Ceny dużych i małych firm w Manama

Porównaj wypożyczalnie samochodów Manama

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Manama

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Manama, regionie Manama, , Bahrajn. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Thrifty, Sixt, Avis, Europcar, Budget, Hertz itp.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Manama

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Manama, Bahrajn.

Samochody na wynajem są dostępne w Manama, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Bahrajn Al Muharraq 7 km, WGF oraz terminale i porty promowe (Mīnā al Manāmah, Mīnā Salmān, Royal Marina). Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Porównujemy następujące firmy w mieście: Manama, Hertz Marriott Branch na Road 2414, Regent, Sixt na Block 341 Shabab Avenue, Oscar Adliya na Building no 104 Road 306، Adliya, Al Muftah Bahrain Airport & Car Leasing Company na Shop no 2 Dana Mall، Manana, Dollar, Budget na Almoayyed Tower Al Seef, Hertz na Exhibitions Avenue, Budget na Moda Mall, Oscar Head Office na Shop no 486 Shk Rashid Building Block no 315.

Fakty i więcej o Manama

Informacje na temat miasta Manama (Manameh, المنامة, Al Manāmah, اَلْمَنَامَة, Menama, Al Manāma), ulokowanego w Manama , Manama, Bahrajn. Miasto jest zamieszkiwane przez około 147 100 (2018) ludzi. Miasto jest stolicą kraju. To 1te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 1te największe miasto pod względem populacji w Bahrajn. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Al Ḩadd, Beit Al Quran, Al Māḩūz, Bū ‘Ashīrah oraz Al Juffair. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Manama na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Manama. Miejscowość jest zlokalizowana około 12 m n.p.m. Al Muharrak (do. 97 500 pop), Ar Rifā‘ (do. 79 600 pop), Dār Kulayb (do. 65 500 pop), Madīnat Ḩamad (do. 52 700 pop) oraz Madīnat ‘Īsá (do. 38 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Saptco i Isa town Dworzec autobusowy to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Manama.

Atrakcje, Zajęcia i Zabytki

Zastanawiasz się czym warto się zainteresować w Manama? Oto kilka sugestii dotyczących aktywności, atrakcji, muzeów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia podczas urlopu w mieście. Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Al Makhrūq, Salbah, Al Jazāir, Al ‘Adāim oraz Qal‘at al ‘Ajāj. Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród Qal’at al Bahrain Fort, Abdulla Al Zayed House for Bahrain Press Heritage, Bait Al Quran, Bahrain Muzeum Narodowe oraz Rashid Al Oraifi Museum, które znajdują się w okolicy centrum. Dzień na relaks i opalanie na plaży to okazja aby wybrać się na Ritz Carlton Beach oraz Coral Beach. Znajdują się one w okolicy miasta.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Ad-Dammam, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Bahrajn i Tanie auta na wynajem King Abdulaziz Air Base. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie.

Wypożyczalnie samochodów Manama, Bahrajn

Porównujemy te firmy w Manama lub w regionie, Sixt, Avis, Keddy By Europcar, Hertz, Regent Rent A Car, National, Thrifty, Europcar, Al Muftah, Budget i Dollar. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Ad-Dammam King Fahd, Port lotniczy Bahrajn Al Muharraq i Port lotniczy Dhahran - King Abdulaziz Air Base. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Manama - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników