Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup

Porównywanie cen na wynajem aut na Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup (Copenhagen Airport, Port lotniczy Kopenhaga Kastrup, Międzynarodowe), IATA: CPH, ICAO: EKCH w Dania online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. W okolicy znajdują się oddziały wypożyczalni sieci Hertz, Thrifty, Flizzr, Avis, National, Enterprise, Budget, Keddy By Europcar, Europcar, Sixt, Alamo, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Kopenhaga-Kastrup?

Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup ma ponad 11 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Sixt na Kystvejen 42, Budget na Amager Landevej 106, Hertz na Lufthavnsboulevarden 6, Europcar na Lufthavnsboulevarden 2, Hertz na Lufthavnsboulevarden 5, Budget na Centre Cph, Budget na Centre Lufthavnsboulevarden 2, Centre na Lufthavnsboulevarden 2, Avis Centrum na Dt Amager Landevej 106, Avis na Centre Lufthavnsboulevarden 2, Sixt na Lufthavnsboulevarden 2 P1, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Kopenhaga-Kastrup. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Kopenhaga-Kastrup?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Kopenhaga Kastrup kosztuje od około DKK 378 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak minivan, minibus, samochody w pełnym rozmiarze, pełnowymiarowa elita, samochody standardowe, motorower, estate, mini samochody, mała-średnia ciężarówka, suv, samochody kompaktowe, jeep, kabriolet, kompaktowa elita, 5-osobowy minivan, samochody specjalne, intermediate elite, mały suv, furgonetka, samochody hybrydowe, luksusowe samochody, samochody premium, auta terenowe, Średni suv, duża ciężarówka, minivan z 7 miejscami siedzącymi, elita ekonomiczna, egzotyczne samochody, samochody elektryczne, 9-osobowy minivan, mini elite, intermediate, elita luksusu, samochody ekonomiczne w Port lotniczy Kopenhaga Kastrup.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Kopenhaga-Kastrup. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu w Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Kopenhaga Kastrup - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Kopenhaga-KastrupAutoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: CPH i ICAO: EKCH. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup na terenie Kopenhaga, Dania i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Maglebylille, Maglebylille, Kastrup, Store Magleby, Tømmerup, Dragør 3 km, Tårnby 4 km, Christianshavn 7 km, Kopenhaga 9 km, Frederiksberg 10 km, Hvidovre 12 km i Vanløse 13 km.

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Kopenhaga Kastrup. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Motorower (Moped), Estate, Samochody ekonomiczne (Economy), Elita ekonomiczna (Economy elite), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Duża ciężarówka (Large truck), Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Elita luksusu (Luxury elite), Minivan, Kompaktowa elita (Compact elite), Średni SUV (Medium SUV), Samochody standardowe (Standard), Samochody specjalne (Special), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Kabriolet (Convertible), Intermediate, Furgonetka (Cargo van), Mini elite, Samochody elektryczne (Electric cars), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Mały SUV (Small SUV), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Intermediate elite, Luksusowe samochody (Luxury), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody kompaktowe (Compact), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody premium (Premium), Mini samochody (Mini) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Hertz na Lufthavnsboulevarden 6, Avis na Centre Lufthavnsboulevarden 2, Sixt na Lufthavnsboulevarden 2 P1, Centre na Lufthavnsboulevarden 2, Avis Centrum na Dt Amager Landevej 106, Sixt na Kystvejen 42, Hertz na Lufthavnsboulevarden 5, Budget na Amager Landevej 106, Europcar na Lufthavnsboulevarden 2, Budget na Centre Lufthavnsboulevarden 2, Budget na Centre Cph to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Kopenhaga-Kastrup (Port lotniczy Kopenhaga Kastrup). Lotnisko znajduje się w Tårnby Kommune, w regionie Stołeczny w Dania. Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Kopenhaga Kastrup oraz Port lotniczy Roskilde Copenhagen. Lotnisko znajduje się 17 feet/5 metrów powyżej poziomu morza. Kopenhaga 9 km (do. 1 153 600 pop), Frederiksberg 10 km (do. 95 000 pop), Hvidovre 12 km (do. 49 400 pop), Greve 23 km (do. 47 700 pop), Roskilde 36 km (do. 44 300 pop), Næstved 71 km (do. 40 700 pop) i Charlottenlund 16 km (do. 40 000 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Alternatywną nazwą, pod którą funkcjonuje to lotnisko jest Copenhagen Airport, Københavns Lufthavn, Port lotniczy Kopenhaga Kastrup, Kastrup Airport, International. 5-osobowy minivan: np. Kia Carnival, Citroen C4 Picasso, Citroen Berlingo, Renault Scenic, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Audi Q2, Renault Koleos, Nissan Juke, Toyota Rav4, itp. Samochody premium: np. Mercedes E Class, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Leaf Electric, Volkswagen Golf, Audi A3, Opel Astra, itp. Mini samochody: np. Citroen C1, Fiat 500, Smart Fortwo, Volkswagen Up, itp. Samochody standardowe: np. BMW 4 Series Gran Coupe, Volkswagen Passat, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Audi A5, BMW 3 Series, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito Diesel, Mercedes Vito Traveliner, Ford Transit, Ford Tourneo, itp. Furgonetka: np. Mercedes Sprinter Cargo Van, Renault Trafic Cargo Van (5m3), Ford Transit SWB Van, Volkswagen Caddy Combo Van, itp. Intermediate: np. Renault Fluence Electric, Opel Mokka, Ford Mondeo, Toyota Avensis, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Volkswagen Touran, Mercedes Viano, BMW 2 Series Gran Tourer, Ford Galaxy, Renault Espace, itp. Estate: np. Toyota Avensis Estate, Volkswagen Passat Estate, Renault Clio Estate, itp. Kabriolet: np. Audi TT Convertible, Mini Cooper Convertible, BMW 3 Series Convertible, Renault Megane Convertible, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes S Class, Aston Martin Rapide, Porsche Macan, itp. Samochody ekonomiczne: np. Renault Zoe Electric, Ford Fiesta, Citroen DS3, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Kastrup Stacja, Copenhagen Central Stacja, Vesterport Stacja oraz Enghave Stacja, Øresund. Masz czas i ochotę na zakupy wolne od podatków w okolicy lotniska? W sąsiedztwie znajdziesz By Malene Birger, Hennes & Mauritz, Eton, Hotel Chocolat, Ole Mathiesen, Capi, Lagkagehuset, Apair, H & M Kids, Caviar House & Prunier, Illums Bolighus, Grab & Fly B, FineFood, GANT, LEGO, Solid oraz Illums Bolighus Jewellery.

Planujesz lot z lub na lotnisko Port lotniczy Kopenhaga Kastrup, w takim razie dobrze trafiłeś, znajdziesz tu informacje o prognozach pogody, mapy, informacje o lotnisku oraz dane kontaktowe. Więcej informacji na temat odbioru i zwrotu samochodu znajduje się w voucherze. Wszystkie firmy posiadają własne oddziały, w których można odebrać klucze, itp. Okoliczne stacje metra to Lufthavnen Metro. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Park Inn Copenhagen Airport, Quality Hotel Airport Dan, Copenhagen Airport Hotel, Hotel Bel Air Copenhagen, Ocean Hotel and Conference, Zleep Airport Hotel, Clarion Copenhagen Airport, Amager Guesthouse I Park Inn By Radisson Copenhagen Airport. Okoliczne przystanki autobusowe to Hovedbanegården DGI byen fjernbus (Ingerslevsgade), Operaen, Fjernbus terminal, Refshaleøen, Tårnby i Papuga.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Kopenhaga Kastrup

Długość geograficzna: 12.6559700
Szerokość geograficzna: 55.6179200
Wysokość geograficzna: 17 fot/feet – 5 m
IATA-kod: CPH
ICAO-kod: EKCH

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Kopenhaga Kastrup (CPH), Dania

Keddy By Europcar, National, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Avis, Thrifty, Flizzr, Alamo i Enterprise to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Kopenhaga Kastrup - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników