Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Lisbon-Portela

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Lisbon-Portela

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Lisbon-Portela

Porównywanie cen na wynajem aut na Port lotniczy Lisbon-Portela (Lisbon-Portela Airport, Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém, Międzynarodowe), IATA: LIS, ICAO: LPPT w Portugalia online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. W okolicy znajdziemy wypożyczalnie samochodów należących do firm Hertz, Firefly, National, Flizzr, Budget, Keddy By Europcar, Dollar, Enterprise, InterRent, Avis, Alamo, Goldcar, Thrifty, Sixt, Surprice, Payless, Europcar, Rhodium, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Lisbon-Portela

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Lisbon-Portela?

Port lotniczy Lisbon-Portela ma ponad 36 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak ACE na Alameda das Comunidades Portuguesas, Sado Rent na Rua Mártires de Timor Edifício Sadorent Figo Maduro Prior Velho, Turisprime na Rua 1 de Maio 9 Figo Maduro Loures, Auto Jardim na Edifício Auto Jardim Rua Severiano Falcão 2 Prior Velho, Hertz na Avenida Severiano Falcão N7 7a Prior Velho, Hertz na Alameda das Comunidades Portuguesas, Gorent na Rua Francisco Salgado Zenha Edificio Tejo Prior Velho, Aluvia na Rua Professor Henrique de Barros 26 Prior Velho Loures, Interrent Aeroporto Olivais na Rua Francisco Salgado Zenha Lote 1 2 Prior Velho, Drive On Holidays na 312 Rua Fernando Namora 10, Europcar na Aeroporto, Hire Car 4 Less na Avenida Berlim Loja 38a, Budget, Guérin na Avenida Severiano Falcão 3 Prior Velho, Sixt na Alameda das Com Portuguesas, Cael na Rua 25 de Abril 2 Prior Velho, Moor Viagens na Estrada do Forte da Ameixoeira, Goldcar na Alameda das Comunidades Portuguesas, JAP na Avenida Severiano Falcão 2, Sixt na Avenida Severiano Falcão 2 Prior Velho, Finlog Delegação Sul na Avenida Severiano Falcão 3 Loures, Europcar Prior Velho na Avenida Marechal Gomes da Costa 19, Turiscar na Avenida Severiano Falcão 9, Avis, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Lisbon-Portela?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Lisbon-Portela. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Lisbon-Portela?

Wynajem samochodu w Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém kosztuje od około € 25 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak auta terenowe, 9-osobowy minivan, minibus, samochody hybrydowe, kompaktowa elita, jeep, elita ekonomiczna, samochody ekonomiczne, duża ciężarówka, mini samochody, mały suv, intermediate elite, luksusowe samochody, mini elite, samochody specjalne, estate, minivan, samochody premium, egzotyczne samochody, samochody kompaktowe, Średni suv, mała-średnia ciężarówka, samochody elektryczne, kabriolet, motorower, minivan z 7 miejscami siedzącymi, samochody standardowe, elita luksusu, furgonetka, intermediate, suv, 5-osobowy minivan, samochody w pełnym rozmiarze, pełnowymiarowa elita w Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Lisbon-Portela. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni na Port lotniczy Lisbon-Portela. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Wynajem samochodu tanio na Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Lisbon-PortelaWypożyczalnie samochodów na lotnisku: Avis, Budget, Europcar, Goldcar, InterRent, Guerin, Alamo, Enterprise, National, Hertz, Thrifty, Dollar, Firefly i Sixt.

Chcesz swobodnie poruszać się po Lizbonie? W takim razie najlepszą opcją jest wynajęcie samochodu na lotnisku w Lizbonie. Wypożyczony samochód możesz odebrać tuż przy terminalu. Wyszukuj samochody na wynajem i odbieraj bezpośrednio na Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém. Nasza wyszukiwarka przeszukuje wszystkie pobliskie lokalizacje. Wynajmij samochód bez obaw o ukryte opłaty i koszty związane z anulowaniem/zmianami rezerwacji do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodu na wynajem online.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: LIS i ICAO: LPPT. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Lisbon-Portela na terenie Lizbona, Portugalia i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Charneca, Vila Formosa, Quinta dos Milagres, Quinta da Vitória, Charneca 1 km, Prior Velho 2 km, Camarate 3 km, Sacavém 3 km, Olivais 3 km, Olival do Basto 3 km i Moscavide e Portela 3 km. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody ekonomiczne (Economy), Intermediate, Mini elite, Samochody kompaktowe (Compact), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Elita ekonomiczna (Economy elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Furgonetka (Cargo van), Luksusowe samochody (Luxury), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Motorower (Moped), Kabriolet (Convertible), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody standardowe (Standard), Mini samochody (Mini), Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate elite, Duża ciężarówka (Large truck), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody elektryczne (Electric cars), Samochody specjalne (Special), Estate, Mały SUV (Small SUV), Średni SUV (Medium SUV), Egzotyczne samochody (Exotic), Minivan, Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody premium (Premium) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Porównaj wypożyczalnie samochodów

Interrent Aeroporto Olivais na Rua Francisco Salgado Zenha Lote 1 2 Prior Velho, Hertz na Avenida Severiano Falcão N7 7a Prior Velho, Budget, Auto Jardim na Edifício Auto Jardim Rua Severiano Falcão 2 Prior Velho, Europcar Prior Velho na Avenida Marechal Gomes da Costa 19, Moor Viagens na Estrada do Forte da Ameixoeira, Aluvia na Rua Professor Henrique de Barros 26 Prior Velho Loures, Guérin na Avenida Severiano Falcão 3 Prior Velho, Turisprime na Rua 1 de Maio 9 Figo Maduro Loures, Sado Rent na Rua Mártires de Timor Edifício Sadorent Figo Maduro Prior Velho, JAP na Avenida Severiano Falcão 2, Gorent na Rua Francisco Salgado Zenha Edificio Tejo Prior Velho, Drive On Holidays na 312 Rua Fernando Namora 10, Finlog Delegação Sul na Avenida Severiano Falcão 3 Loures, Cael na Rua 25 de Abril 2 Prior Velho, Hire Car 4 Less na Avenida Berlim Loja 38a, Europcar na Aeroporto, Avis firmy, oferty których porównujemy, aby znaleźć dla ciebie najlepsze ceny na lotniskach. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Lisbon-Portela (Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém). Lotnisko jest głównym węzłem komunikacyjnym TAP Air Portugal, w tym TAP Express. Jest to również hub dla linii Ryanair i easyJet. Jest to główne miasto dla Hi Fly, Orbest, Azores Airlines, euroAtlantic Airways i White Airways. Służy jako główny węzeł komunikacyjny łączący Europę z Afryką i Ameryką Południową. Lotnisko posiada dwa terminale pasażerskie. Bezpłatny autobus wahadłowy łączy oba terminale, kursujący co 10 minut na 3-minutową podróż. Terminal 1 jest głównym budynkiem i zawiera kilka sklepów i obiektów usługowych. Terminal 2 jest używany wyłącznie przez tanich przewoźników, takich jak Blue Air, easyJet, Norwegian, Ryanair, Transavia i Wizz Air. Istnieją trzy sklepy wolnocłowe z pełną obsługą. Lotnisko oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Lotnisko jest częścią Lisbon, na dzielnicy Lizbona na Portugalia. Alternatywną nazwą, pod którą funkcjonuje to lotnisko jest Portela Airport, Aeroporto Humberto Delgado, Lisbon Airport, Aeroporto da Portela, Aeroporto da Portela de Sacavém, Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém, Lisbon Humberto Delgado Airport, Lisbon-Portela Airport, International. Do sąsiadujących lotnisk należą Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém, Alverca Airbase oraz Port lotniczy Cascais-Tejo Lisbon Tires. Lotnisko jest położone 374 feet/114 metrów ponad poziomem morza. Do dużych, okolicznych miast należą Lizbona 7 km (do. 517 800 pop), Amadora 9 km (do. 178 900 pop), Setúbal 36 km (do. 117 100 pop), Queluz 11 km (do. 103 400 pop), Cacém 14 km (do. 94 000 pop) i Algueirão 18 km (do. 66 300 pop). W niedalekiej odległości można znaleźć firmy zajmujące się wynajmem samochodów, na przykład ACE na Alameda das Comunidades Portuguesas, First Rent Trade na N 27 Rua José Travassos, Sixt na Avenida Severiano Falcão 2 Prior Velho, Guerin Aeroporto na Aeroporto Internacional, Goldcar na Alameda das Comunidades Portuguesas, Amoita Airport na Rua João Cunha Serra 33a, Freixo na Avenida de Roma 125 Loja B, 4rent na Rua Reinaldo Ferreira 19a, Turiscar na Avenida Severiano Falcão 9, Ride On e Animação Turística na Rua Reinaldo Ferreira 29, Guerin na Olivais, Good Rent na Avenida do Brasil 92c, Hertz na Alameda das Comunidades Portuguesas, Sixt na Alameda das Com Portuguesas, Valter Duarte na Rua Escolas 31, We Rent na Rua 1 de Maio 7 Prior Velho.

Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska. Tryp Lisboa Aeroporto, Turim Club D’azeitao, Ibis Lisboa Parque das Nacoes, Radisson Sas Hotel Lisbon, Vip Executive Art’s, Holiday Inn Express Lisboa Aeroporto, Tivoli Oriente – Ex Tejo, Radisson Blu Oraz Tryp Lisboa Airport to niektóre z lokalnych hoteli i hosteli, znajdujących się w okolicy lotniska. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania. Znajdują się w promieniu 3 km. Zakupy bez podatków? Na lotnisku oraz w okolicach znajdują się Controlauto Car Inspection Centre, Dom Trigo, IVECO IBERTRUCK, Biocoop Produtos de Agricultura Biológica, Viva, Biblioteca junta de freguesia, Aeroporto, Frutaria da Alta, MDL Panificadora, ALDI, Artis Cabeleireiros, Loja cozinhas, Seaside, Pomar da Daniela, Altlab i Mini Preço.

Są one w zasięgu spaceru od terminalu. Samochody standardowe: np. Audi A4, Volkswagen Passat, Mercedes CLA Estate, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, Mercedes V Class, itp. Intermediate: np. Toyota Hilux, Audi A3 Sedan, Skoda Octavia, Ford Mondeo, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. BMW X3, Audi Q5, Daihatsu Terios, Audi Q7, Mercedes G350 BlueTec, itp. Furgonetka: np. Renault Trafic Cargo Van (5m3), Renault Trafic Cargo Van (6m3), Volkswagen Crafter Cargo Van, itp. Samochody kompaktowe: np. BMW 1 Series, Opel Astra, Audi A3, Toyota Auris Hybrid, itp. Mała-średnia ciężarówka: np. Mitsubishi L200 Double Cab, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Mercedes C Class, BMW 3 Series, itp. Kabriolet: np. Renault Megane Convertible, BMW 3 Series Convertible, Audi A3 Convertible, Mini Cooper Convertible, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Ford Tourneo, Ford Transit, Mercedes Vito Diesel, Mercedes Vito Traveliner, itp. Intermediate elite: np. BMW 2 Series Active Tourer, itp. 5-osobowy minivan: np. Ford C-Max, Renault Scenic, Citroen Berlingo, Kia Carnival, Citroen C3 Picasso, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Mercedes Viano, Volkswagen Touran, BMW 2 Series Gran Tourer, itp. Estate: np. BMW 5 Series Estate, Toyota Auris Estate Hybrid, Peugeot 508 Estate, Audi A6 Estate, itp. Mini samochody: np. Mini Clubman, Citroen C1, Mini Countryman, Mini Cooper, itp. Samochody premium: np. Mercedes E Class, Mercedes CLS, Audi A6, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes E63 AMG, Porsche 911, Mercedes S Class, itp. Samochody ekonomiczne: np. Opel Corsa, Fiat 500X, Nissan Micra, Renault Captur, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Pociągi, metro, taksówki i parking

Pociągi do wszystkich części kraju są dostępne w mieście na stacji Gare do Oriente. Lotnisko łączy się ze stacją metrem. Na dworzec można też dojechać autobusem. Najbliższe dworce kolejowe to Moscavide, Sacavem, Lisbona Wschodnia i Entrecampos, Entrecampos. Jeśli podróżujesz koleją, lub zamierzasz kontynuować swoją podróż pociągiem, sa one położone niedalej niż w odległości 4 km. Stacja metra Aeroporto znajduje się w pobliżu hali przylotów Terminalu 1. Czas dojazdu z centrum miasta to około 20 minut. Stacje metra położone w okolicy lotniska to Metro Aeroporto Lisboa, Encarnação, Moscavide, Olivais oraz Campo Grande. AeroBus 1 jeździ do Picoas, Marquês de Pombal, Avenida da Liberdade, Restauradores, Cais do Sodré przez Entrecampos, Campo Pequeno, Saldanha, Rossio i Praça do Comércio. AeroBus 2 bez międzylądowania do Sete Rios. Autobusy miejskie zatrzymują się na lotnisku i kursują do Marquis of Pombal Square i Amoreiras. Okoliczne przystanki autobusowe to Terminal Aeroporto Lisboa, Oriente, Terminal autobusowy Sete Rios i Alverca, Terminal autobusowy de Cacilhas, Central de Camionagem.

Taksówki miejskie są dostępne poza strefami przylotów i odlotów. Podróż do centrum miasta taksówką zajmuje około 15 minut. Lotnisko w Lizbonie składa się z następujących parkingów P1, P2, P3 i P6.

Informacje, fakty i dane dotyczące Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém

Długość geograficzna: -9.1359200
Szerokość geograficzna: 38.7813100
Wysokość geograficzna: 374 fot/feet – 114 m
IATA-kod: LIS
ICAO-kod: LPPT

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém (LIS), Portugalia

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, OPORent, Autatlantis, Budget, Key and Go, InterRent, Europcar, Drive & Go, Rodavante, 296 Rentacar, Orbita, National, Hertz, Thrifty, Micauto, Autocunha, InsularCar, Yor Car, Sixt, AirAuto, Autoclick, Avis, Hertz Dream Collection, Varela Rent a Car, Payless, Wayzor, Yes Car Hire, Guerin, Surprice, Zitauto, Turiscar, Firefly, Drive4Less, 2Rent, Turisprime, MadeiraRent, Centauro, Bravacar, BENErent, Alamo, SadoRent a car, Auto Turistica, Angrauto, Keddy By Europcar, Enterprise, Dollar, Ilha Verde, Discovery, Rent a Star, CAEL, Flizzr, Drive on Holidays, Best Deal, Goldcar, Rhodium i Auto Rent.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie Portela de Sacavém - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników