Ceny dużych i małych firm w Minneapolis

Porównaj wypożyczalnie samochodów Minneapolis

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Minneapolis

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Minneapolis, stanie Minnesota, , Stany Zjednoczone. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Avis, Europcar, Sixt, Hertz, Budget, Thrifty i inne.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Minneapolis, Minnesota

Wypożyczalnie samochodów MinneapolisPorównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Minneapolis w Stany Zjednoczone. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Minneapolis (Westgate, Snelling Avenue, Hamline Avenue, Raymond Avenue, East Bank, Stadium Village, Prospect Park i Fairview Avenue), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Crystal Minneapolis 12 km, Port lotniczy Minneapolis-St Paul – Wold–Chamberlain Field 12 km, Port lotniczy St. Paul Śródmieście – Holman Field 17 km oraz Port lotniczy Eden Prairie Flying Cloud 23 km, MSP. Porównujemy następujące firmy w mieście: Minnesota, Avis na 1413 North Hunting Valley Road Saint Paul, Budget na 1413 North Hunting Valley Road Saint Paul, Avis na 229 South 10th Street, Living Thrifty na 720 West Lake Street, Budget na 229 South 10th Street, Budget na 3355 Hiawatha Ave South, Avis na 3355 Hiawatha Avenue, Hertz na 625 South 4th Avenue, Enterprise na 110 S North 10th Street, Enterprise na 236 West Lake Street.

Informacje i fakty dotyczące Minneapolis

Informacje na temat miasta Minneapolis (Gakaabikaang, City of Minneapolis), ulokowanego w Hrabstwo Hennepin , Minnesota, Stany Zjednoczone. Miasto jest zamieszkiwane przez około 410 900 (2018) ludzi. To centralne miasto w regionie. To 1te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 52te największe miasto pod względem populacji w Stany Zjednoczone. Saint Paul (do. 285 100 pop), Bloomington (do. 86 400 pop), Brooklyn Park (do. 79 100 pop) oraz Plymouth (do. 75 900 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Minneapolis i kraju. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Robbinsdale, Hugo, Hudson, Monticello, Vadnais Heights, Kenwood Gables. Miasto jest położone około 253 metrów nad poziomem morza. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Uptown Transit Center, Rosedale Transit Center, Hawthorne Transportation Center, Jefferson Lines Union Depot oraz Ground Transportation Center. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Hrabstwo Hennepin.

Zajęcia, Atrakcje & Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Minneapolis? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Chcesz wynająć auto na wyjazd golfowy? Brookview Golf Course 10 km, Theodore Wirth Golf Course 5 km, Minneapolis Golf Club 10 km, Francis Gross Golf Course 5 km, Columbia Golf Course 5 km, The Minikahda Club 7 km, Les Bolstad Golf Course 6 km, Edina Country Club 10 km, Midland Hills Country Club 6 km, Golden Valley Country Club 8 km, Como Park Golf Course 9 km, Cedarholm Golf Course 9 km, Hiawatha Golf Club 7 km, Les Bolstad Driving Range 6 km, The Town & Country Club 6 km, Town & Country Club 6 km oraz Centerbrook Golf Course 9 km stanowią przykłady pól golfowych ulokowanych po sąsiedzku. Odwiedź piękne i zabytkowe warownie, twierdze i fortece w mieście, na przykład Historyczny Fort Snelling i Cottage Grove Armory Minnesota National Guard. Weź udział w spektaklach, koncertach i widowiskach w O’Shaughnessy Auditorium.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Porównaj wynajem samochodów Lotnisko Minneapolis-St. Paul, Wynajem aut St. Cloud Airport i Tanie auta na wynajem Owatonna Degner Regional Airport. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Wypożyczalnie samochodów Minneapolis, Stany Zjednoczone

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy; Budget, Payless, Alamo, Firefly, State Van Rental, Pacific Rent A Car, Advantage, Dollar, Europcar, U-Save, Hertz, Hertz Dream Collection, Avis, Goldcar, Enterprise, National, Thrifty, Sixt, Mex, addCar i Green Motion, wszystkie z biurami na miejscu lub w regionie. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Minneapolis-St Paul - Wold–Chamberlain Field, Port lotniczy St. Cloud Regionalny, Port lotniczy Owatonna Degner Regionalny i Port lotniczy St. Paul Śródmieście - Holman Field. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Minneapolis - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników