Ceny dużych i małych firm w Słowenia

Porównaj wypożyczalnie samochodów Słowenia

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Słowenia

Porównywanie cen online z terenu całego kraju Słowenia. Wyszukuj i rezerwuj samochody w trzech prostych krokach. Dokonując u nas rezerwacji nie musisz obawiać się niespodzianek przy umówionym odbiorze auta, w dniu przyjazdu. Cena obejmuje brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia, opłaty lotniskowe oraz lokalne koszty i podatki. Najlepsze ceny na auta ekonomiczne, rodzinne oraz luksusowe w Słowenia. Możesz zawężyć poszukiwania do konkretnej, interesującej cię wypożyczalni z listy.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące wynajmu samochodu w Słowenia

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Słowenia oraz w regionach/stanach takich jak .

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Słowenia, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w SłoweniaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Dollar itp.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Słowenia, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Lublana, Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Trbovlje i Murska Sobota, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Lublana, Port lotniczy Maribor i Port lotniczy Portorož, jeśli czekasz zbyt długo.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak .

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Słowenia

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Słowenia?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Słowenia?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Słowenia?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Słowenia?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Słowenia?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Słowenia. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Tanie samochody do wynajęcia w Słowenia - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Słowenia. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Lublana, Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Trbovlje, Kamnik, Jesenice, Nova Gorica. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Łatwa, bezproblemowa i bezpieczna rezerwacja bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, darmowe anulowanie i wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed odbiorem. Posiadamy intuicyjny i bezpieczny system przeprowadzania rezerwacji online. Dzięki autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody w najpopularniejszych miastach, na dworcach kolejowych, w portach oraz na lotniskach na terenie Słowenia.

Więcej na temat Słowenia

Słowenia znajduje się w Europa i jest krajem z populacją liczącą około 2 007 000 ludzi. Jego stolicą jest Lublana, z około 272 200 mieszkańców. Całkowita powierzchnia liczy około 20 273 km2. Europa jest 38ty na liście pod względem wielkości terenu i 35ty pod względem wielkości populacji. Kraj ten nazywany jest również Socialist Republic of Slovenia, Peoples Republic of Slovenia, Narodna Republika Slovenija, Socijalistička Republika Slovenija, Slovenija, Slovenia, Republika Slovenija, Republic of Slovenia. Słowenia jest 157tym krajem na świecie pod względem terenu i 147tym pod względem populacji. Państwo jest podzielone na 212 obszarów, spośród których największe stanowią Mestna Občina Ljubljana, Maribor, Kranj, Koper, Celje, Mestna Občina Novo mesto, Občina Domžale, Velenje, Nova Gorica, Kamnik, Občina Krško, Gmina Slovenska Bistrica, Občina Brežice, Ptuj, Občina Škofja Loka, Jesenice, Občina Žalec, Murska Sobota, Grosuplje, Občina Ajdovščina, Občina Šentjur, Radovljica, Piran, Sevnica, Trbovlje, Zagorje ob Savi, Slovenj Gradec, Občina Kočevje, Vrhnika, Gmina Izola, Gmina Postojna, Medvode, Občina Ivančna Gorica, Občina Tržič, Litija, Občina Črnomelj, Gmina Trebnje, Gmina Slovenske Konjice, Gmina Ilirska Bistrica, Občina Laško, Gmina Logatec, Občina Sežana, Občina Ormož i Idrija. Lokalną walutą, stosowaną na terenie kraju jest Euro (EUR). Krajami sąsiadującymi są między innymi Węgry, Włochy, Chorwacja, Austria. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Węgry, Włochy, Chorwacja, Austria. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Euro (EUR), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Przejrzyj lokalne prognozy pogody i mapy dotyczące Słowenia. Dzielimy się poradami dotyczącymi atrakcji, muzeów i miejsc w kraju, które warto odwiedzić, podczas pobytu na jego terenie. Pięć najwyższych gór to Triglav (2864 m), Škrlatica (2740 m), Mangrt (2678 m), Jalovec (2645 m) i Razor (2601 m). Najpopularniejszymi językami są Słoweński, Serbsko-chorwacki. Jeśli chcesz zadzwonić na terenie kraju, wprowadź numer kierunkowy +386. Adresy stron internetowych kończą się domeną .si. Pięć największych miast to Lublana (do. 272200 pop), Maribor (do. 95200 pop), Celje (do. 37500 pop), Kranj (do. 36900 pop), Velenje (do. 25500 pop).

Zajęcia oraz Atrakcje turystyczne we Słowenia

Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Pawilony tropikalne, tropikaria, ogrody zoologiczne, parki dla zwierząt, oceanaria i terraria w okolicy to Alpen Wildpark Feld am See, Mini Zoo Jelena, Kenny Bear Freigehege, Ljubljana ZOO, Wildpark, Adlerarena Burg Landskron (Greifvogelwarte Landskron), Children’s Zoo, Affenberg Landskron, Wildpark Rosegg, Streichelzoo, Horse Centar Lanterna Mini Zoo, Reptilienzoo, Deer’s Zoo, Vivarium Proteus, Crikvenica Aquarium, Casa delle farfalle, Reptilienzoo Happ, Tier Wild und Spielpark i Zoo park Rožman Jože. Marzy ci się wyjazd na degustację win w Słowenia? W winnicy często można zostać na jedną noc lub na dłużej. Winiarnie i winnice w Słowenia to na przykład Bjana, Turistična Kmetija Živcovi, Vinska Klet Rouna, Vino Petrič, Kmetija Pregeljc, Syntezis Vinoteka, Vina Štok, Livon Azienda Agricola, Vino Žorž, Azienda Agricola do Ville, Weingut B & Z, Azienda Agricola Scribano, Vinarstvo Šibav, Azienda Agricola Dino Turco, Jermann Cantina di Ruttars, Rondič Wine House Oraz Kraška Klet Krstan. Mitnica, Villa Rustica, Gradišče nad sv Marjeto, Gradišče, Gradišče nad Bašljem, Strona archeologiczna Betalov spodmol, Emona Ruiny, Fosili, Sv Jakob antiquity settlement, Šance, Early Christian Centre, Vila Rustica, Archeologiczny site Ajdna, Vaška situla oraz Nekropolia rzymska to interesujące starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne, które warto odwiedzić to między innymi Ivarčko jezero, Aquapark, Erlebnisfreibad Bad Eisenkappel, Strandbad, Strandbad Krainz, Badesee St Johann, Bad Stich, Strandbad Keutschacher See, Parkbad Krumpendorf, Waldbad, Terme Snovik, Strandbad Keuschnig, Freibad Bleiburg, Walderlebniswelt, Vodno Mesto Atlantis, Strandbad Reifnitz oraz Strandbad Klagenfurt.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Słowenia

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Słowenia: Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Estate, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Intermediate, Samochody specjalne (Special), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Mini elite, Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody elektryczne (Electric cars), Samochody ekonomiczne (Economy), Motorower (Moped), Mały SUV (Small SUV), Samochody premium (Premium), Samochody kompaktowe (Compact), Elita luksusu (Luxury elite), Mini samochody (Mini), Kabriolet (Convertible), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Furgonetka (Cargo van), Intermediate elite, Luksusowe samochody (Luxury), Samochody standardowe (Standard), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Kompaktowa elita (Compact elite), Średni SUV (Medium SUV), Egzotyczne samochody (Exotic), Minivan, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Duża ciężarówka (Large truck). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Mestna Občina Ljubljana, Maribor, Kranj, Koper, Celje, Mestna Občina Novo mesto, Občina Domžale, Velenje, Nova Gorica, Kamnik, Občina Krško, Gmina Slovenska Bistrica, Občina Brežice, Ptuj, Občina Škofja Loka, Jesenice, Občina Žalec, Murska Sobota, Grosuplje, Občina Ajdovščina, Občina Šentjur, Radovljica, Piran, Sevnica, Trbovlje, Zagorje ob Savi, Slovenj Gradec, Občina Kočevje, Vrhnika, Gmina Izola, Gmina Postojna, Medvode, Občina Ivančna Gorica, Občina Tržič, Litija, Občina Črnomelj, Gmina Trebnje, Gmina Slovenske Konjice, Gmina Ilirska Bistrica, Občina Laško, Gmina Logatec, Občina Sežana, Občina Ormož i Idrija itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Słowenia to m.in. Samochody elektryczne, itp. Luksusowe samochody: np. Range Rover Sport, Jaguar XF, Egzotyczne samochody, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. BMW X5, Hyundai Santa Fe, BMW X3, Daihatsu Terios, Mały SUV, itp. 5-osobowy minivan: np. Citroen C4 Picasso, Renault Scenic, Citroen Berlingo, Citroen C3 Picasso, Średni SUV, Samochody hybrydowe, Elita ekonomiczna, itp. Intermediate: np. Skoda Octavia, Toyota Avensis, Motorower, itp. Mini samochody: np. Volkswagen Up, Smart Electric Drive, Peugeot 107, Citroen C1, Smart Fortwo, itp. Samochody ekonomiczne: np. Opel Corsa, Toyota Yaris, Volkswagen Polo, Renault Zoe Electric, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito Traveliner, Mercedes Vito Diesel, Ford Tourneo, Mała-średnia ciężarówka, Samochody specjalne, Intermediate elite, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series, Duża ciężarówka, Kompaktowa elita, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Ford Galaxy, Volkswagen Touran, Mini elite, itp. Estate: np. Mercedes E Class Estate, Ford Focus Estate, Mercedes C Class Estate, Volvo V70 Estate, itp. Samochody premium: np. Mercedes E Class, itp. Kabriolet: np. Renault Megane Convertible, itp. Samochody standardowe: np. Volkswagen Passat, Audi A4, Elita luksusu, itp. Samochody kompaktowe: np. Hyundai i30, Volkswagen Golf, Citroen C4 Cactus, Pełnowymiarowa elita, itp. Furgonetka: np. Fiat Ducato High Roof, Ford Transit SWB Van, Vauxhall Astra Combo Van, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Mariborski Otok itd., wybór może być mniejszy.

Zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego

Wypożyczenie i poruszanie się samochodem jest zwykle łatwe i bezproblemowe, ale należy pamiętać o różnicach dotyczących ruchu ulicznego, obowiązujących w różnych krajach, w Słowenia obowiązuje wiele zasad, o których warto pamiętać. Jeśli zamierzasz odwiedzić duże miasta, takie jak Lublana, Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Trbovlje, Kamnik, Jesenice, Nova Gorica i poruszać się po nich samochodem, przygotuj się na korki, duży ruch uliczny i problemy związane ze znalezieniem miejsca parkingowego. Postaraj się zapamiętać najważniejsze zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego przed wyjazdem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i brak problemów z policją.

O czym należy pamiętać, poszukując samochodu na wynajem na terenie Słowenia?

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Słowenia i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Lublana Jože Pučnik Brnik, Port lotniczy Maribor Edvard Rusjan Styria i Port lotniczy Portorož, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Jeśli szukasz aut na wynajem w Słowenia, autoprio.pl porównuje ceny między innymi z: National, Avant Car, Avis, InterRent, Enterprise, Europcar, Thrifty, Sixt, Green Motion, Dollar, Budget, Atet, Hertz, Alamo, Flizzr, Surprice.

Destynacje w Słowenia

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Tanie SUV-y do wynajęcia w Słowenia. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczenia auta Lublana, Wypożyczalnia aut Maribor, Wynajem samochodów Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Trbovlje, Murska Sobota, Izola, Postojna, Lucija, Bled, Piran, Ankaran, Portorož i Gmina Kranjska Gora. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem samochodu Lotnisko Lublana, Wynajem aut Lotnisko Maribor i Porównaj wypożyczone samochody Lotnisko Portorož.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Słowenia

Porównujemy na przykład te firmy w Słowenia: Surprice, Europcar, Avis, Budget, Atet, Alamo, Flizzr, Dollar, InterRent, Thrifty, National, Hertz, Green Motion, Sixt, Avant Car i Enterprise.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Słowenia - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników