Ceny dużych i małych firm w Acilia

Porównaj wypożyczalnie samochodów Acilia

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Acilia

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Acilia, regionie Lacjum, , Włochy. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Acilia

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Acilia w Włochy.

Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Acilia (Casal Bernocchi Centro Giano, Acilia, Stella Polare, Lido Centro, Ostia Antica, Lido Nord, Cristoforo Colombo i Castel Fusano), w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Rzym Fiumicino Leonardo da Vinci 7 km, Port lotniczy Rzym Ciampino Giovan Battista Pastine 22 km oraz Port lotniczy Latina 54 km. Easy Car na Via Eschilo 1, Rent365 Noleggio A Lungo Termine na P Le Filippo Il Macedone 89 to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju.

Fakty i więcej o Acilia

Informacje na temat miasta Acilia (Acilia-Castel Fusano-Ostia Antica), ulokowanego w Città metropolitana di Roma Capitale , Lacjum, Włochy. Miasto jest zamieszkiwane przez około 129 400 (2018) ludzi. To 2te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 26te największe miasto pod względem populacji w Włochy. Miejscowość jest zlokalizowana około 5 m n.p.m. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Rzym (do. 2 318 900 pop), Lido di Ostia (do. 79 400 pop), Latina (do. 76 300 pop), Guidonia Montecelio (do. 67 500 pop), Velletri (do. 48 400 pop) oraz Civitavecchia (do. 47 500 pop). Palestrina, Anguillara Sabazia, Santa Marinella, Valmontone, Lariano, Bracciano, Stagni di Ostia, Acilia Saline, Dragona, Casal Palocco oraz Borgo dei Pescatori to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Acilia ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Autobus Terravision Fiumicino, Deposito Atac, Ostiense Staz ne Acilia, Cotral, Nervi Palazzo Sport, Fiumicino Aeroporto, Antifane Isola 46, Piazzale Stazione del Lido oraz Lenin. Stacje metra w mieście to Laurentina, Marconi, EUR Fermi, EUR Magliana i EUR Palasport. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Città metropolitana di Roma Capitale.

Zajęcia, Atrakcje & Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Acilia? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Interesujące ruiny historycznych budynków i obiektów, które warto odwiedzić to Terme dei Cisiarii, Caupona di Fortunato, Łaźnia Neptune, Pozzo alla romana, Mosaici delle terme di Nettuno oraz Portici. Muzeum Navi Romane 2009 chiuso, Museo Navi Romane i Antykwarium Ostia Antica są zlokalizowane w okolicy. Może masz ochotę na spędzenie dnia w muzeach i galeriach sztuki w mieście? Smakowałeś lokalnego wina? Winnice znajdujące się w bliskiej okolicy to Enoteca Molinari, Vini Fontana Candida, Nel Paese del Vino, L’enoteca di Monteverde, Enoteca San Marco, Casale Marchese, Enogastronomia Dolce & Piccante I Tenimento Casamara.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Rzym-Fiumicino, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Rzym Ciampino i Tanie auta na wynajem Lotnisko Latina. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę.

Wypożyczalnie samochodów Acilia, Włochy

Porównujemy te firmy w Acilia lub w regionie, National, Enterprise, Noleggiare, B-Rent, Sixt, Maggiore, Alamo, OS Car Rental, CarMotion, Centauro, Budget, Elba by Car, Hertz, Target Rent, InterRent, Key and Go, Flizzr, Goldcar, Dollar, Firefly, Viten Group, WinRent, Optimorent, Autoclick, King Rent, Europcar, Surprice, Rhodium, Italy Car Rent, Welcome Cars, Sicily By Car, Buchbinder, Payless, JoyRent, Locauto, Ace, Global, Avant Car, Green Motion, MoriniRent, Ecovia, Keddy By Europcar, Oscar, Smile Rent, Thrifty, Hertz Dream Collection, Autovia, Avis i Nomadcar. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Rzym Fiumicino Leonardo da Vinci, Port lotniczy Rzym Ciampino Giovan Battista Pastine i Port lotniczy Latina. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Acilia - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników