Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bellville

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Bellville, prowincji Przylądkowa Zachodnia, , Afryka Południowa. W centralnej lokalizacji znajdują się również wypożyczalnie samochodów, takie jak Europcar, Hertz, Sixt, Budget, Avis, Thrifty itp.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Ceny dużych i małych firm w Bellville

Porównaj wypożyczalnie samochodów Bellville

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Bellville.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Bellville.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bellville

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Bellville w Afryka Południowa. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Bellville (Rosebank Station), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Kapsztad 8 km. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Avis Tygervalley na 6 High Street Rosenpark Tygervalley, Tempest Belville na 212 Road Oakdale, First na 200 Road Oakdale, Avis na Voortrekker Road Glenlily, Sixt na 200 Road Oakdale, Tipoa na 210 Road Oakdale, Budget Tygervalley na 6 High Street Rosenpark Tygervalley, które posiadają lokalne oddziały.

Fakty i więcej o Bellville

Bellville znajduje się w hrabstwie City of Cape Town, Przylądkowa Zachodnia, Afryka Południowa i posiada około 112 500 (2018) mieszkańców. To 4te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 49te największe miasto/największy dystrykt w Afryka Południowa. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Bellville. Miejscowość jest zlokalizowana około 79 m n.p.m. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Claremont, Rosebank, Constantia, Newlands, Bergvliet, Sunset Beach, Belville, Hillrise, Hoheizen, Bo Oakdale oraz Blommendal. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Kapsztad (do. 3 433 400 pop), Paarl (do. 190 000 pop), Stellenbosch (do. 94 300 pop), Atlantis (do. 60 300 pop), Kraaifontein (do. 57 900 pop) i Wellington (do. 55 500 pop). Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Racecourse, Royal Ascot, Sunset Beach, Turf Club, Taxi terminal, Montague Gardens i Omuramba. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na City of Cape Town.

Zajęcia, Atrakcje & Zabytki

Parę sugestii na temat miejsc, aktywności, eventów, atrakcji, muzeów i obiektów wartych odwiedzenia podczas urlopu w Bellville. Bellville Stadium oraz Bellville Velodrome są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Obejrzyj wyścigi konne lub zaprzęgów, np. na motoarenach lub torach wyścigowych Durbanville Racecourse, znajdujących się w centrum miasta. Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Tygervalley Center, Willowbridge, Glengarry Retail village, Parow Centre, Fairbridge Mall, Shoprite Park i Boulevard Square.

W centrum miasta można zobaczyć zarówno starsze jak i nowsze interesujące zamki, takie jak Zamek Good Hope. Zapraszamy do odwiedzenia dawnych twierdz, fortec i warowni, takich jak Zamek Good Hope. Winnice i winiarnie położone w sąsiedztwie to Diemersdal, Jordan I Simonsig Estate. Interesujące ruiny historycznych budynków i obiektów, które warto odwiedzić to King’s Blockhouse, Ruined Oppelskop Fire Watch i Orange Kloof pumphouse. Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Chcesz poznać historyczne pozostałości? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Woodhead Tunnel.

Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Kuilsrivier Gholf 8 km, Mowbray Golf Club 13 km, Durbanville Golf Club 8 km, Milnerton Golf Course 13 km, Rondebosch Golf Club 14 km, Golf Driving Range 18 km, Kuilsriver Golf Club 7 km, River Club Golf Course 15 km, King David Country Club 8 km, Milnerton Golf Club 13 km i Parow Golf Course 5 km.

Punkty widokowe, Parki & Ogrody

Durbanville Ogród róż znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru i oferują szanse na zapoznanie się z lokalną ofertą ogrodów botanicznych. Masz ochotę napawać się widokami miasta? Pulpit, Tree Canopy Walkway, Bo Kaap Punkt widzenia, Signal Hill Frame oraz Bo Kaap to punkty obserwacyjne w centralnej częsci miasta. Danie Uys Park, Gras veld i Meerhof Park to nadające się do relaksacji tereny zielone i parki, idealne na piknik na trawie.

Zoo, Parki tematyczne, Parki dla zwierząt i Aquaparki

Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Zip Zap Circus School, Cool Runnings, Ratanga Junction to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Bellville. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Pawilony tropikalne, tropikaria, ogrody zoologiczne, parki dla zwierząt, oceanaria i terraria w okolicy to Big Cat Park, Tygerberg Zoo, Giraffe House.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Kapsztad. Tanie wypożyczalnie samochodów dostawczych w Bellville.

Wypożyczalnie samochodów Bellville, Afryka Południowa

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy Cabs Car Hire, Hertz, Bidvest, Budget, Woodford Exclusive Rentals, Alamo, Firefly, Europcar, Keddy By Europcar, Dollar, Sixt, Tempest, Thrifty, Comet Car, Avis i First Car Rental w Bellville. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Kapsztad. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bellville - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników