Porównaj oferty wynajmu samochodów w Pekanbaru

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Pekanbaru, regionie Riau, , Indonezja. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Pekanbaru

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Pekanbaru
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Pekanbaru

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Pekanbaru w Indonezja.

Wynajem aut na lotnisku w Pekanbaru, między innymi like Port lotniczy Pekanbaru Simpang Tiga Sultan Syarif Kasim II 6 km, PKU aoraz terminale i porty promowe (Port Sungai Duku), dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji. Global na Jalan Nuri no 2 A Kampung Melayu, Trac Astra Riau na Jalan Jenderal Sudirman no 207 Simpang Tiga to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju.

Więcej o Pekanbaru

Pekanbaru (Kota Pekanbaru, Pakanbaroe, Pakanbaru, Pakanbahru) znajduje się w hrabstwie Riau, Riau, Indonezja i posiada około 704 000 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. To 2te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 18te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Miasto jest położone około 19 metrów nad poziomem morza. Pulaukaram, Simpangempat, Sukajadi, Harjosari oraz Sumahilang to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Balaipungut (do. 56 500 pop). Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Pekanbaru na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Pekanbaru. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Mayang Terurai, Halte, Bandar Payung Sekaki, Halte Bundaran Chevron, Terminal Angkot Pasar Rumbai oraz Chevron Rumbai Dworzec autobusowy. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Riau.

Zabytki, Zajęcia & Atrakcje

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Pekanbaru? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. KUA Air Dingin oraz Museum Daerah Sang Nila Utama są zlokalizowane w okolicy. Może masz ochotę na spędzenie dnia w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Gang kos meina, Gang melayu, RUMAH MAKAN AMAK i SD. Ai’Home to piękne współczesne oraz zabytkowe zamki, warte odwiedzin w centrum miasta.

Centra handlowe jak SKA Mall, Pekanbaru Mall, Mall Ciputra Seraya, Sadira Plasa, Warung, Plaza Suka Ramai, Kedai Hendra Grosir & Eceran, Ramayana Robinson, M Point, Senapelan Plaza oraz Sudirman City Square znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy. Rumbai Golf & Country Club 8 km, Labersa Golf & Country Club 10 km, Labersa Golf Course 10 km, Pekanbaru Golf and Country Club 12 km, Driving Range 8 km, Simpang Tiga Golf Course 5 km i Happy Driving Range 4 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa?

Sporty, Eventy oraz Koncerty

Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Stadion Kaharudin Nasution Rumbai, Stadion Utama Riau, Hall A Rumbai, Gor Badminton Panam Jaya, Lapangan stadion mini, Stadion utama riau, Stadion Atletik Rumbai, Balai Chevron Tanjak Laksamana, Hall Senam Rumbai, Kalinjuhang i Stadion Renang.

Aquaparki, Parki tematyczne, Zoo oraz Parki dla zwierząt

Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje Perumahan Surilawati, Riau Fantasy, Perum Surian Indah, PERUMAHAN AURKUNING, Water Boom, Park wodny. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Taman Marga Satwa Kasang Kulim (Park zwierząt Kasang Kulim), Kandang Peternakan Fapertapet to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Pekanbaru. Odwiedzasz park zwierząt z rodziną?

Parki, Ogrody i Punkty widokowe

Park, Kebun Jeruk, Kebun Buah buahan oraz Kebun Bang Hendri znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru i oferują szanse na zapoznanie się z lokalną ofertą ogrodów botanicznych. Taman Arifin Achmad oraz MTQ Pekanbaru to punkty obserwacyjne, znajdujące się w mieście, dzięki którym możesz nacieszyć się widokiem panoramy miasta. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Park Puswil Pekanbaru, Park Putri Kaca Mayang, Park Tugu Selais i Park kota.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Pekanbaru.

Wypożyczalnie samochodów Pekanbaru, Indonezja

TRAC Astra, Hawk, Avis, Eazy Rent i Europcar to firmy, które porównujemy w Pekanbaru. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Pekanbaru Simpang Tiga Sultan Syarif Kasim II. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Pekanbaru - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników