Ceny dużych i małych firm w Fresnillo

Porównaj wypożyczalnie samochodów Fresnillo

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Fresnillo

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Fresnillo, stanie Zacatecas, , Meksyk.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Fresnillo

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Fresnillo w Meksyk. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Samochody na wynajem są dostępne w Fresnillo, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Zacatecas General Leobardo C. Ruiz 37 km. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Firefly, Thrifty, Sixt, Alamo, Hertz, Avis, Goldcar, Green Motion, Dollar, Budget, Keddy By Europcar, Enterprise, Advantage, Mex, National, Payless, Rhodium, Europcar to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Fakty i informacje o Fresnillo

Fakty o mieście Fresnillo (Fresnillo de González Echeverría), ulokowanym w Fresnillo, Zacatecas, Meksyk. Około 120 900 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To centralne miasto w regionie. 3te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 119te największe miasto/największy dystrykt w Meksyk. Tacoaleche, Morelos, Cañitas de Felipe Pescador, Villa de Cos, San Jose de Lourdes, Pozos de Gamboa, El Tiro de La Fortuna, Beleña, Antiguo Aeropuerto i Los Lamentos to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Miasto jest położone 2197 metrów ponad poziomem morza. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Fresnillo. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Zacatecas (do. 129 000 pop), Guadalupe (do. 124 600 pop), Jerez de García Salinas (do. 43 100 pop), Río Grande (do. 32 900 pop), Víctor Rosales (do. 32 700 pop) oraz Trancoso (do. 14 000 pop). Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Fresnillo.

Zajęcia, Zabytki & Atrakcje

Parę sugestii na temat miejsc, aktywności, eventów, atrakcji, muzeów i obiektów wartych odwiedzenia podczas urlopu w Fresnillo. Chcesz zobaczyć egzotyczne zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy i strusie? Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Oceanaria, pawilony tropikalne, zoo, tropikaria, parki dla zwierząt i terraria to między innymi Zoologico y Mina Turistica de Fresnillo. Centralnie położone ogrody warte odwiedzin to Jardin Hidalgo, Jardín Madero i Ogród Museo Agora. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Park Pomnik la Bandera, Park Tecnologico, Park Residencial, Hidalgo, Pomnik Tomas Mendez oraz Terreno Torres. Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Muzeum Agora. Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Ahorrera. Campo de Golf de la Compañia Fresnillo 2 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa?

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Zacatecas.

Wypożyczalnie samochodów Fresnillo, Meksyk

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy Keddy By Europcar, Enterprise, America Car Rental, Avis, Payless, Adocar Rental, Thrifty, Advantage, National, Budget, Sixt, Right Cars, Goldcar, Mex, Green Motion, Rhodium, Firefly, Europcar, Hertz, Alamo, Dollar i U-Save w Fresnillo. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Zacatecas General Leobardo C. Ruiz. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Fresnillo - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników