Ceny dużych i małych firm w Nuevo Laredo

Porównaj wypożyczalnie samochodów Nuevo Laredo

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Nuevo Laredo

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Nuevo Laredo, stanie Tamaulipas, , Meksyk online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Nuevo Laredo

Porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Nuevo Laredo, Meksyk. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Tamaulipas, Sixt na Avenida 1203, ACE na Avenida César López de Lara 3449 Militar. Wypożycz samochody w Nuevo Laredo na dworcu kolejowym, w centrum podróży i na lotniskach, takich jak like Port lotniczy Nuevo Laredo Quetzalcóatl 6 km, NLD. Mamy prosty i bezpieczny system rezerwacji samochodów online. Wyszukaj i wybierz cel swojej podróży, wyszukaj kraj, miasto, itp. i wybierz z listy dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, brak ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany są możliwe za darmo nawet na 24-48 godziny przed planowanym odbiorem samochodu.

Informacje i fakty dotyczące Nuevo Laredo

Fakty o mieście Nuevo Laredo, ulokowanym w Nuevo Laredo, Tamaulipas, Meksyk. Około 373 700 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. 3te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 54te największe miasto/największy dystrykt w Meksyk. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to El Campanario y Oradel, Hidalgo, Los Remolinos, Fundadores, Los Cantaros, La Fe oraz San Juan. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Anáhuac (do. 16 600 pop) i El Campanario y Oradel (do. 7 000 pop). Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Nuevo Laredo. Zlokalizowane około 130 metrów ponad poziomem morza. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Terminal de Autobuses i Turimex Terminal autobusowy. Zdobądź porady dotyczące lokalnych firm na Nuevo Laredo.

Zabytki, Atrakcje i Zajęcia

Kilka sugestii na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji, muzeów i miejsc wartych odwiedzenia w czasie pobytu Nuevo Laredo. Dzień w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Do tych, zlokalizowanych w centralnej części miasta należą Republic of the Rio Grande Museum. Masz ochotę na dzień zakupów? Coppel Tecnologico oraz Mall del Norte są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru. Campestre Ribera del Bravo 3 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa?

Parki i tereny zielone, które mogą okazać się przydatne dla głodnych rekreacji i relaksu to Park la Presidencia Municipal, Ogrody la Presidencia, Plaza de los Insurgentes, Park Las Palapas, Pomnik fundadores i Park Mendoza. Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Fort McIntosh. Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Marzy ci się zobaczenie lokalnych antyków i poznanie historii? Jeśli chcesz wziąć udział lub obejrzeć mecz futbolu, wydarzenie sportowe lub koncert, odwiedź New Sports City, Dustdevil Field, Laredo Energy Arena, UISD Stadium, Jorge Haynes Field i Uni Trade Stadium. Alberca Ilusion Acuatica, Mojapies el Palomo, Alberca Playa Dorada, Expomex, Villas Aquatics Center, Deportivo Cimarron de Nuevo Laredo to aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny?

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Quetzalcóatl i Auta na wynajem Laredo Airport.

Wypożyczalnie samochodów Nuevo Laredo, Meksyk

Green Motion, Thrifty, Enterprise, Payless, Advantage, Right Cars, Goldcar, Europcar, Hertz, Budget, Adocar Rental, Firefly, Sixt, Avis, Alamo, Dollar, America Car Rental, National, Keddy By Europcar, Mex, U-Save i Rhodium to firmy, które porównujemy w Nuevo Laredo. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Nuevo Laredo Quetzalcóatl i Port lotniczy Laredo. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Nuevo Laredo - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników