Ceny dużych i małych firm w Dar es Salam

Porównaj wypożyczalnie samochodów Dar es Salam

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Dar es Salam

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Dar es Salam, regionie Dar es Salaam, , Tanzania i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. W mieście są dostępne wypożyczalnie samochodów, między innymi Sixt, Europcar, Budget, Hertz, Avis.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Dar es Salam

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Dar es Salam w Tanzania.

Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Dar es Salam, na dworcach kolejowych i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Julius Nyerere Dar es Salaam 10 km i Port lotniczy Abeid Amani Karume Zanzibar Kisauni 67 km, DAR oraz pobliskie porty i terminale promowe Dar es Salaam Port, Terminal promowy, Kigamboni Ferry, Elestik Marine Company, BANDARI. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Hertz Tanzania na Julius K Nyerere Road, First na Amani Place 4th Floor Opp Serena Hotel, Hertz na Bibi Titi Mohammed Street, Budget Travel Tours na Kisutu Street, Budget na Zanaki Street to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju.

Więcej o Dar es Salam

Dar es Salam (Dar es Salaam, Dār es Salām) to miasto w hrabstwie Ilala, Dar es Salaam, Tanzania, które ma około 2 698 700 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 1te największe miasto/największy dystrykt w Tanzania. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Kisarawe, Mahonda, Nganane, Kariakoo, Changombe, Keko Juu, Ilala oraz Mwinyimkuu. Miasto jest położone około 24 m n.p.m. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Dar es Salam na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Dar es Salam. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Zanzibar (do. 403 700 pop), Bagamoyo (do. 82 400 pop), Mlandizi (do. 29 400 pop) oraz Mkuranga (do. 28 000 pop). Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Kigamboni Bust Station, Ubungu Terminal autobusowy i Kimara Baruti, Gerezani daladala bus station, Gerezani, Shule Ya Uhuru, Taqwa Coach, UDA Terminal autobusowy, Kariakoo Przystanek autobusowy. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Ilala.

Zabytki, Zajęcia i Atrakcje

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Dar es Salam? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Uhuru Stadium, Mwinjuma Stadium, Alphabeta center, Mabwani Stadium oraz National Stadium (Benjamin Mkapa National Stadium). Coco Beach, Yacht Club Beach oraz Msasani Beach to okoliczne plaże, na których przez kilka dni można się zrelaksować i nacieszyć słońcem. Masz ochotę na dzień zakupów? Oryx Gas, Mayfair Plaza, The Slipway, Tranic Plaza, Shoppers Plaza, Shopper Plaza, C and G plaza oraz Dar Free Market są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Dar es Salaam i Auta na wynajem Lotnisko Zanzibar. Wynajmij samochód podczas pobytu w Dar es Salam i zwiedzaj okolice.

Wypożyczalnie samochodów Dar es Salam, Tanzania

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy; Avis, Hertz, First Car Rental, Budget, Sixt i Europcar, wszystkie z biurami na miejscu lub w regionie. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Julius Nyerere Dar es Salaam i Port lotniczy Abeid Amani Karume Zanzibar Kisauni. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Dar es Salam - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników