Porównaj oferty wynajmu samochodów w Townsville

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Townsville, stanie Queensland, , Australia i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. W centralnej lokalizacji znajdują się również wypożyczalnie samochodów, takie jak Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Avis, Thrifty itp.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Ceny dużych i małych firm w Townsville

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Townsville
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Townsville, Queensland

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Townsville, Australia.

Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Townsville, na dworcach kolejowych (Townsville) i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Townsville Garbutt 5 km, Port lotniczy Palm Island 62 km, Port lotniczy Ayr 65 km, Baza hydroplanów Orpheus Island Waterport 77 km i Port lotniczy Ingham 96 km, TSV i porty / terminale promowe, takie jak Townsville Port, Magnetic Island Ferries, Passenger Ferry, Quayside Terminal, Magnetic Island Ferries Townsville Terminal, Breakwater Marina. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Porównujemy następujące firmy w mieście: Queensland, Hertz na Stinson Avenue, Thrifty Car & Truck Rental na Ingham Road, Redspot na In Terminal Coral Sea Drive Garbutt, Thrifty Car & Truck Rental na Terminal Building Stinson Avenue & Halifax Street, Europcar na Terminal Building, Enterprise na Terminal Building Coral Sea Drive Garbutt, Europcar City na 305 Ingham Road.

Informacje o Townsville

Fakty o mieście Townsville, ulokowanym w Townsville, Queensland, Australia. Około 196 200 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. 4te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 13te największe miasto/największy dystrykt w Australia. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Townsville ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Miasto jest położone 15 metrów ponad poziomem morza. Kirwan (do. 21 400 pop) oraz Ayr (do. 9 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Bohle Plains, Magnetic Island, Castle Hill, West End, Townsville City Center i Hyde Park. Picnic Bay Bus oraz Horseshoe Bay Bus to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Atrakcje, Zajęcia & Zabytki

Wskazówki i rekomendacje w Townsville, dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji, obiektów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzin podczas wyjazdu. Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Townsville Museum, Muzeum Tropical North Queensland oraz Muzeum Wojska North Queensland. Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne, które warto odwiedzić to między innymi Strand Park wodny. Odwiedzasz park zwierząt z rodziną? Billabong Sanctuary to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria. Zakupy w centrum handlowym? Może w Castletown Shopping World, Stockland Shopping Center i Stockland Townsville!

Możesz zagrać w blackjacka albo ruletkę o pieniądze, np. w Jupiters Townsville Hotel and Casino. Chcesz postawić pieniądze w wyścigach konnych? Interesują cię wyścigi konne lub wyścigi zaprzęgów? A może jesteś zainteresowany żużlem? Tory wyścigowy, takie jak Townsville Racecourse znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Rowes Bay, Pallarenda, Cleveland Bay i The Strand to okoliczne plaże, na których przez kilka dni można się zrelaksować i nacieszyć słońcem. Lubisz golfa? Chcesz przetestować lokalne pola golfowe? Pola golfowe zlokalizowane w sąsiedztwie to np. Townsville Golf Club 3 km, Rowes Bay Golf Club 6 km, Magnetic Island Country Club 11 km i The Willows Golf Course 11 km.

Punkty widokowe, Ogrody oraz Parki

Fascynujące parki i ogrody zlokalizowane w centrum miasta to Sturt Street Ogród Island oraz Australian Flag Ogród. Przyjrzyj się całemu miastu z Rotary Punkt widzenia, Hynes Punkt widzenia Hill Castle, Payet’s Tower bird hide, Melaleuca viewing area, Pandanus viewing area oraz Jenkinson’s Post, które znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Parki i tereny zielone, które mogą okazać się przydatne dla głodnych rekreacji i relaksu to Ross Creek Park, V8 Island Park, West End Park, Fairview Park i Reid Park.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Tani wynajem aut Lotnisko Townsville.

Wypożyczalnie samochodów Townsville, Australia

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Redspot, Alpha, Europcar, Carhood, Jucy, Firefly, Abaa, Hertz, Sunset, Aerodrive, Ace, Avis, Thrifty, Alamo, National, East Coast Rentals, Enterprise, Sixt, Bargain Car Rentals i Budget. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Townsville Garbutt. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Townsville - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników