Porównaj oferty wynajmu samochodów w Jackson

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Jackson, stanie Missisipi, , Stany Zjednoczone. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Jackson

Porównaj wypożyczalnie samochodów Jackson

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Jackson.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Jackson.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Jackson, Missisipi

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Jackson w Stany Zjednoczone.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Jackson (Jackson Union Station), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Hawkins Field – Jackson Lotnisko wojskowe 5 km, Port lotniczy Jackson-Medgar Wiley Evers 10 km, Port lotniczy Augustine Bruce Campbell Field 17 km, Port lotniczy Vicksburg Miejskie 70 km i Port lotniczy Rollang Field 95 km, JAN. Porównujemy następujące firmy w mieście: Missisipi, Enterprise na 1010 State Street, Hertz na 1685 High Street.

Fakty i informacje o Jackson

Jackson (Le Fleurs Bluff) znajduje się w hrabstwie Hrabstwo Hinds, Missisipi, Stany Zjednoczone i posiada około 170 700 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. To 1te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 165te największe miasto/największy dystrykt w Stany Zjednoczone. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Canton, Byram, Yazoo City, Flowood, Richland, Flowood oraz Woodland Hills. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Jackson. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Pearl (do. 26 500 pop), Madison (do. 25 800 pop), Clinton (do. 25 300 pop), Ridgeland (do. 24 400 pop), Brandon (do. 23 500 pop) oraz Vicksburg (do. 23 100 pop). Miasto jest położone około 85 m n.p.m. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Jackson Union Station Terminal autobusowy. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Hrabstwo Hinds.

Zajęcia, Zabytki oraz Atrakcje

Zastanawiasz się czym warto się zainteresować w Jackson? Oto kilka sugestii dotyczących aktywności, atrakcji, muzeów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia podczas urlopu w mieście. Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? Boyd Mound to interesujące starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki. Jeśli chcesz wziąć udział lub obejrzeć mecz futbolu, wydarzenie sportowe lub koncert, odwiedź Smith Wills Stadium, Trustmark Park, Mississippi Veterans Memorial Stadium i Mississippi Coliseum. Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Outlets of Mississippi, North Park Mall oraz Metrocenter Mall.

Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Boyd Mounds. Fascynujące parki i ogrody zlokalizowane w centrum miasta to Mynelle Ogrody Arboretum & Botanical Center. Battlefield Park, Smith Park, Museum grounds, Jaycee Park, Jackson Art Park i Poindexter Park są ulokowane w mieście i oferują niesamowitą szansę na kontakt z naturą i podziwianie parków i ogrodów. Zastanów się nad odwiedzeniem New Stage Teatr aby wziąć udział w koncertach, spektaklach i widowiskach w centralnej części miasta Jackson. Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Shiloh Splash Park to aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Chcesz zobaczyć lokalne terraria i akwaria? Jackson Zoological Park to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Jackson.

Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Annandale Golf Club 22 km, The Refuge 8 km, Reunion Golf and Country Club 23 km, Patrick Farms Golf Club 13 km, Sonny Guy Golf Course 4 km, LeFleur’s Bluff Golf Course 4 km, Pearl Municipal Golf Course 8 km oraz Whisper Lake Country Club 22 km.

Świątynie, Klasztory i Kościoły

Warte zainteresowania katedry i kościoły, położone w sąsiedztwie to Galloway Memorial United Kościół Metodystów, Capitol Street United Kościół Metodystów, Kościół Christ Holiness, Saint Andrews Episcopal Kościół, Greater Clark Street Kościół Baptystów, Saint Peters Catholic Katedra, Mount Helm Kościół Baptystów, Marantha Kościół, Saint John Deliverance Świątynia Number 2 i First Christian Kościół.

Fundacje, Galerie sztuki oraz Muzea

Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród Smith Robertson Museum and Cultural Center, International Muzeum Muslim Cultures, Eudora Welty House, Russell C Davis Planetarium, Mississippi Children’s Museum, Stary Capitol Museum, Mississippi Muzeum Civil Rights, Arts Center of Mississippi, Muzeum Mississippi History, The Oaks House Museum, Mississippi Muzeum Sztuki oraz Mississippi Muzeum Natural Science, które znajdują się w okolicy centrum.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Jackson-Evers Airport, Wypożyczyć auto Hawkins Field Airport i Wypożyczenia auta Bruce Campbell Field Airport. Tanie wypożyczalnie kabrioletów w Jackson.

Wypożyczalnie samochodów Jackson, Stany Zjednoczone

Dollar, Pacific Rent A Car, Enterprise, Europcar, State Van Rental, Firefly, Budget, Advantage, addCar, U-Save, Sixt, Thrifty, Mex, Avis, Payless, Hertz, Green Motion, Goldcar, Hertz Dream Collection, National i Alamo to firmy, które porównujemy w pobliżu Jackson, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Jackson-Medgar Wiley Evers, Port lotniczy Hawkins Field - Jackson Lotnisko wojskowe i Port lotniczy Augustine Bruce Campbell Field. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Jackson - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników