Ceny dużych i małych firm w Port Elizabeth

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port Elizabeth

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port Elizabeth

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Port Elizabeth, prowincji Przylądkowa Wschodnia, , Afryka Południowa. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. W pobliżu dostępne są oddziały wypożyczalni samochodów Dollar, Sixt, Keddy By Europcar, Firefly, Avis, Europcar, Alamo, Budget, Thrifty, Hertz.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Port Elizabeth

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Port Elizabeth w Afryka Południowa. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Avis Van Rental na 125 Albert Road Walmer, Comet na 54 Union Road Walmer, Avis Greenacres na Auto Centre Cnr Newmarket & Ring Roads Greenacres, Europcar na International Airport Allister Miller Drive Schoenmakerskop, Hertz na Airport West Road Schoenmakerskop, Budget Coach Charter Eastern Cape na 85 Perl Road, Budget na Allister Miller, Tempest na Allister Miller Drive Schoenmakerskop, Bidvest Pe Airport na Forest Hill, Bidvest Greenacres na De Havilland Street Greenacres, Cabs na 90 Heugh Road Walmer, Avis, Thrifty Depot na 57 Heugh Road Walmer, Thrifty na Allister Miller Dr Walmer, Alpha Cabs na 60 6th Avenue Newton Park, First na No 1 de Havilland Street Ave, Budget Downtown na Fair View Greenacres Auto Centre Corner Newmarket Road & Ring Road, Sixt na No 1 de Havilland Street Walmer, Woodford Group na Car Terminal, które posiadają lokalne oddziały. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Port Elizabeth, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Port Elizabeth H. F. Verwoerd 3 km, PLZ i porty / terminale promowe, takie jak Port Elizabeth.

Informacje i fakty dotyczące Port Elizabeth

Fakty o mieście Port Elizabeth (Ibhayi), ulokowanym w Nelson Mandela Bay Metropolitan Municipality, Przylądkowa Wschodnia, Afryka Południowa. Około 967 700 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To centralne miasto w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 6te największe miasto/największy dystrykt w Afryka Południowa. Uitenhage (do. 228 900 pop) oraz Kirkwood (do. 10 100 pop) to inne większe miasteczka i miasta zlokalizowane w okolicy. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Port Elizabeth. Zlokalizowane około 75 metrów ponad poziomem morza. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Kirkwood, South End, Hallack Rock, Humewood i Port Elizabeth Airport. Intercity Dworzec autobusowy to przystanki oraz dworce, znajdujące się w pobliżu. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Nelson Mandela Bay Metropolitan Municipality.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Wskazówki i rekomendacje w Port Elizabeth, dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji, obiektów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzin podczas wyjazdu. Dzień na relaks i opalanie na plaży to okazja aby wybrać się na King’s Beach, Humewood Beach, Pollock Beach, Shark Rock Pier i Bird Rock. Znajdują się one w okolicy miasta. Odwiedź piękne i zabytkowe warownie, twierdze i fortece w mieście, na przykład Schoenies Fort i Fort Fredrick. Tory wyścigowe i motoareny ulokowane w okolicy to np. Fairview Racecourse oraz Arlington (SA) Racecourse.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Port Elizabeth.

Wypożyczalnie samochodów Port Elizabeth, Afryka Południowa

Budget, Dollar, Thrifty, Woodford Exclusive Rentals, Avis, Europcar, Sixt, Keddy By Europcar, Cabs Car Hire, Tempest, Alamo, Bidvest, Firefly, Hertz, Comet Car i First Car Rental to firmy, które porównujemy w pobliżu Port Elizabeth, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Port Elizabeth H. F. Verwoerd. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port Elizabeth - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników