Ceny dużych i małych firm w Jena

Porównaj wypożyczalnie samochodów Jena

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Jena

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Jena, stanie Turyngia, , Niemcy. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Avis, Thrifty, Sixt, Budget, Europcar, Hertz itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Jena

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Jena w Niemcy.

Wynajem aut na lotnisku w Jena, między innymi like Port lotniczy Erfurt Weimar 45 km, Port lotniczy Leipzig Altenburg Nobitz 64 km, Port lotniczy Lipsk Halle 70 km, Port lotniczy Hof-Plauen 74 km i Port lotniczy Eisenach-Kindel 78 km, ZJS, dworcach kolejowych (Apolda, Jena Göschwitz, Dornburg Saale, Camburg Saale, Jena Saalbahnhof oraz Jena West) i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Hertz na Keßlerstraße 27, Avis na Kahlaische Straße 50, Skymatik Global Position Systems na Planetarium 11, Budget Deutschland na Kahlaische Straße 50, Europcar na Rudolstädter Straße 60, Enterprise na Steinweg 24, Sixt na Dornburger Straße 6.

Fakty i informacje o Jena

Informacje na temat miasta Jena (Jena (Thueringen)), ulokowanego w Turyngia , Turyngia, Niemcy. Miasto jest zamieszkiwane przez około 104 700 (2018) ludzi. To duża społeczność w regionie. To 2te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 93te największe miasto pod względem populacji w Niemcy. Lipsk (do. 505 000 pop), Halle (do. 234 100 pop), Erfurt (do. 203 300 pop), Gera (do. 104 700 pop), Zwickau (do. 98 800 pop) oraz Plauen (do. 66 400 pop) to inne większe miasteczka i miasta zlokalizowane w okolicy. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Zeulenroda, Pößneck, Schmölln, Bad Dürrenberg, Eisenberg, Wenigenjena, Lichtenhain, Sophienhöhe oraz Ziegenhain. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Jena. Zlokalizowane około 149 metrów ponad poziomem morza. Jena Dworzec autobusowy, Apolda Dworzec autobusowy i Wendeschleife Bürgel to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Turyngia.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Zostajesz na długo w mieście Jena? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Jenzig, Fort i zamek Greifenberg i Königspfalz Kirchberg. Chcesz poznać historyczne pozostałości? W okolicy centrum miasta znajdziesz Ernst Abbe Sportfeld’ Chcesz zobaczyć mecze lokalnych drużyn lub masz ochotę zobaczyć prawdziwy futbol amerykański? A może chcesz iść na koncert? W okolicy Jena znajdują się zamki, które warto odwiedzić, na przykład Zamek Thalstein, Zamek Lobeda i Fort i zamek Kirchberg.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnia aut Lotnisko Lipsk-Halle, Wynajem samochodu Lotnisko Erfurt i Wynajem tanich samochodów Lotnisko Hof-Plauen. Wynajmij samochód podczas pobytu w Jena i zwiedzaj okolice.

Wypożyczalnie samochodów Jena, Niemcy

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Advantage, Thrifty, Global, Hertz Dream Collection, Global Drive, Payless, Buchbinder, National, Sixt, InterRent, Aznur, Dollar, Flizzr, Keddy By Europcar, Alamo, Avis, Hertz, Caro, Enterprise, Europcar, Firefly, Budget i King Rent. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Lipsk Halle, Port lotniczy Erfurt Weimar, Port lotniczy Hof-Plauen i Port lotniczy Leipzig Altenburg Nobitz. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Jena - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników