Ceny dużych i małych firm w Zacatecas

Porównaj wypożyczalnie samochodów Zacatecas

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Zacatecas

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Zacatecas, stanie Zacatecas, , Meksyk online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Zacatecas

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Zacatecas w Meksyk. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Europcar en Centro na Boulevard Adolfo López Mateos 601 Centro, Avis na Boulevard Calzada Héroes de Chapultepec 1409 Zacatlan. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Zacatecas, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Zacatecas General Leobardo C. Ruiz 18 km, ZCL.

Informacje i fakty dotyczące Zacatecas

Zacatecas (Zacatecas City) to miasto w hrabstwie Zacatecas, Zacatecas, Meksyk, które ma około 129 000 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 113te największe miasto/największy dystrykt w Meksyk. Miasto jest położone około 2480 m n.p.m. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Zacatecas i kraju. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Trancoso, Villanueva, Tacoaleche, San Pedro Piedra Gorda, Morelos, Luis Moya, Fraccionamiento Gonzalo García García, Colinas del Padre, Colinas del Padre Segunda Sección, Popular Confederación de Trabajadores de México oraz Las Flores. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Guadalupe (do. 124 600 pop), Fresnillo (do. 120 900 pop), Jerez de García Salinas (do. 43 100 pop), Víctor Rosales (do. 32 700 pop) oraz Rincón de Romos (do. 28 000 pop). Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Central de Autobuses Zacatecas oraz Omnibus de Mexico. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Zacatecas.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Zacatecas? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Centra handlowe jak Centro Comercial Galerías znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Zoologico la Encantada to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Zacatecas. W okolicy centrum miasta znajdziesz Arena walk byków i Stadion Carlos Vega Villalba’ Chcesz zobaczyć mecze lokalnych drużyn lub masz ochotę zobaczyć prawdziwy futbol amerykański? A może chcesz iść na koncert?

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Zacatecas. Wynajmij samochód podczas pobytu w Zacatecas i zwiedzaj okolice.

Wypożyczalnie samochodów Zacatecas, Meksyk

Keddy By Europcar, Enterprise, America Car Rental, Avis, Payless, Adocar Rental, Thrifty, Advantage, National, Budget, Sixt, Right Cars, Goldcar, Mex, Green Motion, Rhodium, Firefly, Europcar, Hertz, Alamo, Dollar i U-Save to firmy, które porównujemy w pobliżu Zacatecas, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Zacatecas General Leobardo C. Ruiz. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Zacatecas - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników