Ceny dużych i małych firm w Santa Rosa

Porównaj wypożyczalnie samochodów Santa Rosa

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Santa Rosa

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Santa Rosa, stanie Kalifornia, , Stany Zjednoczone online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Sixt, Thrifty, Europcar, Avis, Budget, Hertz itp.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Santa Rosa, Kalifornia

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Santa Rosa w Stany Zjednoczone. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Budget na 976 Ave at Petaluma Hill Road, Enterprise na 1621 Cleveland Avenue, Avis na 976 Avenue at Petaluma Hill Rd, Enterprise na 2979 Corby Avenue, Hertz na 1089 Avenue. Wynajem aut na lotnisku w Santa Rosa, między innymi like Port lotniczy Sonoma Hrabstwo Santa Rosa Charles M. Schulz 12 km, Port lotniczy Marin County – Gnoss Field 36 km, Port lotniczy Napa Hrabstwo 45 km oraz Port lotniczy San Rafael Marin Ranch 50 km, STS, dworcach kolejowych (Rohnert Park, Sonoma County Airport, Santa Rosa North, Cotati oraz Santa Rosa Downtown) i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji.

Fakty o Santa Rosa

Santa Rosa (Franklin Town) to miasto w hrabstwie Hrabstwo Sonoma, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Około 175 000 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. To centralne miasto w regionie. 28te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 159te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Stany Zjednoczone. Vallejo (do. 121 300 pop), Fairfield (do. 113 000 pop), Richmond (do. 109 700 pop) oraz Vacaville (do. 96 800 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to San Anselmo, Healdsburg, Sonoma, Larkfield-Wikiup, Cloverdale, Sebastopol, Montgomery Village, Roseland, Monroe, South Santa Rosa i Bak. Miejscowość jest zlokalizowana około 50 m n.p.m. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Santa Rosa. Montgomery Village Transit Hub, Westside Park Transit Hub, Rohnert Park Bus Pad, Coddingtown Transit Hub, Westside Transfer Center i Santa Rosa Transit Mall to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Hrabstwo Sonoma.

Zajęcia, Zabytki oraz Atrakcje

Sugestie i porady dotyczące form spędzania czasu w mieście Santa Rosa, atrakcje, obiekty, eventy, muzea, aktywności i wskazówki dotyczące pobytu. Warte uwagi kościoły oraz katedry, takie jak Apostolic Bible Kościół, Kościół of Jesus Christ of Latter Day Saints i Kościół Incarnation, znajdują się w pobliżu. Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Santa Rosa Plaza Shopping Center. Winnice i winiarnie położone w sąsiedztwie to Kosta Browne Winiarnia, La Follette Wines I Kendall Jackson Winiarnia.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Tani wynajem aut Lotnisko San Francisco, Wynajem tanich samochodów Lotnisko Sacramento i Auta na wynajem Oakland Airport. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet.

Wypożyczalnie samochodów Santa Rosa, Stany Zjednoczone

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Firefly, Advantage, Dollar, Payless, Goldcar, Sixt, U-Save, Enterprise, State Van Rental, Thrifty, addCar, Alamo, Europcar, Hertz, National, Budget, Green Motion, Pacific Rent A Car, Hertz Dream Collection, Avis i Mex. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy San Francisco, Port lotniczy Oakland, Port lotniczy Sonoma Hrabstwo Santa Rosa Charles M. Schulz i Port lotniczy Contra Costa County Buchanan Field. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Santa Rosa - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników