Ceny dużych i małych firm w Włochy

Porównaj wypożyczalnie samochodów Włochy

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Włochy

Porównaj ceny wypożyczalni samochodów w całym Włochy, korzystając z opcji dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz zarezerwować samochód w 3 prostych krokach. Samochód wynajmowany od nas nie wiąże się z przykrymi niespodziankami przy odbiorze. Nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wszelkie wymagane ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty regionalne. Pozwól nam pomóc sobie w znalezienie samochodu w Włochy. Dobre ceny na samochody luksusowe, rodzinne i ekonomiczne. Jeśli zależy ci na tanim wypożyczeniu pojazdu z konkretnej wypożyczalni, koniecznie oznacz to podczas wprowadzania swoich wymagań dotyczących wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Włochy

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Włochy oraz w regionach/stanach takich jak Lombardia, Kampania, Lacjum, Sycylia, Wenecja Euganejska, Piemont, Barbaresco, Riviera Romagnola, Emilia-Romania i Apulia.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w WłochyWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Dollar itp.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Włochy, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Sycylia, Sardynia, Ischia, Elba, Capri, Lido, Lipari, Ortygia, Maddalena i Sant’Antìoco.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Włochy, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Rzym, Mediolan, Neapol, Turyn, Palermo, Genua, Bolonia, Firence, Katania i Bari, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Rzym-Fiumicino, Port lotniczy Rzym Ciampino, Port lotniczy Mediolan Malpensa, Port lotniczy Mediolan Linate, Port lotniczy Neapol, Port lotniczy Turyn Caselle, Port lotniczy Palermo, Port lotniczy Genua-Sestri, Port lotniczy Bolonia i Port lotniczy Florencja-Peretola, jeśli czekasz zbyt długo.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Włochy

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Włochy?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Włochy?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Włochy?

Wynajem samochodu w Włochy kosztuje od około € 27 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Włochy?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Włochy?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Włochy. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Włochy?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Włochy - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów WłochyOferujemy porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w popularnych lokalizacjach w Włochy, i znajdujemy najlepsze oferty wypożyczalni. Wyszukuj i rezerwuj w wielu miastach, np. Rzym, Mediolan, Neapol, Turyn, Palermo, Genua, Bolonia, Firence, Katania, Bari. Uwzględniamy ceny bezpiecznych i sprawdzonych wypożyczalni, dzięki czemu unikamy problemów przy odbiorze aut.

Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem samochodów bez ukrytych kosztów, z wszystkimi opcjami wliczonymi w cenę, z brakiem ukrytych opłat, dodatkowych kosztów związanych z niezbędnymi ubezpieczeniami, anulowaniem rezerwacji lub zmianami, nawet do 24-48 godzin przed umówionym terminem odbioru. Łatwa i bezpieczna rezerwacja wynajmowanych aut online. autoprio.pl proponuje wynajem samochodów w większości miast, na dworcach kolejowych oraz na lotniskach na terenie Włochy.

Włochy w faktach

Włochy to kraj z około 60 340 000 mieszkańców, zlokalizowany na Europa. Powierzchnia całkowita wynosi 301 230 km2. 5te największe państwo w Europa pod względem populacji i 10te pod względem zajmowanego terenu. Posiada stolicę w Rzym, w którym mieszka 2 318 900 mieszkańców. Składa się z dwadzieścia części, spośród których największe to Lombardia, Kampania, Lacjum, Sycylia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia-Romania, Apulia, Toskania, Kalabria, Region Autonomiczny Sardynii, Liguria, Marche, Abruzja, Region Autonomiczny Friuli-Wenecja Julijska, Region Autonomiczny Trydent-Górna Adyga, Umbria, Basilicata, Molise i Region Autonomiczny Doliny Aosty. Włochy to 23te największe państwo pod względem wielkości populacji i 72te pod względem wielkości zajmowanego terenu. Kraj ten znany jest również pod nazwą Italian Republic, Republic of Italy, Italien, il Bel Paese, Repubblica Italiana, Italy, Italie, Italia. Kraje sąsiadujące to Szwajcaria, Stolica Apostolska (Watykan), Słowenia, San Marino, Francja, Austria. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Szwajcaria, Stolica Apostolska (Watykan), Słowenia, San Marino, Francja, Austria. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Euro (EUR), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Pięcioma największymi miastami są Rzym (do. 2318900 pop), Mediolan (do. 1236800 pop), Neapol (do. 959500 pop), Turyn (do. 870500 pop), Palermo (do. 648300 pop). Chcesz zadzwonić? W tym celu należy skorzystać z numeru kierunkowego kraju +39. Uzyskaj więcej rekomendacji i poleceń na temat atrakcji oraz miejsc wartych odwiedzenia na terenie Włochy, dowiedz się też więcej na temat lokalnej prognozy pogody i mapy okolicy. Strony internetowe często są zakończone domeną .it. Oficjalnymi językami, stosowanymi na terenie kraju są Francuski, Niemiecki, Korsykański, Kataloński, Italski, Sardyński, Słoweński. Na liście pięciu najwyższych szczytów znajdują się Mont Rose (4634 m), Naso del Liskamm (4272 m), Les Grandes Jorasses (4208 m), Gran Paradiso (4061 m) i La Grivola (3969 m). Euro (EUR) to lokalna waluta stosowana do przetwarzania transakcji w kraju.

Zajęcia i Atrakcje turystyczne we Włochy

Chcesz spędzić dzień, przyglądając się zwierzętom? Biosfera, Acquarium – Porto S. Elpidio, Parco Monte Catalfano, Napoli Aquatica, Centro Fauna Selvatica Provinciale, Acquario Cala Gonone, Il Parco degli Uccelli di Mura Simonetta, Acquario Mediterraneo dell’Argentario, Aquarium of Genoa, Zoo di Napoli, Giardino Zoologico, Parco Faunistico Le Cornelle, Parco Zoo Falconara, Acquario di Livorno, Aquarium CEAM, Delfinario di Rimini, Parco Natura Viva, Parco degli Angeli, Safari Ravenna, Zoo D’Abruzzo, Zoo delle Maitine, Acquario della Stazione Zoologica di Napoli i Zoosafari Fasanolandia to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria. Chcesz obejrzeć starożytne zabytki i starsze budynki? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Santa Croce, Ipogei Capparelli, S. Gara, Fornaci, Pietrasasso, Świątynia Scoglietto, Madonna del Vetere, Domus Pinciana, Capocasale, Senise, Masseria Chidichimo, Obszar archeologiczny Torre, Insediamento fenicio e romano di Cuccureddus, Acqua Fra Benedetto, Contrada Valloni, Masseria Nigro, Grób Giganti Su Sune, Località Magritiello/Tolve, Ninfa, Parco Preistorico Peccioli, Orsomarso, Acinella-Varone, Fontanna Monaci, Zamek Monteserico, Amfiteatr rzymski Padova i Obszar archeologiczny ed Espositiva di Libarna. Zwiedź zabytki archeologiczne w Włochy. W niektórych winnicach można też zostać na dłużej. Ladogana Passo d’Orta, Orto di Venezia, Colle del Saraceno – Azienda Agraria di Francesco Botti, Cantine Lupo, Il Feudo, Tenuta di Angoris, Val delle Vigne, Fattoria di Piecorto, Colle Petrito, Feudi di San Gregorio, Nervi, Azienda vitivinicola, Fattoria Le Terrazze, Cantine Cardamuro, Moio, Vizzotto Giuseppe, Cantina Giba, Tenuta La Viola, Conte Collalto, La Perla di Marco Triacca, Le Veneri, Cooperativa Agricola La Baraggia, Le cantine Colle Nivera di Lula, Serafin Attilio, Torre A Cenaia i Ferretti Tiberio to przykłady winnic i winiarni. Planujesz degustację win w Włochy? Labirinto Dedalo, Pista Minimoto go-kart, Minigolf Mamiano, Lunapark Roseto degli Abruzzi, Soffypark, Acquasplash, Meravilandia Parco Divertimenti, Parco Avventura IndianaPark, Paperopolis, Plac zabaw Arlecchino, Parco Avventura Il Gigante, Aquasplash, Kartodromo Orobico, Acquario Civico, Eurpark Adventure, Baia di Bagnitiello, Parco Acquatico Prato Blu, Kartodromo Dino Ferrari, Giardini del Sole, Wakeparadise, Water Paradise, Funny Island, Isola Verde Acqua Park, RiverGreen Golf, Parco della Preistoria, Lavagello, Cavallino Matto i Astilido Piscina to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Włochy. Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Włochy

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Włochy: Intermediate, Mini samochody (Mini), Samochody specjalne (Special), Furgonetka (Cargo van), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Kabriolet (Convertible), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mini elite, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Kompaktowa elita (Compact elite), Minivan, Luksusowe samochody (Luxury), Duża ciężarówka (Large truck), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody standardowe (Standard), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody premium (Premium), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Egzotyczne samochody (Exotic), Średni SUV (Medium SUV), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Elita luksusu (Luxury elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Estate, Samochody elektryczne (Electric cars), Intermediate elite, Mały SUV (Small SUV), Motorower (Moped), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Lombardia, Kampania, Lacjum, Sycylia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia-Romania, Apulia, Toskania, Kalabria, Region Autonomiczny Sardynii, Liguria, Marche, Abruzja, Region Autonomiczny Friuli-Wenecja Julijska, Region Autonomiczny Trydent-Górna Adyga, Umbria, Basilicata, Molise i Region Autonomiczny Doliny Aosty itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Włochy to m.in. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito, Mercedes Vito Diesel, Ford Tourneo, Mercedes Vito Traveliner, Elita ekonomiczna, Samochody specjalne, Mała-średnia ciężarówka, Samochody hybrydowe, itp. Samochody ekonomiczne: np. Toyota Yaris Hybrid, Fiat Panda, Peugeot 2008, Egzotyczne samochody, itp. Intermediate elite: np. Alfa Romeo Giulia, BMW 2 Series Active Tourer, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, Renault Trafic, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Renault Espace, Mercedes Viano, Volkswagen Touran, Średni SUV, itp. Luksusowe samochody: np. Porsche Boxster Convertible, Bentley Continental GT Coupe, Mercedes S Class, Rolls Royce Ghost, Mercedes S Class AMG Line, Kompaktowa elita, itp. Samochody premium: np. Audi A6, Fiat 500 Abarth, Mercedes E Class, Mercedes C Class, Mały SUV, itp. Intermediate: np. Skoda Octavia, Toyota C-HR Hybrid, Ford Mondeo, Opel Mokka, Toyota Avensis, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Volkswagen Tiguan, Volkswagen Tiguan 4WD, Nissan Juke, Lexus NX 300H, itp. 5-osobowy minivan: np. Renault Scenic, Citroen Berlingo, Citroen C3 Picasso, Kia Carnival, BMW 2 Series Active Tourer Hybrid, itp. Motorower: np. Scooter 125cc, Scooter 50cc, Scooter 125cc Electric, itp. Estate: np. Toyota Auris Estate Hybrid, Opel Insignia Estate, Mercedes C Class Estate, Ford Focus Estate, Pełnowymiarowa elita, Elita luksusu, Samochody elektryczne, itp. Mini samochody: np. Smart Fortwo, Mini Countryman, Peugeot 107, Mitsubishi Miev Electric, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Mercedes C Class, BMW 3 Series Hybrid, BMW 3 Series, Duża ciężarówka, itp. Samochody kompaktowe: np. Infiniti Q30, Hyundai i30, Volkswagen Golf, Mystery Car Compact or Larger, Toyota Auris Hybrid, itp. Kabriolet: np. BMW 4 Series Convertible, Chevrolet Camaro Convertible, BMW 6 Series Convertible, Mercedes SL, Opel Astra Convertible, itp. Samochody standardowe: np. Volkswagen Passat, Opel Insignia, BMW 4 Series Gran Coupe, Mercedes CLA Estate, Mini elite, itp. Furgonetka: np. Mercedes Sprinter, Fiat Fiorino Cargo Van, Citroen Berlingo, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Sycylia (wyspa), Sardynia (wyspa), Ischia (wyspa), Elba (wyspa), Capri (wyspa), Lido (wyspa), Lipari (wyspa), Ortygia (wyspa), Maddalena (wyspa), Sant’Antìoco (wyspa), Procida (wyspa), Pantelleria (wyspa), Isola delle Femmine (wyspa), San Pietro (wyspa), Lampedusa (wyspa), Giudecca (wyspa), Isola Favignana (wyspa), Isola di Ponza (wyspa), Burano (wyspa), Isola Salina (wyspa), Sacca Fisola (wyspa) i Isola del Giglio (wyspa) itd., wybór może być mniejszy.

Porady i wskazówki dotyczące wynajmowania samochodów w Włochy

Jak znaleźć najtańszą ofertę na wynajem auta w Włochy? Zarezerwuj samochód online, to tańsza, łatwiejsza opcja, oszczędzająca czas i pieniądze. Rezerwuj tak wcześnie, jak to możliwe, im bliżej terminu wynajęcia dokonujesz rezerwacji, tym wyższy jest jej koszt. Dokonaj rezerwacji przed wyjazdem, zwłaszcza jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Rzym Fiumicino Leonardo da Vinci, Port lotniczy Rzym Ciampino Giovan Battista Pastine, Port lotniczy Mediolan Malpensa, Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini, Port lotniczy Neapol Capodichino Ugo Niutta, Port lotniczy Turyn Caselle Sandro Pertini, Port lotniczy Palermo Punta Raisi Falcone Borsellino i Port lotniczy Genua Cristoforo Colombo. Szukając ofert z naszą pomocą, otrzymujesz najlepsze możliwe ceny. OS Car Rental, Enterprise, Elba by Car, Budget, Keddy By Europcar, Viten Group, Rhodium, WinRent, Europcar, Thrifty, Buchbinder, Oscar, B-Rent, Goldcar, Noleggiare, Dollar, Avant Car, Ecovia, Avis, Flizzr, Maggiore, Welcome Cars, Hertz Dream Collection, Nomadcar, CarMotion, Autoclick, Green Motion, Firefly, Centauro, JoyRent, Surprice, Target Rent, InterRent, Optimorent, Locauto, Sixt, Payless, National, Ace, MoriniRent, Sicily By Car, Alamo, Global, Hertz, King Rent, Italy Car Rent, Smile Rent, Autovia są porównywane na autoprio.pl, pod względem ofert na wynajem samochodów na terenie Włochy aby znaleźć najlepsze ceny.

Parkowanie i warunki komunikacji

Wypożyczenie i poruszanie się samochodem jest zwykle łatwe i bezproblemowe, ale należy pamiętać o różnicach dotyczących ruchu ulicznego, obowiązujących w różnych krajach, w Włochy obowiązuje wiele zasad, o których warto pamiętać. Jeśli zamierzasz odwiedzić duże miasta, takie jak Rzym, Mediolan, Neapol, Turyn, Palermo, Genua, Bolonia, Firence, Katania, Bari i poruszać się po nich samochodem, przygotuj się na korki, duży ruch uliczny i problemy związane ze znalezieniem miejsca parkingowego. Postaraj się zapamiętać najważniejsze zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego przed wyjazdem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i brak problemów z policją.

Destynacje w Włochy

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem aut Lombardia, Wypożyczyć auto Kampania, Wypożyczenia auta Lacjum, Sycylia, Wenecja Euganejska, Piemont, Barbaresco, Riviera Romagnola, Emilia-Romania, Apulia, Toskania, Kalabria, Sardynia, Liguria i Marche. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok w Włochy. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnie samochodów Rzym, Wypożyczalnia aut Mediolan, Tani wynajem aut Neapol, Turyn, Palermo, Genua, Bolonia, Firence, Katania, Bari, Wenecja, Mesyna, Werona, Padwa, Triest, Brescia, Prato, Tarent, Reggio Calabria i Modena. Wynajem samochodów w Włochy to najlepszy środek transportu do pokonywania krótkich lub długich dystansów. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem samochodu Lotnisko Rzym-Fiumicino, Wynajem tanich samochodów Lotnisko Rzym Ciampino, Porównaj wynajem samochodów Lotnisko Mediolan Malpensa, Port lotniczy Mediolan Linate, Port lotniczy Neapol, Port lotniczy Turyn Caselle, Port lotniczy Palermo, Port lotniczy Genua-Sestri, Port lotniczy Bolonia, Port lotniczy Florencja-Peretola, Port lotniczy Katania-Fontanarossa, Port lotniczy Bari Palese, Port lotniczy Wenecja Marco Polo, Port lotniczy Werona Villafranca, Port lotniczy Triest-Friuli-Wenecja Julijska, Port lotniczy Reggio Calabria, Port lotniczy Cagliari Elmas, Port lotniczy Parma, Port lotniczy Foggia Gino Lisa i Port lotniczy Salerno Costa d'Amalfi.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Włochy

Porównujemy na przykład te firmy w Włochy: WinRent, Key and Go, Hertz Dream Collection, Flizzr, Ecovia, Sicily By Car, Target Rent, Nomadcar, Payless, Avant Car, Global, Dollar, Firefly, B-Rent, Goldcar, Rhodium, InterRent, Keddy By Europcar, Oscar, Alamo, MoriniRent, Thrifty, Maggiore, Surprice, Elba by Car, Budget, Centauro, CarMotion, Noleggiare, OS Car Rental, Enterprise, Europcar, Optimorent, JoyRent, Autovia, Viten Group, Hertz, Avis, Green Motion, Italy Car Rent, National, King Rent, Sixt, Locauto, Buchbinder, Ace, Welcome Cars, Smile Rent i Autoclick.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Włochy - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników