Ceny dużych i małych firm w Bochum

Porównaj wypożyczalnie samochodów Bochum

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bochum

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Bochum, stanie Nadrenia Północna-Westfalia, , Niemcy. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Avis, Sixt, Hertz, Thrifty, Europcar, Budget itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bochum

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Bochum w Niemcy.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Hertz na Wiemannskamp 7, Enterprise na Poststraße 1, Sixt na Nordring 81, Budget Deutschland na Alleestraße 50, Thrifty na Wiemannskamp 7, Europcar na Alleestraße 53, Buchbinder na Alleestraße 32, Europcar na Db Reisezentrum Kurt Schumacher Platz 15, Avis na Alleestraße 50, Sixt na Kurt Schumacher Platz 15, które posiadają lokalne oddziały. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Bochum, na dworcach kolejowych (Bochum Dahlhausen, Dortmund Bövinghausen, Bochum Hauptbahnhof, Wanne Eickel Hbf, Herne, Recklinghausen Süd, Witten Central Station oraz Gelsenkirchen Hbf) i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Essen Mülheim 21 km, Port lotniczy Dortmund Wickede 28 km, Port lotniczy Düsseldorf 38 km i Port lotniczy Düsseldorf Mönchengladbach 57 km, QBO. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Informacje o Bochum

Bochum to miasto w hrabstwie Regierungsbezirk Arnsberg, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy. Około 385 700 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. To duża społeczność w regionie. 6te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 17te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Niemcy. Kolonia (do. 963 400 pop), Essen (do. 593 100 pop), Dortmund (do. 588 500 pop) i Düsseldorf (do. 573 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Klein Reken, Marienheide, Hünxe, Schermbeck, Sendenhorst, Hamme, Grumme, Altenbochum, Hofstede oraz Riemke to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Zlokalizowane około 102 metrów ponad poziomem morza. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Bochum na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Bochum. Märkische Straße, Burgaltendorf Burgruine, Steele S, Hattingen Mitte, Witten Hauptbahnhof (Witten Hbf, Zentraler Dworzec autobusowy Witten, ZOB Witten) to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Stacje metra w mieście to Bergwerk Consolidation. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na Regierungsbezirk Arnsberg.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Zastanawiasz się czym warto się zainteresować w Bochum? Oto kilka sugestii dotyczących aktywności, atrakcji, muzeów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia podczas urlopu w mieście. House Herbede, Haus Dahlhausen, Adelssitz Weitmar, Haus Laer i Fort i zamek Blankenstein to piękne współczesne oraz zabytkowe zamki, warte odwiedzin w centrum miasta. Sylvesterkapelle, Altes Trafo Haus oraz Haus Weitmar to interesujące ruiny zabytkowych budynków i innych obiektów. Muzea i galerie sztuki w Bochum które mogą cię zainteresować to Telefon Museum Bochum, Deutsches Bergbau Museum, Stadtarchiv, Privatbrauerei Moritz Fiege Museum oraz Muzeum Sztuki Bochum.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Kolonia-Bonn, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Dortmund i Tanie auta na wynajem Lotnisko Düsseldorf. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Wypożyczalnie samochodów Bochum, Niemcy

Aznur, Firefly, King Rent, Flizzr, Alamo, Hertz Dream Collection, Dollar, Caro, Europcar, National, Payless, InterRent, Enterprise, Hertz, Global Drive, Budget, Thrifty, Advantage, Avis, Keddy By Europcar, Global, Sixt i Buchbinder to firmy, które porównujemy w Bochum. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Kolonia Bonn Konrad Adenauer, Port lotniczy Dortmund Wickede, Port lotniczy Düsseldorf i Port lotniczy Münster Osnabrück. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bochum - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników