Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Miami

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Miami

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Miami

Porównywanie cen za wynajem aut na Port lotniczy Miami (Miami International Airport, Port lotniczy Miami Wilcox, Międzynarodowe), IATA: MIA, ICAO: KMIA w Stany Zjednoczone. Wszystkie ceny zawierają brak dopłat za kilometrówkę, opłaty lotniskowe, regionalne podatki oraz opłaty. Do okolicznych wypożyczalni aut należą również placówki firm takich jak Payless, Enterprise, Hertz, Firefly, Alamo, National, Budget, Thrifty, Avis, Green Motion, Dollar, Sixt, addCar, Europcar, itp. Wyszukuj najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów na autoprio.pl.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Miami

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Miami?

Port lotniczy Miami ma ponad 17 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Global na 3900 Northwest 25th Street, Firefly na 3900 Northwest 25th Street 409, Hertz na 3525 Northwest 25th Street, Tipoa, Hertz na 1201 Northwest 42nd Avenue, Enterprise na 3011 Northwest 36th Street, Enterprise na 3958 Curtiss Parkway Virginia Gardens, Thrifty na 3900 Northwest 25th Street, Payless na 3900 Northwest 25th Street Ste 412 Ste 412, FOX na 3275 Northwest 24th Street, Budget na 3900 Northwest 25th Street Ste 403, Hertz na 5700 Northwest 36th Street, Hertz na 7930 Northwest 36th Street 2101, Enterprise na 3900 Northwest 25th Street, Sixt na International Airport 3900 Northwest 25th Street, Alamo na 3900 Northwest 25th Street Ste 400, Hertz na Mia Center 3900 Northwest 25th Street 410, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Miami?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Miami. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Miami?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Miami Wilcox kosztuje od około $ 27 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak duża ciężarówka, samochody premium, samochody elektryczne, elita luksusu, kompaktowa elita, mała-średnia ciężarówka, Średni suv, pełnowymiarowa elita, mały suv, elita ekonomiczna, furgonetka, minibus, estate, mini samochody, minivan z 7 miejscami siedzącymi, kabriolet, egzotyczne samochody, jeep, 9-osobowy minivan, samochody w pełnym rozmiarze, samochody ekonomiczne, samochody specjalne, samochody hybrydowe, intermediate elite, samochody standardowe, samochody kompaktowe, 5-osobowy minivan, motorower, auta terenowe, intermediate, mini elite, luksusowe samochody, suv, minivan w Port lotniczy Miami Wilcox.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Port lotniczy Miami Wilcox. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji w Lotnisko Miami.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Lotnisko Miami.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Miami Wilcox, Floryda - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy MiamiW Centrum Wypożyczalni Samochodów MIA znajdują się następujące firmy: ACE, Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, P & P Family, Royal, Sixt i Thrifty. Poniższe firmy nie znajdują się wewnątrz MIA Rental Car Center, ale są w pobliżu: Easirent, Miami Rent A Car, Sales, JC Car Rental-Priceless, OC Car Rental, Fox Rent A Car, One Switch-Nextcar- Trasy, Colusa-Carwiz i Nu Car Rentals. Na żądanie firmy te odbiorą pasażerów tuż przed lobby wypożyczalni samochodów.

Możesz połączyć się z lotniskowym centrum wynajmu samochodów za pomocą MIA Mover, znajdującego się na 3 poziomie pomiędzy garażami Dolphin i Flamingo. Skorzystaj z 3-go poziomu Skyride, aby uzyskać dostęp do stacji MIA Mover. Wypożyczalnia samochodów czynna jest 24 godziny na dobę. Jednak niektóre firmy zamykają się między 23:00 a 5:00. Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: MIA oraz ICAO: KMIA. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na Port lotniczy Miami w Miami, Stany Zjednoczone. Najbliższymi miastami są Virginia Gardens, Miami Springs, West Miami, Alameda, Virginia Gardens 2 km, Miami Springs 3 km, West Miami 3 km, Flagami 4 km, Coral Terrace 5 km, Westchester 6 km oraz Brownsville 6 km.

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Miami Wilcox. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Hertz na Mia Center 3900 Northwest 25th Street 410, Tipoa, FOX na 3275 Northwest 24th Street, Sixt na International Airport 3900 Northwest 25th Street, Hertz na 5700 Northwest 36th Street, Enterprise na 3011 Northwest 36th Street, Enterprise na 3958 Curtiss Parkway Virginia Gardens, Hertz na 7930 Northwest 36th Street 2101, Hertz na 1201 Northwest 42nd Avenue, Global na 3900 Northwest 25th Street, Enterprise na 3900 Northwest 25th Street, Hertz na 3525 Northwest 25th Street, Firefly na 3900 Northwest 25th Street 409, Alamo na 3900 Northwest 25th Street Ste 400, Budget na 3900 Northwest 25th Street Ste 403, Thrifty na 3900 Northwest 25th Street, Payless na 3900 Northwest 25th Street Ste 412 Ste 412 to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody standardowe (Standard), Kabriolet (Convertible), Elita luksusu (Luxury elite), Mini samochody (Mini), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Luksusowe samochody (Luxury), Intermediate elite, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody kompaktowe (Compact), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody elektryczne (Electric cars), Intermediate, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Duża ciężarówka (Large truck), Furgonetka (Cargo van), Motorower (Moped), Mini elite, Średni SUV (Medium SUV), Samochody specjalne (Special), Egzotyczne samochody (Exotic), Estate, Elita ekonomiczna (Economy elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody premium (Premium), Minivan, Mały SUV (Small SUV), Samochody hybrydowe (Hybrid cars) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Miami (Port lotniczy Miami Wilcox). Lotnisko w Miami jest głównym portem lotniczym obsługującym obszar Miami na Florydzie. Jest to największa brama między Stanami Zjednoczonymi a południem Ameryki Łacińskiej i Karaibów oraz jest jednym z największych węzłów lotniczych w Stanach Zjednoczonych. Lotnisko składa się z trzech terminali: Północnego, Centralnego i Południowego. Lotnisko jest częścią Hrabstwo Miami-Dade, na stanie Floryda na Stany Zjednoczone. Duże miasta w okolicy to Miami 10 km (do. 441 000 pop), Hialeah 7 km (do. 237 100 pop), Fort Lauderdale 39 km (do. 178 600 pop), Pembroke Pines 24 km (do. 166 600 pop), Hollywood 28 km (do. 149 700 pop), Miramar 22 km (do. 137 100 pop) i Coral Springs 53 km (do. 129 500 pop). Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Miami Wilcox, Baza hydroplanów Watson Island, Port lotniczy Miami-Opa Locka Executive oraz Port lotniczy Miami Kendall-Tamiami Executive. Port lotniczy Miami Wilcox, Miami International Airport, International to inna nazwa tego lotniska. Lotnisko znajduje się 8 feet/2 metrów powyżej poziomu morza.

Hotele i miejsca zakwaterowania znajdujące się w okolicy lotniska to np. Hyatt Summerfield Suites, Sofitel Miami, Hyatt Summerfield Miami, Homewood Suites Miami Airportblue Lagoon, Homewood Suites Miami Airportb, Miami International Airport Hotel, Homewood Suites Miami Airport Blue Lagoon, Sofitel Miami Airport Hotel I Homewood Suites By Hilton Miami Blue Lagoon, jeśli interesuje cię znalezienie miejsca do przenocowania. Znajdują się niedalej niż 3 km od lotniska. Planujesz lot z lub na lotnisko Port lotniczy Miami Wilcox, w takim razie dobrze trafiłeś, znajdziesz tu informacje o prognozach pogody, mapy, informacje o lotnisku oraz dane kontaktowe. Więcej informacji na temat odbioru i zwrotu samochodu znajduje się w voucherze. Wszystkie firmy posiadają własne oddziały, w których można odebrać klucze, itp. Marzą ci się zakupy wolne od podatku? Na terminalu lotniskowym znajdują się Einstein Bagels, Calvin Klein, Brookstone, Headlines, Miami Marlins, Taxco Sterling Co, Halfmoon, Minimarket, Misha’s Cupcakes, Michael Kors, Sweet Indulgence, Britto, Penguin, Hudson News, Fashion Gallerie Miami, AirEssentials, Duty Free Americas, Cuban Crafters MIA, Miami Heat i Johnston & Murphy. Są one położone w promieniu 3 km.

Lotnisko posiada bezpośrednią usługę transportu publicznego do Metrorail, Metrobus, Greyhound Bus Lines oraz do systemu kolei podmiejskiej Tri-Rail. Metrorail obsługuje pociąg Orange Line z lotniska w Miami do miejsc takich jak Downtown, Brickell, Civic Center, Coconut Grove, Coral Gables, Dadeland, Hialeah, South Miami i Wynwood. Podróż z lotniska do centrum zajmuje około 15 minut. Miami-Dade Transit obsługuje autobus Airport Flyer, który łączy się bezpośrednio z South Beach. Lotnisko jest obsługiwane bezpośrednio przez Tri-Rail, system kolei podmiejskiej Miami. Tri-Rail łączy lotnisko z północnymi hrabstwami Miami-Dade, Broward i Palm Beach. Tri-Rail obsługuje: Boca Raton, Deerfield Beach, Delray Beach, Fort Lauderdale, Hollywood, Pompano Beach i West Palm Beach. Government Center Metromover Station i Miami Greyhound Dworzec autobusowy to przystanki i dworce autobusowe położone w sąsiedztwie lotniska. Następujące stacje metra znajdują się na lotnisku: Miami International Airport. Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Miami Airport Station, Lehigh Railroad Station, Tri-Rail-Metrorail Transfer Station, Miami Amtrak Station/Hauptbahnhof oraz Metrorail Santa Clara Station, MiamiCentral Brightline Station.

Parking na lotnisku

Dolphin Garage obsługuje loty D i E. Używaj podczas lotów American Airlines, Qatar Airways, British Airways i JetBlue. Flamingo Garage obsługuje E – J. Używaj podczas latania wszystkimi innymi liniami lotniczymi. Maksymalna długość pobytu wszystkich pojazdów zaparkowanych w garażu wynosi 60 dni.

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Miami Wilcox

Długość geograficzna: -80.2900500
Szerokość geograficzna: 25.7934300
Wysokość geograficzna: 8 fot/feet – 2 m
IATA-kod: MIA
ICAO-kod: KMIA

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Miami Wilcox (MIA), Stany Zjednoczone

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj firmy Goldcar, Hertz Dream Collection, Europcar, Alamo, Hertz, National, Enterprise, Pacific Rent A Car, Advantage, Dollar, Sixt, Budget, State Van Rental, Thrifty, Payless, Green Motion, U-Save, Avis, Firefly, addCar i Mex na autoprio.pl.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Miami Wilcox - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników