Ceny dużych i małych firm w Uppsala

Porównaj wypożyczalnie samochodów Uppsala

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Uppsala

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Uppsala, regionie Uppsala, , Szwecja. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Centralnie ulokowane wypożyczalnie samochodów, takie jak Avis, Sixt, Thrifty, Budget, Hertz, Europcar.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Uppsala

Wypożyczalnie samochodów UppsalaPorównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Uppsala w Szwecja. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Avis Sverige na Olof Palmes Plats 10, Sixt na Stationsgatan 1, Mabi na Fyrisborgsgatan 5, Hertz na Kungsgatan 97, Avis City na Kvarnängsgatan 53, Hertz Volvo na Kungsgatan 97, Europcar na Kungsgatan 103, Budget na Kvarnängsgatan 53, Sixt na Fyrislundsgatan 76 to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Uppsala (Uppsala Dworzec Centralny (Centrum Transportu) i Uppsala Östra (Uppsala Östra Stacja)), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Sztokholm Arlanda 28 km, Port lotniczy Sztokholm Bromma 59 km, Port lotniczy Sztokholm Västerås Hässlö 64 km, Port lotniczy Eskilstuna Kjula 77 km i Port lotniczy Gävle Sandviken Gestrike Rörbergs 90 km, QYX i porty / terminale promowe, takie jak Uppsala Port dla gości.

Informacje i fakty dotyczące Uppsala

Uppsala to miasto w hrabstwie Uppsala Kommun, Uppsala, Szwecja, które ma około 149 200 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 4te największe miasto/największy dystrykt w Szwecja. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Strängnäs, Bålsta, Sala, Ekerö, Segeltorp, Centrum, Fjardingen, Falhagen i Eriksberg. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Sztokholm (do. 1 515 000 pop), Sollentuna (do. 139 600 pop), Kungsholmen (do. 69 400 pop), Solna (do. 66 900 pop), Bromma (do. 61 000 pop) i Vasastan (do. 58 500 pop). Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Uppsala i kraju. Miejscowość jest zlokalizowana około 20 m n.p.m. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Uppsala Kommun.

Atrakcje, Zajęcia & Zabytki

Kilka sugestii na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji, muzeów i miejsc wartych odwiedzenia w czasie pobytu Uppsala. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Leo’s Lekland, Fyrishov to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Uppsala. Centralnie położone ogrody warte odwiedzin to Linnéträdgården, Fyrislunds gård i Plantagen. Przyjrzyj się całemu miastu z Trehörningen sjö, które znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Klosterparken, Fadimes plats, Gotlandsparken, Rosénparken i Gunnar Leches Park. Interesujące ruiny historycznych budynków i obiektów, które warto odwiedzić to S t Lars Ruiny, S t Olofs kyrkoruin, Tegelkyrkan, Flasta kyrkoruin (Flasta mur), Sankt Pers Kościół (Sankt Pers kyrkoruin) i Kung Björns Kościół.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Sztokholm-Arlanda, Wypożyczyć auto Lotnisko Sztokholm-Bromma i Wypożyczenia auta Lotnisko Västerås. Oferty wynajmu luksusowych samochodów w Uppsala.

Wypożyczalnie samochodów Uppsala, Szwecja

Porównujemy te firmy w tym mieście lub w regionie, Avis, Hertz, Thrifty, MABI, Alamo, Keddy By Europcar, Europcar, Green Motion, National, Sixt, Budget, Enterprise i addCar. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Sztokholm Arlanda, Port lotniczy Sztokholm Bromma i Port lotniczy Sztokholm Västerås Hässlö. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Uppsala - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników