Ceny dużych i małych firm w Bratysława

Porównaj wypożyczalnie samochodów Bratysława

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bratysława

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Bratysława, regionie Bratislavský, , Słowacja i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Sixt, Europcar, Thrifty, Budget, Avis, Hertz.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bratysława

Wypożyczalnie samochodów BratysławaPorównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Bratysława w Słowacja. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Auto Rental na Bajkalská 719 31, Sixt Hotel Aston na Bajkalská 22, Avis Hotel na Seberíniho 1765 9 Ružinov, Avis Prestige Showroom na Vajnorská 103 A, Sixt na Bajkalská 22 to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Bratysława, na dworcach kolejowych (Bratislava Rača, Bratislava Lamač, Bratislava Železná studienka, Podunajské Biskupice, Bratislava Vajnory, Bratislava Nové Mesto oraz Bratislava Vinohrady) i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Bratysława M. R. Štefánik 8 km i Port lotniczy Pieszczany 75 km, BTS oraz pobliskie porty i terminale promowe Bratislava Passenger Port, Rent a boat. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Informacje o Bratysława

Bratysława (Prešporok, Presburg, Prešpurk, Preszburg, Pressburg, Bratislava) to miasto w hrabstwie Bratislavský, Bratislavský, Słowacja, które ma około 423 700 (2018) mieszkańców. Miasto jest stolicą kraju. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 1te największe miasto/największy dystrykt w Słowacja. Nitra (do. 86 300 pop), Trnawa (do. 69 800 pop), Pieszczany (do. 30 000 pop), Šaľa (do. 24 500 pop), Hlohovec (do. 23 900 pop) oraz Dunajská Streda (do. 23 600 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Miasto jest położone około 157 metrów nad poziomem morza. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Bratysława na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Bratysława. Senec, Šamorín, Veľký Meder, Modra, Stupava, Ivanka pri Dunaji, Stare Miasto, Nivy, Koliba oraz Ovsište to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Kittsee Dworzec autobusowy oraz Bratislava Dworzec autobusowy (Bratislava AS Mlynské Nivy). Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Bratislavský.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Zastanawiasz się czym warto się zainteresować w Bratysława? Oto kilka sugestii dotyczących aktywności, atrakcji, muzeów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia podczas urlopu w mieście. Magio pláž oraz Veľký Draždiak to okoliczne plaże, na których przez kilka dni można się zrelaksować i nacieszyć słońcem. Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Obchod v Múzeu, Police Museum Bratislava, Muzeum zbraní, Muzeum Farmacji, Muzeum 17 Novembra 1989, Židovské komunitné múzeum, Úľuv, Arthur Fleischmann Museum, Muzeum Milana Dobeša oraz Muzeum Janka Jesenského. Bývalá útuľna pod Kobylou, Röthelstein, Chapel from the 11th century, Foundation of a sacral building from the 9th century, Wieża ciśnień, LIII 220 A 160, Csillagvár i Kráľova búda to interesujące ruiny zabytkowych budynków i innych obiektów.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Porównaj wynajem samochodów Lotnisko Wiedeń-Schwechat i Wynajem aut Lotnisko Bratysława. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas w Bratysława.

Wypożyczalnie samochodów Bratysława, Słowacja

Dollar, Eden Cars, Buchbinder, Hertz, Global, Avis, Enterprise, Firefly, National, Budget, Keddy By Europcar, Europcar, Thrifty, Auto-Rental.sk, Sixt, Alamo i Megadrive to firmy, które porównujemy w mieście / kraju. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Wiedeń Schwechat i Port lotniczy Bratysława M. R. Štefánik. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bratysława - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników