Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Mediolan Linate

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Mediolan Linate

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Mediolan Linate

Porównywanie cen za wynajem aut na Port lotniczy Mediolan Linate (Milan Linate Airport, Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini, Międzynarodowe), IATA: LIN, ICAO: LIML w Włochy. Wszystkie ceny zawierają brak dopłat za kilometrówkę, opłaty lotniskowe, regionalne podatki oraz opłaty. W okolicach można znaleźć biura sieci wypożyczalni Hertz, Enterprise, Dollar, Alamo, Budget, Global, Payless, Europcar, Avis, Surprice, Flizzr, Rhodium, Keddy By Europcar, Sixt, Goldcar, National, Thrifty, Firefly, Green Motion, InterRent, itp. Wyszukuj najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów na autoprio.pl.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Mediolan Linate

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Mediolan Linate?

Port lotniczy Mediolan Linate ma ponad 26 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Avis, Hertz Novegro Via di Novegro 49 na Via Novegro 49, Maggiore Rent na Aeroporto Forlanini, Firefly Viale Forlanini 86 na Viale Enrico Forlanini 86, Maggiore National na Viale Enrico Forlanini Segrate, Win Rent na Viale Forlanini Enrico 32, Sixt na Segrate, Sicily By Car na Viale Enrico Forlanini Segrate, Firefly na Aeroporto Viale Enrico Forlanini, ACE na Via Francesco Baracca 4 Novergo di Segrate, ACE na Francesco Baracca 4 Segrate 20090 Novergo Segrate, Interrent na Via Francesco Baracca 4 Novegro di Segrate, Autoclick na Via Francesco Baracca 4 Novegro Tregarezzo, Goldcar na Viale Enrico Forlanini Segrate, Hertz na Aeroporto Viale Enrico Forlanini 86, Europcar na Novegro Tregarezzo, Win Rent na Segrate, Avis na Via di Vittorio 17 Bettola Zeloforamagno, Ciaorentcar na Via Novegro 31 Novegro, Europcar na Aeroporto Forlanini Segrate, Auto Europa na Viale Enrico Forlanini Segrate, Budget na Sân Bay Viale Enrico Forlanini Segrate, Locauto na Viale Enrico Forlanini Segrate, Yes Rent na Viale Enrico Forlanini 123, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Mediolan Linate?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Mediolan Linate. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Mediolan Linate?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini kosztuje od około € 27 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak mini elite, samochody ekonomiczne, samochody hybrydowe, intermediate elite, pełnowymiarowa elita, samochody kompaktowe, jeep, kabriolet, samochody standardowe, Średni suv, furgonetka, duża ciężarówka, 5-osobowy minivan, samochody premium, elita ekonomiczna, egzotyczne samochody, luksusowe samochody, auta terenowe, intermediate, estate, minivan, samochody elektryczne, suv, mini samochody, samochody specjalne, mały suv, samochody w pełnym rozmiarze, elita luksusu, motorower, minibus, kompaktowa elita, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, mała-średnia ciężarówka w Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Mediolan Linate. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Mediolan Linate. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Mediolan LinateJeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku Milano Linate, w hali przylotów znajdziesz następujące wypożyczalnie samochodów: Sicily By Car, Avis, Budget, Dollar, Europcar, Hertz, Locauto, Maggiore, Leasys, Thrifty, Sixt i Firefly .

Wynajęcie samochodu na lotnisku to świetny pomysł na rozpoczęcie podróży we Włoszech. Sprawdź naszą wyszukiwarkę, aby uzyskać najlepsze oferty. Biura wypożyczalni samochodów znajdują się na parterze budynku terminalu. Aby swobodnie poruszać się po mieście, możesz również wynająć motorower lub Vespę. Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: LIN i ICAO: LIML. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Mediolan Linate na terenie Mediolan, Włochy i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Novegro-Tregarezzo-San Felice, Linate, Longhignana, Parco Forlanini – Ortica, Novegro-Tregarezzo-San Felice 1 km, Linate 2 km, Mezzate 2 km, San Bovio-San Felice 3 km, Segrate 4 km, Bettola-Zeloforomagno 4 km oraz Millepini 5 km.

Wynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę.

Porównaj wynajem samochodów z:

Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Avis, Hertz Novegro Via di Novegro 49 na Via Novegro 49, Auto Europa na Viale Enrico Forlanini Segrate, Sixt na Segrate, Ciaorentcar na Via Novegro 31 Novegro, Budget na Sân Bay Viale Enrico Forlanini Segrate, Win Rent na Segrate, Maggiore National na Viale Enrico Forlanini Segrate, Hertz na Aeroporto Viale Enrico Forlanini 86, Yes Rent na Viale Enrico Forlanini 123, Europcar na Aeroporto Forlanini Segrate, ACE na Via Francesco Baracca 4 Novergo di Segrate, Firefly na Aeroporto Viale Enrico Forlanini, Firefly Viale Forlanini 86 na Viale Enrico Forlanini 86, Locauto na Viale Enrico Forlanini Segrate, Sicily By Car na Viale Enrico Forlanini Segrate, Interrent na Via Francesco Baracca 4 Novegro di Segrate, Goldcar na Viale Enrico Forlanini Segrate na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Włochy. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres. Samochody premium (Premium), Intermediate, Samochody standardowe (Standard), Duża ciężarówka (Large truck), Średni SUV (Medium SUV), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody elektryczne (Electric cars), Luksusowe samochody (Luxury), Elita ekonomiczna (Economy elite), Motorower (Moped), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mały SUV (Small SUV), Egzotyczne samochody (Exotic), Estate, Furgonetka (Cargo van), Samochody specjalne (Special), Kabriolet (Convertible), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mini samochody (Mini), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Mini elite, Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate elite, Samochody kompaktowe (Compact), Minivan oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Mediolan Linate (Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini). Jest to trzecie międzynarodowe lotnisko w Mediolanie po lotnisku Malpensa i lotnisku Orio al Serio. Posiada jeden trzykondygnacyjny budynek terminala pasażerskiego. Koncentruje się na lotach krajowych, wewnątrzeuropejskich oraz lotach biznesowych. ITA Airways ma bazę na lotnisku. WIFI jest bezpłatne i bez ograniczeń. Następujące linie lotnicze obsługują regularne połączenia do iz lotniska Linate: Aer Lingus. Air Dolomiti, Air France, Air Malta, Albastar, Blue Air, British Airways, Brussels Airlines, Bulgaria Air, easyJet, Iberia, ITA Airways, KLM, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Silver Air, Volotea, Wizz Air. Lotnisko znajduje się w Città metropolitana di Milano, w regionie Lombardia w Włochy. Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini, Port lotniczy Bergamo-Mediolan Orio al Serio Il Caravaggio i Port lotniczy Vares Venegono to okoliczne lotniska. Do innych nazw należy również Linate Airport, Aeroporto di Milano-Linate, Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini, Milan Linate Airport, Milano Linate Airport, International. Lotnisko jest położone 353 feet/108 metrów ponad poziomem morza. Mediolan 7 km (do. 1 236 800 pop), Brescia 73 km (do. 184 800 pop), Monza 13 km (do. 119 600 pop), Bergamo 40 km (do. 114 200 pop), Novara 51 km (do. 93 300 pop) oraz Piacenza 56 km (do. 93 200 pop) to duże miasta w bliskiej okolicy. W okolicach można znaleźć biura sieci wypożyczalni Autoclick na Via Francesco Baracca 4 Novegro Tregarezzo, Maggiore Rent na Aeroporto Forlanini, ACE na Francesco Baracca 4 Segrate 20090 Novergo Segrate, Sixt na Viale Enrico Forlanini Segrate, B Rent na Aeroporto Via Enzo Jannacci C O Parcheggio Park in Segrate, Avis na Via di Vittorio 17 Bettola Zeloforamagno, Win Rent na Viale Forlanini Enrico 32, Europcar na Novegro Tregarezzo.

Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Residence Golf Hotel, Crowne Plaza Milan Malpensa Airport, Espresso Hotel Milano Linate, Holiday Inn Milan-linate Airport, Novotel Milano Linate Aeroporto, Riviera, Country Hotel Borromeo, Motel Miami, Nh Linate Oraz Holiday Inn Milna Linate Airport. Estate: np. Opel Insignia Estate, BMW 5 Series Estate, Mercedes C Class Estate, itp. Furgonetka: np. Fiat Ducato High Roof, Fiat Scudo, Fiat Ducato, itp. Kabriolet: np. BMW 6 Series Convertible, Opel Astra Convertible, Mercedes E Class Convertible, itp. Intermediate elite: np. BMW 2 Series Active Tourer, Alfa Romeo Giulia, itp. Luksusowe samochody: np. Bentley Continental GT Coupe, Ferrari F430 Convertible, Ferrari 599 GTB, Ferrari 458 Spider, Rolls Royce Ghost, itp. Samochody kompaktowe: np. Citroen C4 Cactus, Toyota Auris Hybrid, Infiniti Q30, itp. Motorower: np. Scooter 125cc Electric, Scooter 125cc, Scooter 50cc, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Mercedes C Class, BMW 3 Series, BMW 3 Series Hybrid, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Renault Espace, Ford Galaxy, Volkswagen Touran, Mercedes Viano, itp. Samochody ekonomiczne: np. Fiat 500X, Nissan Micra, Toyota Yaris Hybrid, Peugeot 208(Snow Tyres), Renault Zoe Electric, itp. 5-osobowy minivan: np. Kia Carnival, BMW 2 Series Active Tourer Hybrid, Renault Scenic, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Audi Q7, Volkswagen Tiguan, BMW X3, itp. Mini samochody: np. Citroen C1, Fiat 500 S Dualogic, Toyota Aygo, Smart Fortwo, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, Renault Trafic, itp. Samochody premium: np. Audi A6, Mercedes E Class, Mercedes C Class, Fiat 500 Abarth, itp. Intermediate: np. Skoda Octavia, Toyota C-HR Hybrid, Citroen C5, Ford Mondeo, itp. Samochody standardowe: np. BMW 4 Series Gran Coupe, Volkswagen Passat, Opel Insignia, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito Traveliner, Ford Tourneo, Mercedes Vito, Mercedes Vito Diesel, Ford Transit, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Zakupy wolne od podatków? Centro Commerciale PiazzaLodi, Intimissimi, HP Motorrad (Motonoleggio HP Motorrad), Lidl, Carrefour Express, Yamamay, Segrate Outlet, Calzedonia, WestField Milano, Eataly Smeraldo (Eataly) oraz Auchan znajdują się w okolicy lotniska. Wszystkie w promieniu 3 km. Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody.

Taxi, autobusy, pociągi, metro i parking

Autobus ATM 73 z Piazza Duomo w centrum miasta jedzie aż na lotnisko. Autobus kursuje co dziesięć minut. Istnieją autobusy do iz Brescii, Monzy i lotniska Malpensa w Mediolanie. Autostradale obsługuje autobus wahadłowy tuż przed terminalem. Połączenia autobusowe między Mediolanem a sąsiednimi gminami i lotniskiem Linate obsługiwane są przez różne linie autobusowe: ATM, Airbus, Starfly, Autoguidovie i Air Pullman. Na lotnisko Mediolan-Linate można dojechać pociągiem, który dociera do stacji Milan Forlanini. Linia metra 4 w Mediolanie łączy lotnisko z centrum miasta, a podróż trwa około 15 minut. Taksówki z Linate do centrum miasta kosztują około 12-20 € w zależności od warunków na drodze. Dostępne są taksówki. Taksówki znajdują się przy PRZYJAZDACH, na parterze, pod bramką 5. Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Stazione Milano Smistamento, Segrate Railway Station, Stazione Milano Forlanini, Stazione Milano Porta Vittoria oraz Stazione Milano Lambrate, Milano Porta Vittoria. Lambrate, Udine, Piola, Cimiano, Crescenzago i Loreto to przystanki metra w sąsiedztwie. Przystanki i dworce autobusowe położone w okolicy lotniska to San Donato M3, Orioshuttle Milano Stazione Centrale, Piazza Sire Raul oraz Cascina Gobba M2.

Do lotniska można łatwo dojechać samochodem z północy (A4/A51), z zachodu (Viale Forlanini) oraz ze wschodu (A35-Brebemi) drogą wojewódzką Rivoltana. Parkingi znajdują się albo bezpośrednio połączone ze strefą odpraw, albo w odległości krótkiego spaceru od Terminali. P1 Top Class – 1300 zadaszonych miejsc parkingowych, które są bezpośrednio połączone ze strefą odpraw poprzez korytarz znajdujący się na 2 piętrze. P2 Executive – 1.400 zadaszone miejsca parkingowe, tunel łączący bezpośrednio ze strefą odpraw. P3 Smart – Parking P3 posiada około 350 zadaszonych i odkrytych miejsc parkingowych.

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini

Długość geograficzna: 9.2795200
Szerokość geograficzna: 45.4608100
Wysokość geograficzna: 353 fot/feet – 108 m
IATA-kod: LIN
ICAO-kod: LIML

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini (LIN), Włochy

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, Locauto, Sixt, Goldcar, Flizzr, Global, Optimorent, Nomadcar, Surprice, Key and Go, Autoclick, Avant Car, CarMotion, Rhodium, Viten Group, JoyRent, Hertz, InterRent, Ace, Centauro, Dollar, King Rent, National, Avis, WinRent, Enterprise, Green Motion, Hertz Dream Collection, Thrifty, Firefly, Maggiore, Europcar, OS Car Rental, Buchbinder, Smile Rent, Autovia, Payless, Italy Car Rent, Welcome Cars, Target Rent, Noleggiare, B-Rent, Ecovia, MoriniRent, Keddy By Europcar, Sicily By Car, Budget, Alamo, Elba by Car i Oscar.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Mediolan Linate Enrico Forlanini - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników