Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Mafia Island

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Mafia Island

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Mafia Island

Wyszukuj i porównuj ceny samochodów na wynajem na Port lotniczy Mafia Island (Mafia Island Airport, Port lotniczy Mafia Island), IATA: MFA, ICAO: HTMA na terenie Tanzania. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia oraz podatki i lokalne opłaty. Celem autoprio.pl jest szybka pomoc i ułatwianie wynajmu samochodów online.

Visa, Mastercard, Digicert

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Mafia Island - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: MFA oraz ICAO: HTMA. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na Port lotniczy Mafia Island w -, Tanzania. Najbliższymi miastami są Kilindoni, Magemani, Kitemondo, Vunlanazi, Tirene, Kilindoni 0 km oraz Mbumi 50 km.

Wynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Mafia Island. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Europcar, Hertz, Budget, Sixt, Avis na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Tanzania.

Fakty i informacje na temat Port lotniczy Mafia Island (Mafia Island Airport). Lotnisko znajduje się w Mafia, regionie Pwani, w Tanzania. Port lotniczy jest położony około 60 feet/18 metrów nad poziomem morza. Najbliższe duże miasta i miasteczka to Kibiti 83 km (do. 30 200 pop), Bungu 74 km (do. 27 900 pop), Ikwiriri 77 km (do. 13 100 pop), Kilindoni 0 km (do. 12 400 pop) oraz Mbumi 50 km (do. 4 300 pop). Inna nazwa tego lotniska to Mafia Island Airport. Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Mafia Island. Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Port lotniczy Mafia Island na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska. Kinasi Lodge to niektóre z lokalnych hoteli i hosteli, znajdujących się w okolicy lotniska. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania. Znajdują się w promieniu 3 km.

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Mafia Island

Długość geograficzna: 39.6658800
Szerokość geograficzna: -7.9126900
Wysokość geograficzna: 60 fot/feet – 18 m
IATA-kod: MFA
ICAO-kod: HTMA

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Najbliższe miejsca docelowe, Port lotniczy Mafia Island

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: -. Wynajem samochodów w pobliskich miastach: -. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnia samochodów Dar es Salam, Porównaj wynajem samochodów Mwanza i Wypożyczalnia aut Zanzibar.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Mafia Island (MFA), Tanzania

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, Avis, Hertz, Europcar, Budget i Sixt.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Mafia Island - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników