Ceny dużych i małych firm w Kopenhaga

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kopenhaga

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kopenhaga

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Kopenhaga, regionie Stołeczny, , Dania. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Budget, Sixt, Thrifty, Hertz, Europcar, Avis i inne.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Kopenhaga

Wypożyczalnie samochodów KopenhagaPorównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Kopenhaga, Dania. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Hertz na Ved Vesterport 3 V, Avis V na Kampmannsgade 1 V, Europcar na Gammel Kongevej 13 V, Enterprise na Banevingen 9 N, Budget na Kampmannsgade 1 V, Sixt na Nyropsgade 42 V, Avis Bella Sky na Center Boulevard 5 S, które posiadają lokalne oddziały. Wypożycz samochody w Kopenhaga na dworcu kolejowym (Svanemøllen, Ny Ellebjerg, Øresund, København H, Nørreport, Østerport i Ryparken), w centrum podróży i na lotniskach, takich jak like Port lotniczy Kopenhaga Kastrup 9 km oraz Port lotniczy Roskilde Copenhagen 29 km, CPH i porty / terminale promowe, takie jak Inderhavnen, Yderhavnen, Det Kongelige Bibliotek, Nyhavn, Holmen Nord, Bådelaug Havnestad, Christianshavn, Krøyers Bassin, Trangraven. Mamy prosty i bezpieczny system rezerwacji samochodów online. Wyszukaj i wybierz cel swojej podróży, wyszukaj kraj, miasto, itp. i wybierz z listy dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, brak ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany są możliwe za darmo nawet na 24-48 godziny przed planowanym odbiorem samochodu.

Fakty i informacje o Kopenhaga

Kopenhaga (Kobenhavn, Copenhagen, København, Kjobenhavn) to miasto w hrabstwie København, Stołeczny, Dania. Około 1 153 600 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. Miasto jest stolicą kraju. 1te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 1te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Dania. Miejscowość jest zlokalizowana około 14 m n.p.m. Frederiksberg (do. 95 000 pop), Hvidovre (do. 49 400 pop), Greve (do. 47 700 pop), Roskilde (do. 44 300 pop) i Charlottenlund (do. 40 000 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Kopenhaga. Solrød Strand, Frederikssund, Vallensbæk, Værløse, Frederiksværk, Espergærde, Vesterbro, Indre By, Kalvebod Brygge, Nyhavn oraz Nørrebro to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Fjernbus terminal, Tårnby, Papuga, Operaen, Valby Stacja, Refshaleøen, Hovedbanegården DGI byen fjernbus (Ingerslevsgade) i Port Copenhague. W mieście znajdują się następujące stacje metra Lufthavnen Metro. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na København.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Wskazówki i sugestie dotyczące miejsc, wydarzeń kulturalnych, muzeów, atrakcji i porady dotyczące twojej wizyty w mieście Kopenhaga są dostępne tutaj. Klampenborg Racecourse znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru i są ciekawą opcją dla osób zainteresowanych zakładami pieniężnymi i obstawianiem wyników wyścigów konnych, lub żużla. Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Bavnehøj, Ellehøi, Danshøj, Valhøiene, Skjoldhøiene, Faste Bateria, Garhøj, Aurehøj, Langhøj, Simons Høj oraz Bellahøj. Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? Podziwiaj widok starych, historycznych budynków, takich jak Jarmers Tårn, Hovdyssen, Henrettelsesskur, Eskilsø Klosterruin, Frederiksdal, Aldershvile Ruiny zamku i Nærkamphuset Bierstube.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Kopenhaga-Kastrup, Tanie auta na wynajem Lotnisko Malmö-Sturup i Tani wynajem aut Lotnisko Ängelholm-Helsingborg. Wyszukuj i znajdź tanie auta na wynajem w Kopenhaga.

Wypożyczalnie samochodów Kopenhaga, Dania

Keddy By Europcar, Budget, Enterprise, Alamo, Europcar, Thrifty, Flizzr, Sixt, National, Avis i Hertz to firmy, które porównujemy w mieście / kraju. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Kopenhaga Kastrup, Port lotniczy Malmö Sturup, Port lotniczy Ängelholm Helsingborg i Port lotniczy Roskilde Copenhagen. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kopenhaga - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników