Ceny dużych i małych firm w Edmonton

Porównaj wypożyczalnie samochodów Edmonton

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Edmonton

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Edmonton, prowincji Alberta, , Kanada. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. W centralnej lokalizacji znajdują się również wypożyczalnie samochodów, takie jak Thrifty, Budget, Avis, Europcar, Hertz itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Edmonton, Alberta

Wypożyczalnie samochodów EdmontonPorównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Edmonton, Kanada. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Edmonton (Kingsway Royal Alex LRT Station, Quarters LRT Station, Coliseum LRT Station, Churchill Station, Corona Station, Bay Enterprise Square Station, NAIT LRT Station, MacEwan LRT Station), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Edmonton City Centre – Blatchford Field 4 km, CFB Edmonton 14 km oraz Port lotniczy Edmonton 28 km, YEA. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Avis na 10016 106 Street Northwest, Discount Car & Truck na 13215 97 Street Northwest, Enterprise na 10645 101 Street Northwest, Budget na 10016 106 Street Northwest, Hertz na 10205 100 Avenue Northwest, Enterprise na 8640 Yellowhead Trail Northwest, Enterprise na 7520 104 Street Northwest, Budget Car & Truck Rental na 10200 102 Avenue Unit C225, Avis na 10200 102 Avenue Unit C225, które posiadają lokalne oddziały.

Informacje i fakty dotyczące Edmonton

Edmonton to miasto w hrabstwie Alberta, Alberta, Kanada, które ma około 712 400 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 2te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 5te największe miasto/największy dystrykt w Kanada. St. Albert (do. 57 700 pop), Sherwood Park (do. 55 100 pop), Spruce Grove (do. 17 800 pop), Leduc (do. 15 600 pop) oraz Fort Saskatchewan (do. 15 000 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Fort Saskatchewan, Stony Plain, Morinville, Silver Berry, Wild Rose, Beaumont, Devon, Boyle Street, Riverdale, River Valley Riverside, River Valley Kinnaird i McCauley. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Edmonton. Miasto jest położone około 668 metrów nad poziomem morza. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to University Transit Centre, Capilano Transit Centre, Northgate Transit Centre, Southgate Transit Centre, Kingsway RAH Transit Centre, Government Centre Transit Centre, Millgate Transit Centre, Greyhound oraz Stadium Transit Centre. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zabytki, Zajęcia oraz Atrakcje

Zostajesz na długo w mieście Edmonton? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Warte uwagi kościoły oraz katedry, takie jak World Mission Society Kościół God (WMC) in Edmonton, Alberta, znajdują się w pobliżu. Wybierasz się na wypad golfowy i poszukujesz pola golfowego? Pola golfowe takie jak Twin Willows Golf Club 10 km, Derrick Golf and Winter Club 10 km, Highlands Golf Course 3 km, Edmonton Garrison Memorial Golf & Curling Club 13 km, Royal Mayfair Golf Club 6 km, Hunters Green Golf Club 12 km, Rundle Park Golf Pro Shop 6 km, Riverside Golf Pro Shop 0 km, Victoria Golf Course 4 km, Mill Woods Golf Course 8 km, Driving Range 8 km, Edmonton Country Club and Golf Course 11 km, Riverside Golf Course 1 km, Rundle Park Golf Course 6 km i Kinsmen Pitch & Putt 4 km, znajdują się nieopodal miasta. Tory wyścigowe i motoareny ulokowane w okolicy to np. Northlands Racecourse.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Edmonton Airport i Wypożyczenia auta Edmonton City Centre Airport. Wyszukuj i znajdź tanie auta na wynajem w Edmonton.

Wypożyczalnie samochodów Edmonton, Kanada

Porównujemy te firmy w Edmonton lub w regionie, Green Motion, Payless, Mex, Alamo, Peel, Dollar, Discount, Avis, Hertz, Budget, National, Enterprise, Thrifty i Europcar. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Edmonton i Port lotniczy Edmonton City Centre - Blatchford Field. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Edmonton - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników