Ceny dużych i małych firm w Palembang

Porównaj wypożyczalnie samochodów Palembang

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Palembang

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Palembang, regionie Sumatra Południowa, , Indonezja online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Palembang

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Palembang w Indonezja. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Europcar, Hawk, Avis to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Palembang, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Palembang P1 Sultan Mahmud Badaruddin II 5 km, PLM.

Fakty i więcej o Palembang

Fakty o mieście Palembang (Kota Palembang), ulokowanym w Sumatra Południowa, Sumatra Południowa, Indonezja. Około 1 441 500 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 6te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Miasto jest położone około 5 metrów nad poziomem morza. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Palembang ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Talangsuak, Talang Kerikil, Talang Kedodong, Saka i Kenten. – to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Terminal Sako Perumnas, Halte Celentang, Halte PLN, Halte Simpang Bombat i Terminal Plaju. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zabytki, Atrakcje & Zajęcia

Rekomendacje i wskazówki dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w Palembang można znaleźć tutaj. Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Palembang Golf Club 5 km. Chcesz obejrzeć starożytne zabytki i starsze budynki? Park Archeologiczny Karang Anyar to interesujące starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki. Park Lalulintas, Lingkaran Park, Lapangan Hatta, Halaman Kantor Gubernur, Park Masjid Agung oraz Dempo Old Park to nadające się do relaksacji tereny zielone i parki, idealne na piknik na trawie.

Sport, Gedung Bulutangkis, Stadion Bumi Sriwijaya, Stadion Gelora Sriwijaya oraz Stadion Patra Jaya są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Muzea i galerie sztuki w Palembang które mogą cię zainteresować to Sriwijaya Kingdom Park Archeologiczny, Museum Negeri Balaputra Dewa Sumatera Selatan i Museum Sultan Mahmud Badaruddin II. Mal Ramayana, JM Kenten Palembang, Mall Bandung, Mall Gaya Baru, Palembang Indah Mall, International Plaza oraz Mal Opi Mall to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy. Chcesz zobaczyć egzotyczne zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy i strusie? Masz ochotę przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom? Hutan Wisata Punti Kayu to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Palembang.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Sultan Mahmud Badaruddin II. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie.

Wypożyczalnie samochodów Palembang, Indonezja

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy; Hawk, TRAC Astra, Avis, Eazy Rent i Europcar. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Palembang P1 Sultan Mahmud Badaruddin II. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Palembang - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników