Ceny dużych i małych firm w Richmond

Porównaj wypożyczalnie samochodów Richmond

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Richmond

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Richmond, prowincji Kolumbia Brytyjska, , Kanada. W okolicy znajdują się wypożyczalnie samochodów, między innymi Enterprise, Budget, Dollar, Payless, Green Motion, Avis, National, Hertz, Alamo, Thrifty, Europcar itp.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Richmond, Kolumbia Brytyjska

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Richmond w Kanada. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Richmond, na dworcach kolejowych (Main Street Science World (Main Street Science World Station) i Pacific Central Station) i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Vancouver 4 km, Baza hydroplanów Vancouver Coal Harbour 13 km, Port lotniczy Boundary Bay 14 km, Baza hydroplanów Montague Harbour 36 km i Mayne Island Waterdrome 37 km aoraz terminale i porty promowe (Steveston Port). Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Dollar Thrifty Automotive Group Canada na 3826 Mcdonald Road, National na 4440 Cowley Crescent, Hertz na 790 Southwest Marine Drive, Enterprise na 11051 Bridgeport Road 128, Hertz na 11100 Cambie Road, Enterprise na 9051 Beckwith Road, Thrifty na Yvr 3211 Grant Mcconachie Way, Enterprise na 10 970 Southwest Marine Drive, Hertz na 3880 Grant Mcconachie Way, Avis na 5951 Minoru Boulevard Unit 173 Unit 173, Hertz na 2691 Number 5 Road, Thrifty na 790 Southwest Marine Drive Unit 3, Discount Car & Truck na 8971 Bridgeport Road, ACE na 8971 Bridgeport Road, które posiadają lokalne oddziały.

Informacje i fakty dotyczące Richmond

Fakty o mieście Richmond, ulokowanym w Metro Vancouver Regional District, Kolumbia Brytyjska, Kanada. Około 182 000 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. 7te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 33te największe miasto/największy dystrykt w Kanada. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Vancouver (do. 600 000 pop), Surrey (do. 395 000 pop), Burnaby (do. 202 800 pop), Ladner (do. 200 000 pop) oraz Anmore (do. 126 500 pop). Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Aldergrove, Ladysmith, Gibsons, Bowen Island, Lions Bay, Brighouse, Burkeville, Thompson oraz Broadmoor. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Richmond i kraju. Zlokalizowane około 9 metrów ponad poziomem morza. Pobliskie stacje metra to Lansdowne (Lansdowne Station), Bridgeport (Bridgeport Station), Commercial Broadway (Commercial Broadway Station), Marine Drive (Marine Drive Station), Sea Island Centre (Sea Island Centre Station) i Templeton (Templeton Station). Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Patterson station, Dunbar Loop, Marpole Transit Bus Loop, Marine Drive Station, Coast Mountain Bus Company Vancouver Transit Centre, Harrison Loop, Ladner Exchange, 54th Avenue Loop oraz 63rd Avenue Loop. W pobliżu dostępne są oddziały wypożyczalni samochodów MEX na 2651 Number 3 Road Unit 2, Budget Yvr na 5140 Grant Mcconachie Way, Dollar na 790 Southwest Marine Drive Unit 3, Budget Park na 3832 3840 Mcdonald Road, Alamo na 3211 Grant Mcconachie Way, Avis Park na 3880 Grant Mcconachie Way, Avis na 3880 Grant Mcconachie Way, Avis na South Terminal Airport 4440 Cowley Crescent, Budget Car & Truck Rental na Flyin Cust Only 5140 Grant Mcconachie Way Intl, Dollar na 3211 Grant Mcconachie Way, Enterprise na 13460 Smallwood Place 110, Enterprise na 5911 Minoru Boulevard 117, National na 3211 Grant Mcconachie Way. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Metro Vancouver Regional District.

Zabytki, Zajęcia & Atrakcje

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Richmond? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Muzea i galerie sztuki w Richmond które mogą cię zainteresować to London Heritage Farm, Richmond Galeria Sztuki, Britannia Heritage Shipyards, Gulf of Georgia Cannery National Strona historyczna, Colbourne House i Steveston Museum. Zachwycające kościoły i katedry w okolicy to St. Peter’s Fireside Kościół. Spędź dzień na degustacji win! Do niedalekich winnic i winiarni należą Lulu Island Winiarnia Oraz Vancouver Urban Winiarnia.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko Vancouver, Wypożyczenia auta Lotnisko Victoria i Wynajem samochodu Abbotsford Airport. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem.

Wypożyczalnie samochodów Richmond, Kanada

Green Motion, Payless, Mex, Alamo, Peel, Dollar, Discount, Avis, Hertz, Budget, National, Enterprise, Thrifty i Europcar to firmy, które porównujemy w mieście / kraju. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Vancouver, Port lotniczy Victoria, Port lotniczy Abbotsford i Port lotniczy Bellingham - Tulip Lotnisko wojskowe. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Richmond - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników