Ceny dużych i małych firm w Serang

Porównaj wypożyczalnie samochodów Serang

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Serang

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Serang, regionie Banten, , Indonezja i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Serang

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Serang w Indonezja. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Samochody na wynajem są dostępne w Serang, w centrach podróży, na stacjach kolejowych (Stacja Karangantu (Karang Hantu), Cikeusal Station, Walantaka Station oraz Serang Station) oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Pulau Panjang 53 km, Port lotniczy Dżakarta Soetta Cengkareng Soekarno Hatta 55 km, Port lotniczy Pondok Cabe 72 km oraz Port lotniczy Jakarta Halim Perdanakusuma 83 km. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Avis, Hawk, Europcar to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Informacje i fakty dotyczące Serang

Serang (Kabupaten Serang) to miasto w hrabstwie Banten, Banten, Indonezja, które ma około 164 800 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 4te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 69te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Kebonsakur, Kotabaru, Cirendong oraz Magersari to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Serang. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Tangerang (do. 1 372 100 pop), South Tangerang (do. 1 303 600 pop), Ciputat (do. 207 900 pop), Curug (do. 191 400 pop) i Cikupa (do. 174 000 pop). Miasto jest położone około 29 metrów nad poziomem morza. Terminal autobusowy Serang oraz Terminal Seruni to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Banten.

Atrakcje, Zajęcia i Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Serang? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Podziwiaj widok starych, historycznych budynków, takich jak Kaibon Pałac Ruiny. Stadion Maulana Yusuf są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Alun alun Kabupaten Serang, Parkiran, Alun alun Kramatwatu oraz Alun Alun Serang.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Halim Perdanakusuma i Tanie auta na wynajem Lotnisko Pondok Cabe. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem.

Wypożyczalnie samochodów Serang, Indonezja

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Europcar, Eazy Rent, Avis, Hawk i TRAC Astra. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Dżakarta Soetta Cengkareng Soekarno Hatta, Port lotniczy Jakarta Halim Perdanakusuma, Port lotniczy Pondok Cabe i Port lotniczy Pulau Panjang. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Serang - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników