Ceny dużych i małych firm w San Juan

Porównaj wypożyczalnie samochodów San Juan

Porównaj oferty wynajmu samochodów w San Juan

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście San Juan, prowincji San Juan, , Argentyna i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Budget, Thrifty, Europcar, Sixt, Hertz, Avis i inne.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście San Juan

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w San Juan w Argentyna. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Wynajem aut na lotnisku w San Juan, między innymi like Port lotniczy San Juan Domingo Faustino Sarmiento 12 km, UAQ, dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji. Avis na Calle Domingo Faustino Sarmiento Sur 164, Renta Car na Francisco N Laprida 82 Este, Alamo Alquiler de Autos na Tucumán Norte 1366, Alamo na Tucumán Norte 1366, Hertz, National na Tucumán Norte 1366, Rentacar Alquiler de Autos na Sargento Cabral Oeste 2159 to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Informacje i fakty dotyczące San Juan

San Juan (Ciudad de San Juan) znajduje się w hrabstwie Departamento de Capital, San Juan, Argentyna i posiada około 447 000 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. To 1te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 10te największe miasto/największy dystrykt w Argentyna. Miasto jest położone 649 metrów ponad poziomem morza. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto San Juan ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Chimbas (do. 73 800 pop), Santa Lucía (do. 43 600 pop), Pocito (do. 41 000 pop), Caucete (do. 33 600 pop), Albardón (do. 20 400 pop) i Villa Paula de Sarmiento (do. 19 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. San Martín, Nueve de Julio, Villa Basilio Nievas, Barrio Rivadavia, Trinidad, Villa Krause oraz Santa Lucía to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to San Juan’s Dworzec autobusowy i Empresa de Transporte Albardón. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Departamento de Capital.

Zabytki, Atrakcje i Zajęcia

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w San Juan? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Neverland to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w San Juan. Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Antigua Bodega, El Encuentro, Bodega Lopez Pelaez, Bodega Graffigna, Ex Bodega Maravilla, Iadero, Merced del Estero, Bodega Conte Grand, Duc de Saint Remy, Augusto Pulenta, Aguma Casa Vinícola I Nesman to winnice i winiarnie zlokalizowane w okolicy. Centra handlowe jak Alto del del Bono Shopping, Patio Alvear Shopping, Paseo Lavalle i Patio San Ignacio znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko San Juan. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem.

Wypożyczalnie samochodów San Juan, Argentyna

Europcar, Lead, Movil Renta, Victory, Hertz, Sixt, Rentacar, Alamo, Localiza, Budget, KM Cero, National, Alius, WCR Car Rental, Avis, Thrifty, Cordoba Rent a Car, Open Rent a Car, Auto Mendoza, First Class, AutoCorp, Umove, Keddy By Europcar, Dollar, Rentacar Argentina, Dubrovnik Rent a Car, modena, Rentar Low Cost, Enterprise, Ocarrol, Perfil, Invernalia, CDO Rent a Car, Street Rent a Car i Cactus to firmy, które porównujemy w mieście / kraju. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy San Juan Domingo Faustino Sarmiento. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów San Juan - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników