Porównaj oferty wynajmu samochodów w Tanjung Pinang

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Tanjung Pinang, regionie Wyspy Riau, , Indonezja. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Ceny dużych i małych firm w Tanjung Pinang

Porównaj wypożyczalnie samochodów Tanjung Pinang

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Tanjung Pinang.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Tanjung Pinang.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Tanjung Pinang

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Tanjung Pinang w Indonezja. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Samochody na wynajem są dostępne w Tanjung Pinang, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Kijang Raja Haji Fisabilillah 8 km i Port lotniczy Batam Hang Nadim 44 km, TNJ oraz pobliskie porty i terminale promowe Port Sri Bintan Pura, Port Roro Dompak. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Europcar, Hawk, Avis, które posiadają lokalne oddziały.

Fakty o Tanjung Pinang

Tanjung Pinang (Kota Tanjungpinang, Tandjoengpinang, Tanjungpinang, Tandjungpinang) to miasto w hrabstwie Wyspy Riau, Wyspy Riau, Indonezja. Około 192 500 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. To centralne miasto w regionie. 1te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 56te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Indonezja. Batuputih, Madong, Sebauk, Tembeling oraz Gesik to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Zlokalizowane około 39 metrów ponad poziomem morza. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Tanjung Pinang i kraju. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Batam (do. 1 164 400 pop) i Kijang (do. 41 300 pop). Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Wyspy Riau.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Zastanawiasz się czym warto się zainteresować w Tanjung Pinang? Oto kilka sugestii dotyczących aktywności, atrakcji, muzeów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia podczas urlopu w mieście. Lapangan Pamedan i Park Tepi Laut to nadające się do relaksacji tereny zielone i parki, idealne na piknik na trawie. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Kijang Mini Zoo to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne oraz terraria.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Singapur-Changi, Wypożyczalnia aut Lotnisko Raja Haji Fisabilillah i Wypożyczalnie samochodów Paya Lebar Air Base.

Wypożyczalnie samochodów Tanjung Pinang, Indonezja

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy; TRAC Astra, Eazy Rent, Europcar, Avis i Hawk. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Singapur Changi, Port lotniczy Kijang Raja Haji Fisabilillah, Paya Lebar Air Base i Port lotniczy Batam Hang Nadim. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Tanjung Pinang - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników