Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Bari Palese

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Bari Palese

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Bari Palese

Porównywanie cen na wynajem aut na Port lotniczy Bari Palese (Bari Karol Wojtyła Airport, Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla, Międzynarodowe), IATA: BRI, ICAO: LIBD w Włochy online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. W okolicach można znaleźć biura sieci wypożyczalni Firefly, Payless, Global, Thrifty, Europcar, Surprice, Goldcar, InterRent, National, Enterprise, Budget, Green Motion, Hertz, Keddy By Europcar, Dollar, Alamo, Rhodium, Avis, Flizzr, Sixt, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Bari Palese

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Bari Palese?

Port lotniczy Bari Palese ma ponad 21 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Avis na Viale Enzo Ferrari, Car4hires Airport na Strada Bitonto Palese, Sixt na Arrival Hall, Europcar na Viale Enzo Ferrari 1, Global Car na Strada del Quadrifoglio 12, Win Rent na Viale Enzo Ferrari 1, Budget na Viale Enzo Ferrari, Europcar na Viale Enzo Ferrari, Win Rent na 1 Strada Provinciale Ba 70123, Interrent na Viale Europa 2 10 70128 Parkinggo Rentacar Area Arrivals, Sicily By Car na Viale Enzo Ferrari, Autovia Ecovia na C O Palese Viale Enzo Ferrari, Maggiore na Viale Enzo Ferrari, Enterprise na Viale Enzo Ferrari, Joyrent, Sixt na Viale Enzo Ferrari 1, Hertz na Viale Enzo Ferrari, Thrifty na Viale Enzo Ferrari, Goldcar na 10 Viale Europa 2, Locauto na Viale Enzo Ferrari, Firefly na Viale Enzo Ferrari, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Bari Palese?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Bari Palese. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Bari Palese?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla kosztuje od około € 27 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak kabriolet, mała-średnia ciężarówka, motorower, mini samochody, samochody hybrydowe, intermediate, elita luksusu, samochody specjalne, suv, mały suv, pełnowymiarowa elita, 5-osobowy minivan, egzotyczne samochody, samochody w pełnym rozmiarze, samochody elektryczne, samochody standardowe, duża ciężarówka, luksusowe samochody, samochody kompaktowe, auta terenowe, mini elite, kompaktowa elita, Średni suv, minibus, samochody ekonomiczne, furgonetka, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, samochody premium, estate, elita ekonomiczna, intermediate elite, minivan, jeep w Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Bari Palese?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Bari Palese. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Bari PaleseMożemy zaoferować wynajem samochodu bez ukrytych opłat. Łatwe i bezpieczne wyszukiwanie samochodów do wynajęcia przez internet. Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla. Przeszukaj lokalizacje i wybierz docelowe miejsce na liście.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: BRI i ICAO: LIBD. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Bari Palese na terenie Bari, Włochy i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Palese, Capo Scardicchio, San Paolo, Santo Spirito, Le Macchie, San Paolo 3 km, Modugno 6 km, Bitonto 7 km, Bari 9 km, Giovinazzo 9 km oraz Palo del Colle 10 km. Car4hires Airport na Strada Bitonto Palese, Locauto na Viale Enzo Ferrari, Europcar na Viale Enzo Ferrari 1, Sixt na Viale Enzo Ferrari 1, Thrifty na Viale Enzo Ferrari, Sicily By Car na Viale Enzo Ferrari, Firefly na Viale Enzo Ferrari, Win Rent na 1 Strada Provinciale Ba 70123, Avis na Viale Enzo Ferrari, Maggiore na Viale Enzo Ferrari, Autovia Ecovia na C O Palese Viale Enzo Ferrari, Global Car na Strada del Quadrifoglio 12, Goldcar na 10 Viale Europa 2, Enterprise na Viale Enzo Ferrari, Budget na Viale Enzo Ferrari, Europcar na Viale Enzo Ferrari, Win Rent na Viale Enzo Ferrari 1, Hertz na Viale Enzo Ferrari firmy, oferty których porównujemy, aby znaleźć dla ciebie najlepsze ceny na lotniskach. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Intermediate elite, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Minivan, Samochody specjalne (Special), Luksusowe samochody (Luxury), Mini samochody (Mini), Kabriolet (Convertible), Samochody elektryczne (Electric cars), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Motorower (Moped), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Elita ekonomiczna (Economy elite), Intermediate, Kompaktowa elita (Compact elite), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody premium (Premium), Samochody ekonomiczne (Economy), Średni SUV (Medium SUV), Mini elite, Furgonetka (Cargo van), Samochody standardowe (Standard), Duża ciężarówka (Large truck), Estate, SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mały SUV (Small SUV), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Elita luksusu (Luxury elite) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Bari Palese (Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla). Lotnisko jest częścią Bari, na regionie Apulia na Włochy. Port lotniczy jest ulokowany na wysokości około 177 feet/54 metrów n.p.m. Do innych nazw należy również Bari Airport, Bari Palese Airport, Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla, Bari Karol Wojtyła Airport, Aeroporto di Bari, Bari International Airport, Aeroporto di Bari Karol Wojtyła, Aeroporto di Palese, International. Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla, Port lotniczy Tarent Grottaglie Marcello Arlotta oraz Vieste Lądowisko dla helikopterów to inne lotniska w okolicy. Bari 9 km (do. 277 400 pop), Tarent 85 km (do. 181 100 pop), Andria 40 km (do. 98 300 pop), Barletta 45 km (do. 93 300 pop), Altamura 39 km (do. 67 800 pop), Molfetta 15 km (do. 59 600 pop) oraz Matera 54 km (do. 54 900 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. W okolicach można znaleźć biura sieci wypożyczalni Interrent na Viale Europa 2 10 70128 Parkinggo Rentacar Area Arrivals, Sixt na Arrival Hall, Joyrent.Jeśli podróżujesz na lotnisko pociągiem lub zamierzasz kontynuować swoją podróż koleją, albo odebrać lub oddać samochód z wypożyczalni, Fermata Bari Aeroporto (FT), Bari Fermata Macchie, Fermata Bari Europa (FT) oraz Fermata Bari S.Gabriele (FT), Cittadella znajdują się w sąsiedztwie. Masz czas i ochotę na zakupy wolne od podatków w okolicy lotniska? W sąsiedztwie znajdziesz Tata Italia Fashion Store, La Fonte del Pane, Unopiu, Supermercato, Cartolibreria D’Abramo, Micunco gomme, Merceria Rosa, La Caravella, Poltronesofà, Auchan Modugno, Simply Market, WineItaly, Ma po travel, Euronics, PrimoPrezzo oraz Centro Commerciale Mongolfiera (Ipercoop). Estate: np. Skoda Octavia Estate, Toyota Avensis Estate, Peugeot 508 Estate, Toyota Auris Estate Hybrid, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes S Class AMG Line, Aston Martin V8 Vantage, Maserati Gran Turismo Convertible, itp. Mini samochody: np. Smart Electric Drive, Fiat 500, Toyota Aygo, Mitsubishi Miev Electric, Peugeot 107, itp. Kabriolet: np. BMW 3 Series Convertible, Audi A3 Convertible, Audi TT Convertible, itp. Motorower: np. Scooter 125cc, Scooter 50cc, Scooter 125cc Electric, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Mercedes Viano, Ford Galaxy, Renault Espace, itp. Intermediate elite: np. Alfa Romeo Giulia, BMW 2 Series Active Tourer, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series Hybrid, Mercedes C Class, BMW 3 Series, itp. Samochody kompaktowe: np. Mazda CX-5, Mercedes CLA 200 AMG Line, Volkswagen Golf, itp. Furgonetka: np. Mercedes Vito, Ford Transit SWB Van, Volkswagen Sharan, Citroen Berlingo, itp. Samochody premium: np. Mercedes C Class, Fiat 500 Abarth, Audi A6, itp. Minivan: np. Renault Trafic, Mercedes Viano, itp. Samochody ekonomiczne: np. Fiat Panda, Renault Clio, Renault Zoe Electric, Toyota Yaris, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Ford Tourneo, Mercedes Vito Traveliner, Ford Transit, Mercedes Vito Diesel, itp. Intermediate: np. Audi A3, Toyota C-HR Hybrid, Toyota Avensis, Citroen C5, Opel Mokka, itp. 5-osobowy minivan: np. Renault Scenic, Citroen C4 Picasso, BMW 2 Series Active Tourer Hybrid, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Lexus NX 300H, Jeep Renegade, Hyundai Santa Fe, Renault Koleos, BMW X3, itp. Samochody standardowe: np. Opel Insignia, BMW 4 Series Gran Coupe, Mercedes CLA Estate, Volkswagen Passat, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Hotel Parco dei Principi, Villa del Mar, Agriturismo Il Petraro, Grand Riva del Sole, Best Western Hotel Hr, Masseria San Marco, Bw La Baia Palace Hotel, B&b La Rosa Blu, Palumbo I Bed & Breakfast Villa Lisa. Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody. Autobus? Następujące stacje i przystanki znajdują się na lotnisku Latorre Bus, Piscine Comunali, Piazza Moro, Uffici AMTAB oraz Ferrovie Sud Est Largo Ciaia (FSE).

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla

Długość geograficzna: 16.7618800
Szerokość geograficzna: 41.1369700
Wysokość geograficzna: 177 fot/feet – 54 m
IATA-kod: BRI
ICAO-kod: LIBD

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla (BRI), Włochy

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj firmy WinRent, Locauto, Global, Autoclick, B-Rent, Dollar, Sixt, Elba by Car, Centauro, Flizzr, Viten Group, Avant Car, Firefly, Europcar, Thrifty, King Rent, Welcome Cars, Keddy By Europcar, Rhodium, Enterprise, Key and Go, Target Rent, Green Motion, Ace, Avis, Goldcar, JoyRent, Buchbinder, Ecovia, Maggiore, Optimorent, Oscar, InterRent, National, Nomadcar, Payless, Surprice, Autovia, Noleggiare, Hertz Dream Collection, CarMotion, Hertz, Smile Rent, Budget, Alamo, OS Car Rental, Italy Car Rent, Sicily By Car i MoriniRent na autoprio.pl.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Bari-Palese Karol Wojtyla - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników