Ceny dużych i małych firm w Yonkers

Porównaj wypożyczalnie samochodów Yonkers

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Yonkers

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Yonkers, stanie Nowy Jork, , Stany Zjednoczone. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Europcar, Hertz, Budget, Avis, Thrifty, Sixt itp.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Yonkers, Nowy Jork

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Yonkers w Stany Zjednoczone. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Enterprise na 230 Mclean Avenue, Hertz na 165 Tuckahoe Road, Enterprise na 132 Tuckahoe Road, Enterprise na 341 East 233rd Street Bronx to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Samochody na wynajem są dostępne w Yonkers, w centrach podróży, na stacjach kolejowych (Riverdale, Marble Hill, Hastings on Hudson, Yonkers, Spuyten Duyvil, Tuckahoe, Williams Bridge, Woodlawn oraz Mount Vernon East) oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Teterboro 16 km, Port lotniczy Nowy Jork-LaGuardia 17 km, West 30th Street Lądowisko dla helikopterów 22 km, East 34th Street Lądowisko dla helikopterów 22 km i Port lotniczy Westchester Hrabstwo White Plains 22 km aoraz terminale i porty promowe (Alpine Boat Basin, Riverdale Yacht Club). Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru.

Informacje o Yonkers

Informacje na temat miasta Yonkers (Yonckers), ulokowanego w Hrabstwo Westchester , Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Miasto jest zamieszkiwane przez około 201 100 (2018) ludzi. To 10te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 126te największe miasto pod względem populacji w Stany Zjednoczone. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to North New Hyde Park, Tenafly, Douglaston, Clark, South Farmingdale, Fairview, Springfield, Ludlow, Park Hill, Lowerre, Glenwood i Dunwoodie Heights. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Nowy Jork (do. 8 175 100 pop), Brooklyn (do. 2 300 700 pop), Queens (do. 2 272 800 pop), Manhattan (do. 1 487 500 pop) oraz The Bronx (do. 1 385 100 pop). Miasto jest położone około 25 metrów nad poziomem morza. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Yonkers i kraju. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to George Washington Bridge Dworzec autobusowy. 238th Street, 219th Street, Woodlawn, Wakefield 241st Street, Nereid Avenue, Marble Hill 225th Street oraz 231st Street to stacje metra w okolicy. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Atrakcje, Zajęcia i Zabytki

Wskazówki i sugestie dotyczące miejsc, wydarzeń kulturalnych, muzeów, atrakcji i porady dotyczące twojej wizyty w mieście Yonkers są dostępne tutaj. Tory wyścigowe i motoareny ulokowane w okolicy to np. Jerome Park Racetrack (historical). Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Van Cortlandt Stadium i Ohrbach Arena. Knolls Shopping Center to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Nowy Jork-JFK, Wypożyczyć auto LaGuardia Airport i Wypożyczenia auta Bridgeport-Sikorsky Airport.

Wypożyczalnie samochodów Yonkers, Stany Zjednoczone

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy; Alamo, Europcar, Hertz, Mex, Payless, Sixt, Advantage, State Van Rental, U-Save, Firefly, Dollar, Enterprise, Goldcar, Green Motion, Pacific Rent A Car, Avis, National, Hertz Dream Collection, Thrifty, Budget i addCar, wszystkie z biurami na miejscu lub w regionie. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Nowy Jork JFK John F. Kennedy, Port lotniczy Nowy Jork-LaGuardia, Port lotniczy Bridgeport Mollison Igor I Sikorsky Memorial i Port lotniczy New Haven-Tweed Regionalny. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Yonkers - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników