Porównaj oferty wynajmu samochodów w Skopje

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Skopje, regionie Karpoš, , Macedonia Północna. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Budget, Enterprise, Europcar, Keddy By Europcar, Avis, Alamo, National, Hertz, InterRent, Surprice, Sixt itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Skopje

Porównaj wypożyczalnie samochodów Skopje

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Skopje.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Skopje.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Skopje

Wypożyczalnie samochodów SkopjePorównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Skopje w Macedonia Północna. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Skopje, na dworcach kolejowych i lotniskach, na przykład like Międzynarodowy Port Lotniczy Skopje im. Aleksandra Wielkiego Petrovec 16 km, SKP. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Mida na Boulevard 8 Mi Septemvri Br 18, Avis Budget Macedonia, Easy Macedonia na Br 9 2 3 Gigo Mihajlovski, Sixt na Meet & Greet Service, Sixt, Sixt Marriott Hotel na Plostad Makedonija 7, Avis Macedonia na Mito Hadzivasilev Jasmin, Europcar na Boulevard 8 Mi Septemvri no 15, Enterprise na Boulevard, Sixt na Boulevard 9, Inter Ways na Boulevard 97, Hertz Macedonia na Str Skupi no 8, Europcar City Center Meet & Greet na Europcar Meet & Greet City Center, Sixt na Mk Bulevar Asnom 17, Sixt na Hotel Alexander Palace, Sixt na 8 Udarna Brigada.

Więcej o Skopje

Skopje (Usküb, Skoplje, Shkup, Skopeia, Скопје, Skoplie, Skopie) znajduje się w hrabstwie Karpoš, Karpoš, Macedonia Północna i posiada około 474 900 (2018) mieszkańców. Miasto jest stolicą kraju. To 1te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 1te największe miasto/największy dystrykt w Macedonia Północna. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Kumanowo (do. 76 300 pop), Tetowo (do. 72 900 pop), Čair (do. 64 800 pop), Kisela Voda (do. 58 200 pop) oraz Wełes (do. 57 900 pop). Miasto jest położone około 247 m n.p.m. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Sveti Nikole, Арачиново, Cegrane, Zajas, Kondovo, Dračevo, Dolna Banjica. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Skopje. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to 18, Stacja Katolicka 5, Novo Lisiče Posledna 5 15 35, Posledna 17, Central Dworzec autobusowy Skopje, Stacja Mlin Balkan 5, Kaǰ Stara Češma. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Karpoš.

Zabytki, Zajęcia i Atrakcje

Kilka sugestii na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji, muzeów i miejsc wartych odwiedzenia w czasie pobytu Skopje. Vila Varvarka, Kalaja e Kaçanikut, Zamek Stakle, Skopje Twierdza, Markovi Kuli i Residence Glavinov to piękne współczesne oraz zabytkowe zamki, warte odwiedzin w centrum miasta. Skopje Aerodrom Cross i Skopje Millenium Cross to ekscytujące posągi i pomniki, upamiętniające znane osoby i ważne wydarzenia. Macedonia Square to warte odwiedzenia, rozległe rynki w centrum miasta. Odwiedź Macedonian Philharmonic aby wziąć udział w spektaklach, koncertach i przedstawieniach w centrum miasta.

Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Vikend Naselba Borisovo 22 km i Proevska Banja 29 km. Chcesz obejrzeć mecz lub innej wydarzenie sportowe, a może posłuchać koncertu? W okolicy miasta znajdują się FK Gluovo, FK Cementarnica, FK Volkovo, Stadion Čair, Boris Traǰkovski, National Arena Toshe Proeski, Lizgalište Kale, FK Metalurg, Karting Club, FK Makedonija i Motokros pateka Orman. Smakowałeś lokalnego wina? Winnice znajdujące się w bliskiej okolicy to Lozarstvo. Markovi Kuli i Orashko Kale to interesujące ruiny zabytkowych budynków i innych obiektów.

Centra handlowe jak Gradski Trgovski Centar GTC, Zebra, Ramstore Mall, Beverly Hills, Skopje City Mall, Karpoš 3, Tri Biseri, Capitol Mall & Residence, TC Biser, Mavrovka Shopping Centre i Siti galeri znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy. Бит Пазар to położone w okolicy targi i rynki. Sveti Petar i Sveti Troica stanowią kościoły i katedry, które warto odwiedzić. Warte odwiedzin klasztory/zakony, na przykład Sveti Nikola, Sveta Bogorodica, Sveti Andreja, Sveti Trifun, Sveti Nikita oraz Sveti Ǵorǵi, znajdują się w okolicy. Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje Skopje Aquapark. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Podróżujesz z dziećmi i chcesz odwiedzić zoo? Skopje Zoo to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne oraz terraria.

Historia, Archeologia oraz Starożytne Monumenty

Chcesz zobaczyć lokalne grobowce i groby? Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Golema Wieża Kučkovo, Gradiste kaj s Brazda, Scupi, Davina Wieża, Mala Wieża Kučkovo, Kościół rzymski, Stanowisko archeologiczne Paldenicë oraz Grób Madzhari. Chcesz obejrzeć starożytne zabytki i starsze budynki?

Muzea, Fundacje i Galerie sztuki

Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Memorial Dom Mother Teresa, Muzeum Macedonian struggle, Muzeum City of Skopje, Chifte Hammam Galeria Narodowa Macedonia, Muzeum Sztuki Współczesnej Macedonia, Holocaust Memorial Center for the Jews of Macedonia, El Kalem, Daut Pasha Hamam National Gallery, Prirodonaučen Muzeǰ, Kuršumli an, Muzeum Macedonia oraz Muzeum Archeologiczne Macedonia.

Parki, Punkty widokowe & Ogrody

Centralnie położone ogrody warte odwiedzin to Bonsai Ogród, St Holy Mother of God Monastery i Hortikultura mk. Tome Arsovski 9, Tome Arsovski 6, Vidikovec Skopsko kale, Kozara 28, 11 Oktomvri 46 i 50 divizija 39 stan 17 znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru od centrum miasta i pozwalają na przyjrzenie się całemu miastu. City Park, Karpoš, Gazi Baba Forest, Airplane Park, Park na Frankofoniǰata, Park Frederik Shopen i Park The Woman Freedom fighter są ulokowane w mieście i oferują niesamowitą szansę na kontakt z naturą i podziwianie parków i ogrodów.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Skopje i Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Ochryda. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy w Skopje.

Wypożyczalnie samochodów Skopje, Macedonia Północna

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy; Mex, Avis, InterRent, Hertz, Keddy By Europcar, Sharr Express, Surprice, Inter Ways, Sixt, National, Europcar, Alamo, Budget, Yes Rent A Car i Enterprise, wszystkie z biurami na miejscu lub w regionie. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Międzynarodowy Port Lotniczy Skopje im. Aleksandra Wielkiego Petrovec. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Skopje - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników