Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kimberley

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Kimberley, prowincji Przylądkowa Północna, , Afryka Południowa. W mieście są dostępne wypożyczalnie samochodów, między innymi Europcar, Hertz, Thrifty, Avis, Sixt, Budget.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Ceny dużych i małych firm w Kimberley

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kimberley

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Kimberley.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Kimberley.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Kimberley

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Kimberley w Afryka Południowa.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Przylądkowa Północna, Budget Deliveries, Budget Anglo Hanger Kimberly, Avis Airport. Wypożycz samochody w Kimberley na dworcu kolejowym (Market Square), w centrum podróży i na lotniskach, takich jak like Port lotniczy Kimberly B.J. Vorster 8 km, KIM. Mamy prosty i bezpieczny system rezerwacji samochodów online. Wyszukaj i wybierz cel swojej podróży, wyszukaj kraj, miasto, itp. i wybierz z listy dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, brak ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany są możliwe za darmo nawet na 24-48 godziny przed planowanym odbiorem samochodu.

Informacje i fakty dotyczące Kimberley

Fakty o mieście Kimberley, ulokowanym w Frances Baard District Municipality, Przylądkowa Północna, Afryka Południowa. Około 142 100 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 36te największe miasto/największy dystrykt w Afryka Południowa. Miasto jest położone 1224 metrów ponad poziomem morza. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Barkly West, Ritchie, Pescodia, Colville, Moghul Park, West End i New Park. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Kimberley. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Warrenton (do. 17 900 pop), Barkly West (do. 11 600 pop) oraz Ritchie (do. 10 000 pop). Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Frances Baard District Municipality.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Rekomendacje i wskazówki dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w Kimberley można znaleźć tutaj. Flamingo Park Racecourse to tory wyścigowe oraz motoareny, znajdujące się w mieście i oferujące możliwość obstawiania wyników wyścigów konnych lub żużla, itp. Kimberley Stadium oraz Griqua Park są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród McGregor Museum, Open Mine Museum, Duggan Cronin Museum, Duncan Cronin Museum, Cape Police Memorial, Kimberley Transport Museum, McGregor Muzeum and Memorial oraz Sol Plaatje Museum and Library, które znajdują się w okolicy centrum.

Kimberley Golf Club 4 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa? Masz ochotę na dzień zakupów? Diamond Pavillion, Spur, North Cape Mall i Diamond Pavilion Shopping Mall są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru.

Punkty widokowe, Ogrody i Parki

Masz ochotę napawać się widokami miasta? Kimberley Mine i de Beers Mine to punkty obserwacyjne w centralnej częsci miasta. Kimberley Caravan Park, Minerva Ogrody, Oppenheimer Memoriał Ogrody, Leeuwenhof Public Recreational Park i Queens Park są ulokowane w mieście i oferują niesamowitą szansę na kontakt z naturą i podziwianie parków i ogrodów.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Kimberly. Tanie wypożyczalnie pickupów w Kimberley.

Wypożyczalnie samochodów Kimberley, Afryka Południowa

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Cabs Car Hire, Hertz, Bidvest, Budget, Woodford Exclusive Rentals, Alamo, Firefly, Europcar, Keddy By Europcar, Dollar, Sixt, Tempest, Thrifty, Comet Car, Avis i First Car Rental. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Kimberly B.J. Vorster. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kimberley - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników