Ceny dużych i małych firm w Merida

Porównaj wypożyczalnie samochodów Merida

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Merida

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Merida, stanie Jukatan, , Meksyk. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Enterprise, Europcar, Rhodium, Sixt, Keddy By Europcar, National, Firefly, Alamo, Budget, Thrifty, Hertz, Dollar, Green Motion, Avis, Goldcar, Payless.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Merida

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Merida, Meksyk.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Merida, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Mérida Manuel Crescencio Rejón 6 km, MID. Hertz na Hotel Fiesta Americana Ave Colon Calle 60 y Centro, Enterprise na Calle 60 486 Entre 55 y 57 Centro, Europcar Hotel Fiesta Americana na Plaza Americana Paseo Montejo 451 Calle 56 A Local 62 Centro, Budget Oficina Centro na Calle 60 481 Centro, Payless en Centro na Calle 60 486 D Entre Calles 55 y 57 Centro, Firefly na Hotel Fiesta Americana Calle 56 A no 451 Loc 8 Entre Av Colon y Av Copules, National na Calle 60 486 Entre 55 y 57 Centro, Hertz na Avenida Itzáes 631b Nueva Sambulá, Hertz na Calle 56 A 451 Centro, Alamo Hotel Fiesta Americana na Avenida Colón y Calle 60 451 Centro, Budget Hotel Fiesta Americana na Hotel Fiesta Americana Calle 56 A 451 Local 6 Entre Av Colón y Avenida Cupules Centro, National na Carretera Uman Km 4 5 Manuel Crescencio Rejón, Payless na Avenida Colon 451 García Ginerés, Avis na Calle 56 A Depto 1 A 451 Centro Avenida Colon y Avenida Cupules Centro, FOX na Carretera A Uman Francisco Sarabia, National na Fiesta Americana Hotel Street 56 A 451 Local 7 Between Ave Colón & Cupules Americana, Avis na Sky City Calle 32ᴬ 261 San Ramón Norte, Easy na 49 y 51 Calle 60 448 Centro to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju.

Fakty i więcej o Merida

Fakty o mieście Merida (Ciudad de Mérida, Mérida), ulokowanym w Mérida, Jukatan, Meksyk. Około 777 600 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 15te największe miasto/największy dystrykt w Meksyk. Miejscowość jest zlokalizowana około 14 m n.p.m. Kanasín (do. 77 200 pop), Uman (do. 39 600 pop), Progreso (do. 37 400 pop), Ticul (do. 32 800 pop) i Hunucmá (do. 24 900 pop) to inne większe miasteczka i miasta zlokalizowane w okolicy. Maxcanú, Muna, Acanceh, Tixkokob, Tekit, Tekoh, Seyé, Petkanché, Azcorra i San Antonio to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Merida ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Terminal Oriente 50, Kanasin Naranjos, Terminal de autobuses del Centro, 69 periférico CTM, Terminal autobusowy Oriente Segunda Clase, Sitio de Taxis Dzemul y Telchac, Van a Valladolid, La central to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zabytki, Atrakcje & Zajęcia

Zostajesz na długo w mieście Merida? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Warte uwagi kościoły oraz katedry, takie jak Katedra św Mérida, znajdują się w pobliżu. W okolicy Merida znajdują się zamki, które warto odwiedzić, na przykład REY DEL MUNDO. Masz ochotę przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom? Zoológico el Centenario, Animaya to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Merida. Chcesz zobaczyć lokalne terraria i akwaria?

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Mérida-Rejón. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie.

Wypożyczalnie samochodów Merida, Meksyk

Adocar Rental, Goldcar, Right Cars, U-Save, Alamo, Enterprise, Dollar, Firefly, National, Payless, Keddy By Europcar, Europcar, Hertz, Green Motion, Budget, Thrifty, Advantage, America Car Rental, Mex, Rhodium, Sixt i Avis to firmy, które porównujemy w mieście i regionie, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Mérida Manuel Crescencio Rejón. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Merida - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników