajuato, Chiapas, Nuevo León, Michoacán i Oaxaca.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Meksyk, Iztapalapa, Ecatepec de Morelos, Guadalajara, Puebla, Ciudad Juárez, Tijuana, León, Gustavo Adolfo Madero i Zapopan, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Meksyk, Port lotniczy Guadalajara, Port lotniczy Puebla, Port lotniczy Ciudad Juárez, Port lotniczy Tijuana, Port lotniczy Guanajuato, Port lotniczy Monterrey, Port lotniczy Chihuahua, Port lotniczy Mérida-Rejón i Port lotniczy San Luis Potosí, jeśli czekasz zbyt długo.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Cozumel i Isla Mujeres.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Meksyk, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Meksyk, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w MeksykWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Dollar itp.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Meksyk

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Meksyk?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Meksyk?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Meksyk?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Meksyk. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Meksyk?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Meksyk?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Tanie samochody do wynajęcia w Meksyk - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów MeksykJesteśmy w stanie zaoferować wynajem samochodów bez ukrytych kosztów, z wszystkimi opcjami wliczonymi w cenę, z brakiem ukrytych opłat, dodatkowych kosztów związanych z niezbędnymi ubezpieczeniami, anulowaniem rezerwacji lub zmianami, nawet do 24-48 godzin przed umówionym terminem odbioru. Łatwa i bezpieczna rezerwacja wynajmowanych aut online. autoprio.pl proponuje wynajem samochodów w większości miast, na dworcach kolejowych oraz na lotniskach na terenie Meksyk.

Z nami możesz porównywać ceny za wynajem i wypożyczanie samochodów z wielu firm na terenie Meksyk. Wyszukuj najlepsze oferty wynajmu. Znajdź oferty i rezerwuj je bezpośrednio na naszej stronie, w miastach, takich jak Meksyk, Iztapalapa, Ecatepec de Morelos, Guadalajara, Puebla, Ciudad Juárez, Tijuana, León, Gustavo Adolfo Madero, Zapopan, Monterrey. Oferujemy samochody sprawdzonych i pewnych firm i gwarantujemy brak przykrych niespodzianek przy odbiorze.

Fakty związane z Meksyk

Meksyk znajduje się w Ameryka Północna i jest krajem z populacją liczącą około 112 469 000 ludzi. Jego stolicą jest Meksyk, z około 12 294 200 mieszkańców. Całkowita powierzchnia liczy około 1 972 550 km2. Ameryka Północna jest 4ty na liście pod względem wielkości terenu i 2ty pod względem wielkości populacji. Kraj ten nazywany jest również Nueva España, el País Azteca, Mexiko, Mexico, Estados Unidos Mexicanos, Mexique, Mexican Republic, México, Republica Mexicana, Méjico, Mèssico, República Méjico, República Mejicana, United Mexican States. Meksyk jest 14tym krajem na świecie pod względem terenu i 11tym pod względem populacji. Państwo jest podzielone na 32 obszarów, spośród których największe stanowią Meksyk (stan), Meksyk (stan), Veracruz (stan), Jalisco (stan), Puebla (stan), Guanajuato (stan), Chiapas (stan), Nuevo León (stan), Michoacán (stan), Oaxaca (stan), Kalifornia Dolna (stan), Chihuahua (stan), Guerrero (stan), Tamaulipas (stan), Sinaloa (stan), Coahuila (stan), San Luis Potosí (stan), Hidalgo (stan), Sonora (stan), Tabasco (stan), Jukatan (stan), Morelos (stan), Querétaro (stan), Durango (stan), Zacatecas (stan), Quintana Roo (stan), Tlaxcala (stan), Aguascalientes (stan), Nayarit (stan), Campeche (stan), Colima (stan) i Kalifornia Dolna Południowa (stan). Pięcioma najwyższymi górami są Orizaba (5636 m), Popocatépetl (5426 m), Sierra Negra (4580 m), Volcán de Colima (4330 m) i Mount Tlaloc (4151 m). Chcesz zadzwonić? W tym celu należy skorzystać z numeru kierunkowego kraju +52. Hiszpański są językami urzędowymi kraju. Udostępniamy prognozy pogody i mapy miast i kraju Meksyk. Uzyskaj wskazówki dotyczące miejsc, atrakcji i lokalizacji wartych odwiedzin w czasie pobytu w kraju. Pięć największych miast to Meksyk (do. 12294200 pop), Iztapalapa (do. 1815800 pop), Ecatepec de Morelos (do. 1655000 pop), Guadalajara (do. 1495200 pop), Puebla (do. 1434100 pop). Krajami sąsiadującymi są między innymi Gwatemala, Stany Zjednoczone, Belize. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Gwatemala, Stany Zjednoczone, Belize. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Peso (MXN), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Podstawową domeną stron internetowych jest .mx. Oficjalna waluta kraju to Peso (MXN) i jest wykorzystywana na całym jego terenie.

Meksyk atrakcje turystyczne oraz zajęcia

Masz ochotę przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom? Zoológico Tamatlán, Africam Safari, Zoológico Bioparque Estrella, Parque Central Hermanos Escobar, Zoológico de Zacango, Parque Zoológico de León, Zoológico Payo Obispo, Zoológico el Centenario, Estacionamiento Zoologico de San Juan Aragon, Acuario Aragón i Zoológico Africam to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Meksyk. Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? El Quelite, Sauces, San Bartolo, Santiago, Palo Redondeado, Chinkultic, San Joaquín, Ojo de Agua, Triguitos, Ojo de Agua, Chicanna, Talcoyunque, San Antonio, Pedregoso, Molinares, Manzanilla, Chinaultia, Xpac, Rosa Blanca, Chumay, Japahuimpo, Acebuches, Xcalumkin, La Millonaria i Cochán to interesujące starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki. Winnice i winiarnie to na przykład Viñedos Santa Teresita, El Vergel i La Viña Santa María. Wycieczka po winnicach i degustacja win w Meksyk? Recreativo del Camino i Sauceda Recreational Park to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Meksyk. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Meksyk

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Meksyk: Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Elita ekonomiczna (Economy elite), Duża ciężarówka (Large truck), Intermediate, Estate, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Furgonetka (Cargo van), Egzotyczne samochody (Exotic), Kabriolet (Convertible), Średni SUV (Medium SUV), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody premium (Premium), Minivan, Samochody standardowe (Standard), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody ekonomiczne (Economy), Luksusowe samochody (Luxury), Motorower (Moped), Samochody elektryczne (Electric cars), Intermediate elite, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Mini elite, Mini samochody (Mini), Samochody specjalne (Special), Elita luksusu (Luxury elite), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Mały SUV (Small SUV). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Meksyk (stan), Meksyk (stan), Veracruz (stan), Jalisco (stan), Puebla (stan), Guanajuato (stan), Chiapas (stan), Nuevo León (stan), Michoacán (stan), Oaxaca (stan), Kalifornia Dolna (stan), Chihuahua (stan), Guerrero (stan), Tamaulipas (stan), Sinaloa (stan), Coahuila (stan), San Luis Potosí (stan), Hidalgo (stan), Sonora (stan), Tabasco (stan), Jukatan (stan), Morelos (stan), Querétaro (stan), Durango (stan), Zacatecas (stan), Quintana Roo (stan), Tlaxcala (stan), Aguascalientes (stan), Nayarit (stan), Campeche (stan), Colima (stan) i Kalifornia Dolna Południowa (stan) itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Meksyk to m.in. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Chrysler Town and Country, Intermediate elite, itp. Duża ciężarówka: np. Mitsubishi L200, Chevrolet Silverado Ext Cab, Średni SUV, itp. Intermediate: np. Toyota Prius Hybrid, Toyota Corolla, Hyundai Sonata, Volkswagen Jetta, Samochody specjalne, itp. Mała-średnia ciężarówka: np. Ford F-150, itp. Luksusowe samochody: np. Audi A8, itp. Samochody standardowe: np. Dodge Journey, Volkswagen Passat, Volkswagen Vento, itp. Estate: np. Ford Focus Estate, Volkswagen Pointer Estate, Volkswagen Passat Estate, itp. Egzotyczne samochody: np. Hummer H3, Motorower, Mini elite, itp. 5-osobowy minivan: np. Toyota Avanza, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Dodge Charger, Ford Taurus, Chevrolet Impala, Volvo S60, Kompaktowa elita, Elita luksusu, itp. Samochody ekonomiczne: np. Chevrolet Corsa, Hyundai Accent, Chevrolet Aveo, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Chevrolet Traverse, Infiniti QX56, Audi Q5, Samochody elektryczne, Elita ekonomiczna, Pełnowymiarowa elita, itp. Samochody premium: np. Cadillac CTS, Chrysler 300, Dodge Challenger, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Ford Clubwagon, itp. Samochody kompaktowe: np. Ford Focus, Jeep Wrangler, Nissan Tsuru, Samochody hybrydowe, itp. Furgonetka: np. Ford E450 SuperDuty, itp. Minivan: np. Toyota Sienna, Kia Sedona, Volkswagen Transporter, Chevrolet Express, Ford Clubwagon, Mały SUV, itp. Mini samochody: np. Fiat Panda, Fiat 500 Convertible, Hyundai i10, itp. Kabriolet: np. Chevrolet Camaro Convertible, Volkswagen Eos Convertible, Audi A4 Convertible, Mini Cooper Convertible, Ford Mustang Convertible, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Cozumel (wyspa), Isla Mujeres (wyspa), Isla Rincon el Gato, Isla La Vaca, Isla Charco Largo, Isla Higuerillas, Isla El Padre, Isla León, Isla Los Bules, Isla La Mula, Isla del Zacate, Isla La Yegua, Yegüero, Isla Verde, Isla Verde, Isla Venados, Isla El Venado, Isla de la Vaca i Isla Vaca itd., wybór może być mniejszy.

Ruch uliczny i transport samochodowy

Poruszanie się wynajętym samochodem po Meksyk nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Meksyk, Iztapalapa, Ecatepec de Morelos, Guadalajara, Puebla, Ciudad Juárez, Tijuana, León, Gustavo Adolfo Madero, Zapopan, Monterrey, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Wskazówki dotyczące znalezienia samochodu do wynajęcia w Meksyk

Jak znaleźć najtańszą ofertę na wynajem auta w Meksyk? Zarezerwuj samochód online, to tańsza, łatwiejsza opcja, oszczędzająca czas i pieniądze. Rezerwuj tak wcześnie, jak to możliwe, im bliżej terminu wynajęcia dokonujesz rezerwacji, tym wyższy jest jej koszt. Dokonaj rezerwacji przed wyjazdem, zwłaszcza jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Benita Juáreza w Meksyku, Port lotniczy Guadalajara Miguel Hidalgo y Costilla, Port lotniczy Puebla Hermanos Serdán, Port lotniczy Ciudad Juárez Abraham González, Port lotniczy Tijuana General Abelardo L. Rodríguez, Port lotniczy Guanajuato del Bajío, Port lotniczy Monterrey General Mariano Escobedo i Port lotniczy Chihuahua General Roberto Fierro Villalobos. Szukając ofert z naszą pomocą, otrzymujesz najlepsze możliwe ceny. Aby znaleźć najtańszą ofertę, skorzystaj z autoprio.pl i porównaj ceny z firm, takich jak: Dollar, U-Save, Advantage, Right Cars, Budget, Mex, Avis, Sixt, National, Goldcar, Firefly, Thrifty, Green Motion, Rhodium, Adocar Rental, Alamo, Keddy By Europcar, Enterprise, Payless, Europcar, America Car Rental, Hertz w Meksyk.

Destynacje w Meksyk

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem aut Meksyk, Wypożyczalnia samochodów Meksyk, Tanie auta na wynajem Veracruz, Jalisco, Puebla, Guanajuato, Chiapas, Nuevo León, Michoacán, Oaxaca, Kalifornia Dolna, Chihuahua, Guerrero, Tamaulipas i Sinaloa. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wynajem samochodu Meksyk, Wypożyczenia auta Iztapalapa, Tani wynajem aut Ecatepec de Morelos, Guadalajara, Puebla, Ciudad Juárez, Tijuana, León, Gustavo Adolfo Madero, Zapopan, Monterrey, Ciudad Nezahualcoyotl, Chihuahua, Naucalpan de Juárez, Merida, Álvaro Obregón, San Luis Potosí, Aguascalientes, Hermosillo i Saltillo. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas w Meksyk. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Porównaj wypożyczone samochody Lotnisko Meksyk, Auta na wynajem Lotnisko Guadalajara, Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Puebla, Port lotniczy Ciudad Juárez, Port lotniczy Tijuana, Port lotniczy Guanajuato, Port lotniczy Monterrey, Port lotniczy Chihuahua, Port lotniczy Mérida-Rejón, Port lotniczy San Luis Potosí, Port lotniczy Aguascalientes, Port lotniczy Hermosillo, Port lotniczy Saltillo, Port lotniczy Mexicali, Port lotniczy Culiacán, Port lotniczy Acapulco, Port lotniczy Cancún, Port lotniczy Querétaro, Port lotniczy Torreón i Port lotniczy Morelia.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Meksyk

Adocar Rental, Goldcar, Right Cars, U-Save, Alamo, Enterprise, Dollar, Firefly, National, Payless, Keddy By Europcar, Europcar, Hertz, Green Motion, Budget, Thrifty, Advantage, America Car Rental, Mex, Rhodium, Sixt i Avis to firmy, które autoprio.pl porównuje w Meksyk.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Meksyk - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników