Ceny dużych i małych firm w Tanzania

Porównaj wypożyczalnie samochodów Tanzania

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Tanzania

Porównywarka ofert wynajmu samochodów na terenie Tanzania na stronie autoprio.pl. Dzięki nam nie musisz obawiać się niemiłych niespodzianek przy odbiorze samochodu. Nasze ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, wymagane ubezpieczenia i regionalne podatki. Pomożemy ci w zarezerwowaniu auta online w Tanzania. Istnieje możliwość zawężenia wyników wyszukiwania samochodów do wybranej wypożyczalni. Najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów luksusowych, ekonomicznych oraz rodzinnych.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące szukania samochodu do wynajęcia w Tanzania

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Tanzania oraz w regionach/stanach takich jak .

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w TanzaniaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt i First Car Rental itp.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Dar es Salam, Mwanza, Zanzibar, Arusha, Mbeya, Morogoro, Tanga, Dodoma, Kigoma i Moshi, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Dar es Salaam, Port lotniczy Kilimandżaro, Port lotniczy Zanzibar, Port lotniczy Mwanza, Port lotniczy Mbeya, Port lotniczy Moshi, Port lotniczy Arusha, Port lotniczy Bukoba, Port lotniczy Iringa i Port lotniczy Mtwara, jeśli czekasz zbyt długo.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Tanzania, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Zanzibar-Unguja, Pemba i Mafia.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Tanzania, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Tanzania

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Tanzania?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Tanzania?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Tanzania?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Tanzania?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Tanzania?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Tanzania. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Tanie samochody do wynajęcia w Tanzania - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Łatwa, bezproblemowa i bezpieczna rezerwacja bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, darmowe anulowanie i wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed odbiorem. Posiadamy intuicyjny i bezpieczny system przeprowadzania rezerwacji online. Dzięki autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody w najpopularniejszych miastach, na dworcach kolejowych, w portach oraz na lotniskach na terenie Tanzania.

Oferujemy porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w popularnych lokalizacjach w Tanzania, i znajdujemy najlepsze oferty wypożyczalni. Wyszukuj i rezerwuj w wielu miastach, np. Dar es Salam, Mwanza, Zanzibar, Arusha, Mbeya, Morogoro, Tanga, Dodoma, Kigoma, Moshi, Tabora. Uwzględniamy ceny bezpiecznych i sprawdzonych wypożyczalni, dzięki czemu unikamy problemów przy odbiorze aut.

Informacje dotyczące Tanzania

Tanzania to kraj liczący około 41 893 000 mieszkańców, zlokalizowany na Afryka. Stolicą jest Dodoma, z około 180 500 mieszkańców. Całkowita powierzchnia wynosi 945 087 km2. Jest to 6te co do wielkości państwo w Afryka, pod względem populacji i 13te największe państwo pod względem powierzchni. Kraj znany jest również pod nazwą Tansania, United Republic of Tanzania, Tanzanie, United Republic of Tanganyika and Zanzibar. Składa się z 31 regionów, spośród których największymi są Dar es Salaam Region, Mwanza Region, Mbeya Region, Tabora Region, Morogoro Region, Kagera Region, Kigoma Region, Dodoma Region, Tanga Region, Mara Region, Geita Region, Arusha Region, Kilimanjaro Region, Simiyu Region, Shinyanga Region, Singida Region, Mtwara Region, Ruvuma Region, Manyara Region, Coast Region, Rukwa Region, Iringa Region, Lindi Region, Njombe Region, Zanzibar Urban/West Region, Katavi Region, Pemba North Region, Pemba South Region, Zanzibar North Region, Zanzibar Central/South Region i Songwe. Tanzania to 30ty największy kraj na świecie, jeśli chodzi o rozmiar populacji i 32ty pod względem zajmowanej powierzchni. Chcesz zadzwonić? W tym celu należy skorzystać z numeru kierunkowego kraju +255. Shilling (TZS) to lokalna waluta stosowana do przetwarzania transakcji w kraju. Pięć najwyższych gór to Kilimandżaro (5895 m), Mawensi (5149 m), Hanang (3417 m), Luhombero (2576 m) i Sisaba (2462 m). Mozambik, Kenia, Kongo, Republika Demokratyczna, Rwanda, Zambia, Burundi, Uganda, Malawi to okoliczne kraje. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Mozambik, Kenia, Kongo, Republika Demokratyczna, Rwanda, Zambia, Burundi, Uganda, Malawi. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Shilling (TZS), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Język angielski, Arabski, Suahili (Makrojęzyk) to języki stosowane w kraju. Dar es Salam (do. 2698700 pop), Mwanza (do. 436800 pop), Zanzibar (do. 403700 pop), Arusha (do. 341100 pop), Mbeya (do. 291600 pop) skupia pięć największych społeczności. Sugestie dotyczące miejsc, atrakcji i lokalnych muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu w Tanzania. Pogoda i mapy dla kraju i poszczególnych miast. Strony internetowe często są zakończone domeną .tz.

Atrakcje turystyczne oraz zajęcia w Tanzania

Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Mkama Ndume, Unguja Ukuu Ruins, Bi Khole Ruins, Mtoni Palace Ruins, Kaole Ruins, German House, Historic cemetery oraz Dunga Ruins. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Pawilony tropikalne, tropikaria, ogrody zoologiczne, parki dla zwierząt, oceanaria i terraria w okolicy to Jozani Sea Turtle and Tortoise Sanctuary, Tortoise Sanctuary i Zanzibar Butterfly Centre. Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Kariakoo Park rozrywki i Kunduchi Wet N’ Wild Park wodny to aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Tanzania

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Tanzania: Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Duża ciężarówka (Large truck), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Motorower (Moped), Mini samochody (Mini), Samochody ekonomiczne (Economy), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Kabriolet (Convertible), Minivan, Elita ekonomiczna (Economy elite), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Średni SUV (Medium SUV), Kompaktowa elita (Compact elite), Intermediate elite, Samochody standardowe (Standard), Mały SUV (Small SUV), Samochody kompaktowe (Compact), Intermediate, Egzotyczne samochody (Exotic), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Mini elite, Samochody premium (Premium), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Furgonetka (Cargo van), Samochody elektryczne (Electric cars), Elita luksusu (Luxury elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Estate, Luksusowe samochody (Luxury). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Dar es Salaam Region, Mwanza Region, Mbeya Region, Tabora Region, Morogoro Region, Kagera Region, Kigoma Region, Dodoma Region, Tanga Region, Mara Region, Geita Region, Arusha Region, Kilimanjaro Region, Simiyu Region, Shinyanga Region, Singida Region, Mtwara Region, Ruvuma Region, Manyara Region, Coast Region, Rukwa Region, Iringa Region, Lindi Region, Njombe Region, Zanzibar Urban/West Region, Katavi Region, Pemba North Region, Pemba South Region, Zanzibar North Region, Zanzibar Central/South Region i Songwe itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Tanzania to m.in. Mały SUV: np. Suzuki Escudo, 5-osobowy minivan, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Hyundai H1, Kia Carnival, Samochody elektryczne, Mini elite, Intermediate elite, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Daihatsu Terios, Nissan X-Trail, Toyota Land Cruiser, Range Rover Evoque, Samochody hybrydowe, Mała-średnia ciężarówka, Samochody w pełnym rozmiarze, Estate, Samochody specjalne, itp. Średni SUV: np. Toyota Rav4, Kompaktowa elita, Samochody standardowe, Elita luksusu, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Toyota Minibus, itp. Samochody ekonomiczne: np. Toyota Yaris, Hyundai i20, Nissan Micra, Mini samochody, Egzotyczne samochody, itp. Furgonetka: np. Ford Ranger 2.2 Single Cab, Toyota Hilux Double Cab, Elita ekonomiczna, itp. Intermediate: np. Chevrolet Cruze, Kabriolet, Luksusowe samochody, Pełnowymiarowa elita, Minivan, Motorower, Duża ciężarówka, Samochody premium, Samochody kompaktowe, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Zanzibar-Unguja (wyspa), Pemba (wyspa), Mafia (wyspa), Zue Island, Ziragura Island, Zinga Island, Zimo Island, Zeru Island, Yombi Island, Yodzu Island, Yarugu Island, Yambe Island, West Islet, Watiro Island, Wambuji Island, Vundwe Island, Vikunguni, Vianza Island, Vesi Island, Uzi Island, Uvinje, Usumuti Island, Kisiwa Usubi, Ulwile Island i Ulenge Island itd., wybór może być mniejszy.

Transport samochodowy i ruch uliczny

Tak jak w pozostałych krajach świata, na terenie Tanzania obowiązuje wiele zasad mających na celu ułatwienie transportu samochodowego, nie powodują one jednak problemów z wynajęciem i podróżowaniem samochodem. W większych miastach, takich jak Dar es Salam, Mwanza, Zanzibar, Arusha, Mbeya, Morogoro, Tanga, Dodoma, Kigoma, Moshi, Tabora, występują czasem problemy z jazdą samochodem. Podczas godzin szczytu zdarzają się problemy z poruszaniem się po mieście oraz znalezieniem miejsca parkingowego. Dowiedz się więcej na temat zasad dotyczących ruchu ulicznego i parkowania, aby zapewnić sobie bezpieczny i zgodny z prawem wyjazd.

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając samochodu do wynajęcia w Tanzania?

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Tanzania i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Julius Nyerere Dar es Salaam, Port lotniczy Kilimandżaro, Port lotniczy Abeid Amani Karume Zanzibar Kisauni, Port lotniczy Mwanza, Port lotniczy Mbeya, Port lotniczy Moshi, Port lotniczy Arusha, Port lotniczy Bukoba, Port lotniczy Iringa i Port lotniczy Mtwara, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Aby znaleźć najtańszą ofertę, skorzystaj z autoprio.pl i porównaj ceny z firm, takich jak: Europcar, Budget, Hertz, First Car Rental, Avis, Sixt w Tanzania.

Destynacje w Tanzania

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Tanie auta na wynajem w Tanzania na świetnych warunkach. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnia aut Dar es Salam, Porównaj wynajem samochodów Mwanza, Wypożyczalnie samochodów Zanzibar, Arusha, Mbeya, Morogoro, Tanga, Dodoma, Kigoma, Moshi, Tabora, Songea, Musoma, Iringa, Katumba, Shinyanga, Mtwara, Kilosa, Sumbawanga i Bagamoyo. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Auta na wynajem Lotnisko Dar es Salaam, Wynajem aut Lotnisko Kilimandżaro, Wynajem tanich samochodów Lotnisko Zanzibar, Port lotniczy Mwanza, Port lotniczy Mbeya, Port lotniczy Moshi, Port lotniczy Arusha, Port lotniczy Bukoba, Port lotniczy Iringa, Port lotniczy Mtwara i Port lotniczy Mafia Island.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Tanzania

Aby znaleźć najlepszą cenę za samochód, autoprio.pl cporównuje między innymi następujące firmy: Avis, Hertz, First Car Rental, Budget, Europcar i Sixt w Tanzania.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Tanzania - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników